dowolna

Mieszkania

95 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 871 ogłoszeń

6 700 000 zł290 m² 23 103,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna przy ul. Szwedzkiej w Krakowie, na terenie Starych Dębnik, z niepowtarzalnym widokiem na Wisłę. Dębniki to jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

5 490 000 zł260 m² 21 115,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1977

- english description below - Avenue Estate prezentuje unikalny dom na sprzedaż - segment środkowy w prestiżowej lokalizacji nieopodal Nowego Miasta! atuty - Prestiżowa lokalizacja - Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,69 m² 12 829,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Słoneczne mieszkanie z ogródkiem na Osiedlu "szumiących Traw" Inwestycja "szumiących Traw" w Porosłach to wyjątkowe miejsce łączące zalety życia blisko natury z wygodą miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł101,99 m² 9 795,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

Są miejsca, w których po prostu chce się mieszkać. Cisza, przestrzeń, komfort i pełna infrastruktura na wyciągnięcie ręki bez kompromisów. Jeśli szukasz nowoczesnego, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł61,10 m² 8 494,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

# brak prowizji od kupującego # możliwość zakupu na firmę lub prywatnie # atrakcyjna cena za M2 kawalerki # mieszkanie W stanie deweloperskim # zamieszkaj W jednej, wynajmij drugą Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł70,80 m² 10 593,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie w Niechorzu, tuż przy jeziorze i morzu Cena do rozsądnej negocjacji Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł77,40 m² 7 480,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Komfortowe mieszkanie w Centrum miasta. Nowa Niższa Cena! Lokalizacja: białystok, ul. Ciepła, centrum miasta, osiedle Sienkiewicza Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 824 zł39,05 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł40,64 m² 16 215,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

.Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament w Dziwnówku z pięknym widokiem na Zatokę Wrzosowską, zaledwie 300 metrów od plaży. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z taraso-ogródkiem - Zaborze Oferuję do wynajęcia przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł15,88 m² 13 790,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu na sprzedaż kompaktowe mieszkanie w budynku z lat 60. Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy, co w połączeniu z niskimi kosztami utrzymania czyni je.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł48,66 m² 12 720,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Specjalnie dla Ciebie oferujemy mieszkanie w stanie deweloperskim na inwestycji Atlantis Prestige Park etap 2 - budynek numer 2. Lokalizacja: wyśmienita lokalizacja jest jednym z największych.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł48 m² 16 229 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja: kraków, ul. Rydygiera Cena: 779 000 zł Powierzchnia: 48m2 Piętro: 0/5 Pokoje: salon z aneksem + sypialnia Mieszkanie zlokalizowane jest w kameralnej inwestycji w Krakowie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł35,60 m² 7 584,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie blisko centrum, w dobrej cenie, z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł38,73 m² 11 360,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

** Świetna lokalizacja 180 m od Zamku i Starego Miasta ** ** Oferta tylko w biurze knc city ** śródmieście: do sprzedania małe, przytulne mieszkanie o pow. 39 m . W skład.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł46,23 m² 49,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na prezentację mieszkania na wynajem położonego na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w Gdyni Pogórze przy ulicy Mieszkowskiego. Warunki najmu Najem 2 300 zł, kaucja 2 300.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł80 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i widokiem na panoramę miasta o pow. 80m2 samym w sercu Gdyni na Placu Kaszubskim. Mieszkanie znajduję się w inwestycji popularnego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od Najmującego Do najmu mieszkanie na Bemowie z bardzo dobrą komunikacją z centrum ( przystanek autobusowy i tramwajowy bezpośrednio przy bloku, do stacji metra dwa przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł32,58 m² 21 454,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sol Marina - Luksus nad wodą. Twoje miejsce w nadmorskim raju. Zamieszkaj w prestiżowej inwestycji Sol Marina, położonej w jednym z najbardziej malowniczych zakątków Wybrzeża. To.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł58 m² 7 396,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe 58 m blisko centrum Jeleniej Góry | 2/3 piętro | 650 zł czynsz Nieruchomości Panorama mają przyjemność zaoferować na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

