dowolna

Mieszkania

95 867 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 867 ogłoszeń

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na czwartym piętrze w samym centrum miasta Iława. Lokal charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń i dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł95,37 m² 7 853,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Oferujemy na sprzedaż świetną alternatywę dla osób poszukujących dużego mieszkania w ciekawej lokalizacji! Lokalizacja Kondygnacja w budynku wielorodzinnym w doskonałej, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

283 000 zł49,20 m² 5 752,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta: na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie na poddaszu w Elblągu przy ul. Grunwaldzkiej naprzeciwko hali Elzam. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

610 zł12 m² 50,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Posiadamy na wynajem 6 pokoi pracowniczych stanowiących łącznie całe niezależne piętro budynku biurowo-mieszkalnego z oddzielnym wejściem i holem w miejscowości Złocieniec, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł52 m² 3 826,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na pierwszym piętrze, siedmiorodzinnej kamienicy, po remoncie dachu. Lokal po kapitalny remoncie, wykonany materiałami wysokiej jakości, gotowy do wprowadzenia. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł55,20 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż Jeżeli szukasz taniego w utrzymaniu mieszkania w spokojnym i urokliwym miejscu to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 701 zł75,33 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż gotowe mieszkanie dwupoziomowe, czteropokojowe w stanie deweloperskim w niskim budynku na Mierzynie. Inwestycja zakończona, mieszkanie gotowe do wydania. Apartament z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

710 820 zł71,80 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

NA sprzedaż apartament 4 pokojowy W niskiej zabudowie W tychach dzielnica żwaków kupującu nie płaci prowizji oraz podatku pcc 2% Powierzchnia użytkowa: 71,80 M2 Powierzchnia balkonu: 7,2 M2.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł45,27 m² 8 592,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł61 m² 7 836,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny lub pod bezpieczną inwestycję? Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z 2017 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 701 000 zł106,17 m² 16 021,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0 % prowizji dla kupującego! Odbiór kluczy II kwartał 2025 roku. Dzień dobry, nazywam się Aleksandra Stendel i jestem specjalistką ds. sprzedaży nieruchomości. Bardzo chętnie pomogę Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 585 300 zł73,62 m² 21 533 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji, zlokalizowanej w ścisłym Śródmieściu Wrocławia jednej z najbardziej stabilnych i pożądanych lokalizacji pod wynajem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł42,72 m² 10 182,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nowoczesne mieszkanie gotowe do zamieszkania Przemyśl, ul. Skorupki Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł73,30 m² 19 781,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

4 pokoje dla rodziny - duża loggia - Wola Jana Kazimierza Szukasz miejsca, w którym twoja rodzina będzie mogła wygodnie mieszkać przez wiele lat? Ta jasna i funkcjonalna przestrzeń 73,3.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł34,18 m² 20 157,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas! Dwupokojowe mieszkanie Myślenice ul. Traugutta 6a lokalizacja: myślenice leżą 30 km na południe od Krakowa, nad rzeką Rabą i jej lewym dopływem Bysinką. Położone są na.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, w bardzo dobrej lokalizacji (centrum Warszawy - kilka minut spacerem do stacji: metro Pole Mokotowskie). Jest to bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

8 400 zł210 m² 40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:8

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz trzykondygnacyjny dom wielolokalowy o dużym potencjale, zlokalizowany w świetnie skomunikowanej i spokojnej części Poznania na Winogradach, przy ul. Sadowej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie w Ząbkach przy ul. Szwoleżerów o pow. 49,5 m2, 2-pokojowe, rozkładowe, częściowo umeblowane z agd oraz z miejscem parkingowym; na układ funkcjonalny składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 011 zł50,18 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,18 m2 w stanie deweloperskim na osiedlu Winnica w Toruniu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł46,37 m² 86,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel   Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 46,37 m - Wola, ul. Jana Kazimierza 21 Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł86,46 m² 9 484,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Okazja! niska cena! Tylko 820000,- złotych ; Cena 1m2 tylko 9484,00 złotych - Dla Kogoś kto marzył.o Nieruchomości w sercu Świnoujścia z widokiem horyzontalnym na Panoramę Miasta na 3.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł30,15 m² 7 562,19 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulne mieszkanie po remoncie z balkonem typu loggia 30,15 m Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,15 m, położone na 4. piętrze w bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , znajdujące się w samym sercu Krakowa, w prestiżowej dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł126,76 m² 4 962,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

