dowolna

Mieszkania

95 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 871 ogłoszeń

370 000 zł69,32 m² 5 337,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie przy jeziorze Kiepunki, gotowe do wprowadzenia Oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie, położone w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy z rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

469 800 zł32,40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwa pokoje do własnej aranżacji, doskonała lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum Gdańska. Zaledwie kilka minut spacerem dzieli nas od tętniącej życiem Wyspy Spichrzów czy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 101 zł25,24 m² 19 298,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament w prestiżowej inwestycji - Port 69 - położonej nad brzegiem jeziora należącego do Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Propozycja dla osób, które uwielbiają wypłynąć na szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 466 zł49,94 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją, która powstanie przy ul. Cyprysowej w Oświęcimiu. Obejmie ona budowę jednoklatkowego, wielorodzinnego, pięciopiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł45,53 m² 9 993,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie - Łódź Widzew Przedstawiam ofertę sprzedaży eleganckiego, w pełni wyremontowanego mieszkania o powierzchni 45,53 m , zlokalizowanego przy ul. Św.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł36,97 m² 18 393,29 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Blaszanej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 1966 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 797 zł76,67 m² 9 309,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocja przy zakupie mieszkania wraz Z miejscem postojowym W hali garażowej - komórka lokatorska gratis Nowa, kameralna inwestycja zlokalizowana na bydgoskiej Osowej Górze. W dwupiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł55,43 m² 7 198,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 55,43 m2 wraz z działką, domkiem letniskowym, placem zabaw, pomieszczeniem gospodarczym i garażami w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 410 zł46,23 m² 10 586 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Straszynie - miejsca na mapie, które łączy bliskość natury i miasto na wyciągnięcie ręki!.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł70,72 m² 8 752,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż duże mieszkanie w bardzo dobrej i pożądanej lokalizacji, nieopodal Jasne Błonia oraz al. Jana Pawła II. W jego pobliżu znajdują się liczne obiekty użyteczności.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł48,20 m² 6 743 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie z balkonem, po remoncie, w Centrum Lubina, przy ul. Cedyńskiej Klucze w Biurze cena do negocjacji Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł60 m² 15 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy nowy nadmorski apartament zlokalizowany 900 m od plaży. Usytuowany jest na drugim piętrze w kameralnym dwupiętrowym apartamentowcu. Mieszkanie jest wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł42,49 m² 16 454 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Stylowy apartament 200 m od morza | Centrum | 43 m2 | Balkon Lokalizacja: tylko 200 m do plaży! powierzchnia: 43 m2, 2 pokoje z aneksem kuchennym i łazienką, piętro: 3 z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł75 m² 16 653,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1955

Wyjątkowa nieruchomość położona w samym sercu Gdańska, przy prestiżowej ulicy Św. Ducha. To propozycja łącząca historyczny klimat starej kamienicy z nowoczesnym designem mieszkań. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł32,58 m² 21 454,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty inwestycyjne z własnymi miejscami cumowniczymi. Cena brutto. Zakup dla osób fizycznych lub na firmę. Zakup apartamentów możliwy jest w dwóch inwestycjach obok Wyspy Sobieszewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł47,20 m² 19 470,34 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Meander budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 47,2m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 000 zł83,63 m² 6 983,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu nową kameralną inwestycję składającą się z 4 budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, położoną w malowniczej miejscowości Mójcza, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Wałcz,zachodniopomorskie

270 000 zł47,95 m² 5 630 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie 47,95 m z loggią 3 piętro | blisko jeziora Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,95 m , położone na 3 piętrze w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesna i w pełni umeblowana kawalerka, gotowa do wprowadzenia od zaraz. Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy w Marianowie pod Łomżą, na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego mieszkania do wynajęcia od zaraz? Zapraszam do zapoznania się z tą atrakcyjną ofertą! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37,84m2 składające się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł59,90 m² 8 330,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Szukasz mieszkania, w którym życie z dziećmi będzie po prostu wygodne na co dzień? Tu wiele rzeczy masz dosłownie pod ręką. Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł76 m² 7 881,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży duże trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 76m2 położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym na Parkitce w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł54,12 m² 12 564,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ustawne mieszkanie dwupokojowe ulica aksamitna W śródmieściu Mieszkanie o powierzchni 54,12 m2 zlokalizowane na 1 piętrze 2-piętrowej kamienicy. Kamienica znajduje się w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 272 zł54,70 m² 8 160 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

"apartamenty starobrzeska" - nowa inwestycja w Brzegu mieszkania już do rezerwacji - realizacja inwestycji W trakcie. Kupujący nie płaci 2% pcc (podatek od osób fizycznych) oraz wynagrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 036 866 zł58,58 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 58,58m2 inwestycji zlokalizowanej na krakowskim Zabłociu, w jednej z najbardziej atrakcyjnych i dynamicznie rozwijających się części miasta. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1-pokojowe mieszkanie na Muranowie w odległości 400m od al. Jana Pawła II. Funkcjonalne mieszkanie w doskonałej lokalizacji to atuty, które czynią tę ofertę atrakcyjną dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 995 zł56,50 m² 8 406,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Wyjątkowa Inwestycja w Kępnie - umiejscowiona w świetnie zlokalizowanym terenie składająca się docelowo w 4 budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 684 zł39,96 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż nr oferty sldoc8944 kategoria: mieszkanie miasto: legnica, powierzchnia: 39,96 m2 ilość pokoi: 2 piętro: i Komórka lokatorska- 7500 zł Przedstawiamy Państwu nową inwestycje w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

710 892 zł58,37 m² 12 179,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł39 m² 15 128,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m , położone na parterze nowoczesnego budynku na prestiżowym osiedlu Promenady Wrocławskie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią). Mieszkanie o powierzchni 56 m położone jest na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w samym sercu Wrocławia, gdzie wszystko masz na wyciągnięcie ręki? Ta oferta jest dla Ciebie! Na wynajem przytulna i bardzo jasna kawalerka o powierzchni 35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł50,10 m² 5 768 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 50,10 m2 usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku w Tarnowskich Górach - Strzybnicy przy ul. Armii Krajowej. Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł43,91 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 3 piętrze w niskim, ceglanym budynku z lat 60. przy ul. Rapperswilskiej na Saskiej Kępie. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Zalety: - nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub balkonami - Parking w cenie - Ogrzewanie podłogowe, 3-szybowe okna - Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł58,90 m² 7 877,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań w nowej inwestycji przy ul. Strażackiej 23 w Bolszewie - miejscu, które łączy wygodę codziennego życia z urokami.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł86 m² 3 011,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wałbrzych ul. Gdańska - duże mieszkanie pod flip. Oferuje na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w stanie technicznym do remontu w fajnej lokalizacji - ulica dochodząca do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł102 m² 4 411,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,73 m² 13 256,21 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

homfi z przyjemnością prezentuje komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m + piwnica ok 3m , położone przy ul. Stefana Batorego w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł77,79 m² 17 482,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Okolica: mały Kack to południowa dzielnica Gdyni granicząca z Redłowem, orłowem i Witominem, a od południa także z Sopotem. Ta część Małego Kacka, w której znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł35,29 m² 10 059,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Okazja! - 2 pokoje, wysoki parter, centrum Kołobrzegu - ul. Dworcowa. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,29 m2, położone na parterze w atrakcyjnej i doskonale skomunikowanej części.