dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

2 900 zł41,67 m² 69,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Świeżo wykończone, pachnące nowością, mieszkanie o powierzchni 41,67 m2 z 30-metrowym, ogródkiem w którym nikt jeszcze nie mieszkał! Mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz wygodnego, zadbanego mieszkania w spokojnej części miasta, z pełną infrastrukturą w zasięgu kilku minut? To miejsce będzie idealne. O mieszkaniu: komfortowe, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 960 zł52 m² 8 653,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku pcc - bez ukrytych kosztów - nie współpracuje z pośrednikami. Już gotowe: przestronny apartament 3-pokojowy, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł78 m² 2 935,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie trzypokojowe O pow. 78 M2, z balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy położonej W pobliżu ośrodka sportowego, szkoły oraz osiedla W strzegomiu.

Szczegóły ogłoszenia

392 000 zł27,43 m² 14 290,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż kompaktowy Apartament Miętowy położony w nadmorskiej części spokojnego Darłówka Wschodniego, w odległości około 300 metrów od plaży oraz promenady. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł32 m² 4 656,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

** 32 mkw, roi 8,5 % chorzów batory** Mieszkanie aktualnie jest niezamieszkałe, ale po wynajęciu może zapewnić przychód na poziomie 8% w skali roku. Układ pomieszczeń: 1 duży pokój Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

597 274 zł55,82 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł96,20 m² 4 989,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe o pow. 96,20m2 sytuowane w kamienicy na II piętrze w Centrum. Nieruchomość składa się z: salonu, dwóch sypialni, kuchni, jadalni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł50 m² 15 960 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2-pokoje do wejścia. Garaż i 10 mkw. balkonu! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju przy ul. Szuwarowej w sąsiedztwie Centrum Sportowego Cascada. Najdynamiczniej.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł30 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia komfortową kawalerkę o powierzchni 30 m , położoną na Piątkowie w os. Stefana Batorego w Poznaniu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 215 zł64,91 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,91 m , zaprojektowane z myślą o wygodzie rodziny lub pary ceniącej przestrzeń i estetykę. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 395 zł42,66 m² 18 504,34 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Podgórze, okolice bonarki, 2 pokoje, 6 piętro, pow: 42,66 M2 od dewelopera, bez podatku pcc I prowizji termin oddania: koniec 2025 r. Zapraszam do zakupu, wygodnego, dwupokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł48 m² 6 771 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli poszukujesz mieszkania na niskim piętrze, w dobrej lokalizacji to mam dla Ciebie alternatywę! kontakt: joanna Sikorska tel. 728*145*436 lokalizacja Ozorków, okolice ul. Sikorskiego Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł116,97 m² 15 987,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1954

Jedyne takie, wyjątkowe, przestronne i wysokie 4/5-pokojowe mieszkanie 129 m (wysokość do 4,5 m) z antresolami w sercu Mokotowa. Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

958 333 zł63,09 m² 15 189,94 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa niższa cena! rabat wynoszący aż 62 170,20 zł! Cena Katalogowa: 1 019 502,86 zł. Cena promocyjna: 958 332,66 zł. Nowa inwestycja na zabłociu Bez prowizji i podatku pcc 2% - bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Lokal usługowy / mieszkanie na parterze 3 km od morza. Lokal znajduje się w kamienicy wolno stojącej, wybudowanej w 1890 r. W mieszkaniu jest pokój (sala sprzedaży) o powierzchni 21.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł58,57 m² 10 056,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wileńska Park | 58,5m | Projekt Architekta | Garaż, i piętro Opis: biuro Jończyk Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy lokal o powierzchni 58,57 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł76,79 m² 9 115,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza. Mieszkanie znajduje się na 0 z 2 piętrze i składa się z: - salon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł27,52 m² 30 704,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Najważniejsze atuty: - kameralny budynek w otoczeniu zieleni i lasów - idealny na second home lub mieszkanie inwestycyjne na wynajem - przynależny taras i ogród - Kameralna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł62 m² 12 242 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 mkw. położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Kordiana. Lokal dostępny od 1 kwietnia 2026 r. Piętro: 3/4. W mieszkaniu -.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł102,83 m² 6 321,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Solida nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie w centrum miasta Jelenia Góra. Mieszkanie posadowione na 2 piętrze w bardzo ładnej wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł130 m² 32 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypoziomowy loft przy ulicy Tymienieckiego 25c w kompleksie "u Scheiblera". Posiada powierzchnię 130 m2 i położony jest na trzecim piętrze w apartamentowcu. Teren posesji.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł53,25 m² 9 295,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż apartament nr 1 położony w Szaflarach przy ul. Rola Galicowa 43 gm. Szaflary w powiecie nowotarskim. Lokal nr 1 o pow. 53,25 m2 położony na jest na parterze i składający.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 305 zł80,97 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, dwupoziomowe, 5 pokojowe mieszkanie o pow. 80,97 m sprzedawane w pełnym stanie deweloperskim. Mieszkanie znajduję się w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