825 000 zł52,91 m² 15 592,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tylko 20 min do Starego Miasta | Ogród 72 m | 0% prowizji | Kameralna zabudowa (2 piętra) | Odbiór 2026 Zapraszam do kontaktu, pracuję również w soboty Sandra Kołodziej |   Na.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 50 m2, na którą składa się: - 3 niezależne pokoje, - łazienka z toaletą, - oddzielna, widna kuchnia, - przedpokój. Pokoje są umeblowane. Lokal przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 950 zł47 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu inwestycje w samym sercu Kalwarii Zebrzydowskiej, składającej się z 4 budynków w zabudowie szeregowej. Mieszkania na parterze posiadają ogródki,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł41,90 m² 16 683 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,90 m2, położone w sercu Gdyni. W zaledwie kilka minut spacerem można dojść do plaży miejskiej oraz Bulwaru Nadmorskiego, gdzie można codziennie.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł56 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Witam serdecznie. Oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania nowoczesne , mieszkanie z balkonem i z windą na Piaskowej Górze o powierzchni około 56m2.z wyposażeniem mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł23,78 m² 21 825 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

519 000 zł | Sprzedaż | 23,78 m2 | 1 pokój | Warszawa | Mianowskiego | Stara Ochota Przedmiotem sprzedaży jest 1-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 5 piętrze przedwojennej kamienicy przy ul. Mianowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 440 zł36,80 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie przy Brdzie - Bartodzieje, bydgoszcz Idealne jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod wynajem! Oferujemy funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł165,42 m² 3 234,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji-zaledwie kilka minut od centrum miasta Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 132,50.

Szczegóły ogłoszenia

619 900 zł65,89 m² 9 408,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 65,89 m , zlokalizowane przy ul. Sąsiedzkiej we Wrocławiu, dzielnica Krzyki. Lokal znajduje się na 2. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł133,51 m² 7 857,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowocześnie zaaranżowany lokal mieszkalny w nowo wybudowanym budynku na osiedlu stokor vip w Ustce. Osiedle stokor vip apartamenty - to przestrzeń pełna zieleni, to kompletna oferta komfortowych.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł38 m² 8 921,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Dobre Nieruchomości prezentują na sprzedaż mieszkanie w centrum Bydgoszczy, o powierzchni 37,67 m2. Kawalerka w bloku z 2005 roku, to doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł31,50 m² 8 885,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kawalerka 31,5 m2 + antresola 13 m2 w kamienicy przy ul. Piotrkowskiej. Opiekun oferty: sebastian Korkosz tel:   Opis lokalizacji: kawalerka znajduje się w oficynie kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow.47m przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Lokal położony na drugim piętrze w niskim trzypiętowym budynku. Mieszkanie posiada funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 900 zł30,97 m² 11 620,92 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 30,97 m2 zlokalizowane przy ul. Królowej Jadwigi na Felinie. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w hali garażowej. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 850 zł34,94 m² 23 693,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Luksusowy apartament z ogrodem w pierwszej linii brzegowej Zmień perspektywę i zamieszkaj tam, gdzie jachty cumują pod Twoim oknem. Unikatowy projekt typu condo-resort, położony.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł48,30 m² 9 316,77 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   komfortowe 2 -pokojowe mieszkanie Z balkonem Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

350 820 zł97,45 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

| mieszkanie premium do własnej aranżacji | 97,45 m | tylko 3600 zł/m Takich cen mieszkań na rynku nie ma! Na sprzedaż przestronne mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 97,45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować w pełni umeblowane mieszkanie z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane na nowoczesnym, strzeżonym osiedlu bohema Strefa Praga na warszawskiej Pradze. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł160 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwa niezależne mieszkania usytuowane w kameralnej willi (dwie osobne księgi wieczyste na lokale). Na parterze mieszkanie o powierzchni 57,13m2 składające się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 199 000 zł110 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Oferta Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 110 m , położone w Elblągu przy ul. Reja 18, w nowoczesnym budynku z 2011 roku. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł68,60 m² 9 606,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego o pow. 68,60 m2 położone w domkach wielorodzinnych przy ul. Pierwiosnkowej we Wrocławiu. Lokal mieszkalny rozłożony jest na dwóch.