!tylko W pepper house - gotowiec inwestycyjny W sercu miasta! Kamienica przy ul. Dworcowej - 6 pokoi, 100% obłożenia, w cenie garaż i prywatny parking! atuty: prężnie działający.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ma powierzchnię 47 m i składa się z: - dużego, jasnego salonu z wyjściem na balkon. Znajduje się w nim strefa jadalniana ze stołem i krzesłami, dwie sofy oraz klasyczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł68 m² 9 558,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu niepowtarzalną ofertę nowoczesnego apartamentu o pow. 68 m2 i 140 m2 Kielce, zagórze, prochownia. Kupujący nie płaci podatku pcc Mieszkanie deweloperskie w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł57,10 m² 11 646,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania o powierzchni 57,1 m , położonego przy ul. Poleskiej we Wrocławiu. Mieszkanie charakteryzuje się wygodnym, i funkcjonalnym rozkładem. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł53 m² 23 584,91 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Rajska 1 na Marinie Mokotów na sprzedaż. Mieszkanie oryginalnie jest 2 pokojowe, ale zostało zaprojektowane tak, aby były niezależne 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł37 m² 74,32 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 37 m2 dwupokojowe Zeus Apartments to nowoczesny obiekt zlokalizowany w doskonale skomunikowanej części Lublina przy al. Spółdzielczości Pracy 36. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł46,50 m² 17 849,46 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Saska Kępa, praga - Południe - ul. Międzynarodowa - 46.5m2 / 3 pokoje / piwnica / Balkon WE SPEAK ENGLISH Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na warszawskiej Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł39 m² 37,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Reymonta 27 w Wałbrzychu. -Nieruchomość- powierzchnia 39 m . Piętro 3. Ogrzewanie gazowe. Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł31,48 m² 5 876,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe i piękne mieszkanie na sprzedaż Lubomierz Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,48 m , położone na parterze w spokojnej części Lubomierza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 144 095 zł61,59 m² 18 575,99 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,59 m , usytuowane na ósmym piętrze, z ekspozycją zachodnią, która napełnia wnętrza ciepłym, popołudniowym światłem. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Hot oferta! tylko W pepperhouse! największe atuty: - dogodna lokalizacja we Władysławowie , zaledwie 5 minut od portu Władysławowo i 7 minut od plaży - Energooszczędne domy z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

320 430 zł29,13 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł36 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Słoneczna okazja w sercu Koszalina! Kawalerka z wykuszem. Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 36 m , położona przy ul. Mariańskiej w samym centrum Koszalina. To.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł62,90 m² 4 753,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje w sercu Jeleniej Góry - Twój projekt, twój styl! Szukasz nieruchomości z potencjałem, którą możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? A może planujesz inwestycję pod.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,89 m² 16 684,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie: na sprzedaż dwustronne, słoneczne i ciepłe, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni użytkowej wynoszącej 47.89 m2. W jego skład wchodzą: - salon (15.60.

Szczegóły ogłoszenia

1 318 000 zł56,40 m² 23 368,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Wyjątkowa lokalizacja | secend home | sopot - 3 pokoje z oddzielną kuchnią - oranżeria z widokiem na zieleń - 15 minut plaża - miejsce postojowe w hali garażowej Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Okazja! Polecamy w pełni wyposażone, jasne, przestronne i przytulne mieszkanie przy Al. Reymonta na Warszawskich Bielanach. Bardzo ładne, po remoncie, nowa kuchnia, łazienka, salon i 2.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł35,90 m² 7 103,06 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana. W sprawie prezentacji proszę dzwonić od 10.04.26r. Mieszkanie o pow. 35,90 m2 w Ełku przy ulicy Kilińskiego 21b umiejscowione na III piętrze. Atutem nieruchomości jest.