214 900 zł57,10 m² 3 763,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż - Radlin, dzielnica Marcel Lokalizacja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w Radlinie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Marcel.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

920 080 zł74,20 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł104 m² 13 451,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Szukasz idealnej na wynajem inwestycji pod najem krótko bądź długo terminowy? A może potrzebujesz dużego mieszkania dla siebie I swojej rodziny? atuty: - fantastyczna lokalizacja, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł25,50 m² 15 294,12 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kompaktowego mieszkania z prywatnym ogródkiem, położonego w prestiżowej inwestycji Rezydencja Garbary przy ul. Garbary 43 w Poznaniu. To.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł85 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Błonia Wilanowskie odległość do Miasteczka Wilanów z pełną miejską infrastrukturą 500m. Piekarnie, sklepy osiedlowe, punkty usługowe, liczne kawiarenki, wszystko w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł46,70 m² 7 173,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,7 m , położone na 4 piętrze w bloku przy ul. Zacisze 1 w Kaliszu. Lokal składa się z: przestronnego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł40,91 m² 14 544,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,91 m, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Osiedle Mozaika w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł66,70 m² 13 418 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na wysokim parterze w świetnej lokalizacji na dzielnicy żabianka przy ulicy Subisława 23. Świetny rozkład- wszystkie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

279 500 zł53,98 m² 5 177,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Borne sulinowo - miasto położone W lesie - tu się oddycha mieszkanie znajduje się W parkowej części miasta W otoczeniu wysokich sosen, ok. 500 m od malowniczego jeziora pile.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł22,72 m² 21 963,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka idealna pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy Al. Krasińskiego, dzielnica Stare Miasto. Okolica posiada doskoale rozwniętą infrastrukure handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

3 025 zł34,77 m² 87 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne, jasne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 z loggią. Mieszkanie znajduje się na 8. piętrze nowoczesnego budynku w Ursusie, przy ul. Zagłoby 16. Ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł26,20 m² 13 931,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wygodnego mieszkania (26,2m2) z dużym balkonem w super lokalizacji. Lokal składa się salonu z aneksem kuchennym (18m2), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 538 991 zł50,13 m² 30 700 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK C | WIDOK NA WISŁĘ Prestiżowa inwestycja | Ostatnie dostępne apartamenty | Gotowe do odbioru | Tarasy z widokiem na Wisłę | European Property Awards | Top.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wszędzie blisko - komfortowe 2 pokoje w Centrum Prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Św. Mikołaja w Białymstoku. Nieruchomość usytuowana na paterze.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł59,20 m² 5 050,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe z możliwością aranżacji 3 pokoi, położone na IV piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Spasowskiego w Koszalinie. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Kielce,świętokrzyskie

699 000 zł58,60 m² 11 928,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Wydryńskiej w Kielcach na zamkniętym, kameralnym osiedlu Nowy Folwark, w świetnie skomunikowanej części miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł40,40 m² 6 188,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie blisko morza | Stegna | 2 pokoje | tylko 2 km od plaży Na sprzedaż mieszkanie położone w nadmorskiej miejscowości Stegna, przy ul. Morskiej - zaledwie ok. 2 km od morza, ok. 5 minut.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij