dowolna

Mieszkania

95 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 875 ogłoszeń

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agentka prowadząca:sylwia gajek-zielińska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Zapraszam do oferty mieszkania dwupokojowego o powierzchni 38 mkw. położonego na os. Złote.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł48,71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Pilna Sprzedaż! Mieszkanie 48.71M2/ Praga Południe/Ostrobramska Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie(48,71m2), położone przy ulicy Ostrobramskiej na terenie warszawskiego Gocławia (Praga Południe).

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł25 m² 68 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękny, komfortowy apartament o wielkości 25m2 w kamienicy przy ulicy Wincentego pola. Lokalizacja: ulica Wincentego Pola zlokalizowana jest w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe w domu jednorodzinnym z oddzielnym wejściem oraz możliwościa korzystania z garażu lokalizacja: dom zlokalizowany jest w miejscowości Borkowo. Lokalizacja dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 000 zł31,58 m² 21 089,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompaktowy apartament na wynajem Z możliwością dzierżawy miejsca cumowniczego 31,58 m | 1 sypialnia + salon z aneksem | Balkon | Prywatna marina z kapitanatem | 20 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 253 835 zł81,95 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkowy apartament na sprzedaż w nowo powstającej inwestycji Paderewskiego 29, zlokalizowanej w centrum Katowic! *zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 907 zł68 m² 7 689,81 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak podatku pcc oraz Prowizji dla Biura mieszkanie rządowym programem - kredyt bez wkładu własnego Z dopłatami! Na sprzedaż jasne przestronne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

777 500 zł71 m² 10 950,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego o powierzchni użytkowej 71,93 m2 przy ul. J.H. Dąbrowskiego w Poznaniu. Mieszkanie usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 256 396 zł92,45 m² 13 590 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Twój nowy apartament - 5 pokoi Oferuję Państwu mieszkanie 5 pokojowe w Lublinie. Inwestycja znajduję się na Czechowie na ulicy Kameralnej. Nieruchomość położona jest na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł260 m² 3 457,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Oferta dostępna jedynie w naszym biurze! Nie szukaj dalej! Na sprzedaż: kamienica w ścisłym centrum Jeleniej Góry - idealny do zamieszkania lub jako inwestycja. Szukasz domu z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł38 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie: powierzchnia: 38 m 3 pokoje: salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz dodatkowy mały pokój Położone na 9. piętrze w charakterystycznym falowcu Balkon zabudowany - dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł45,23 m² 13 906,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz komfortowego mieszkania z balkonem, w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum? Ta oferta jest dla Ciebie! Atuty: - szybki wyjazd na obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł105 m² 28 561,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 105 m , położony w prestiżowej inwestycji rivus - Invest Komfort w Gdyni Orłowo. To miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 375 zł66,25 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja! Na sprzedaż: nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie w nowej kameralnej inwestycji składającej się z czterech budynków usytuowanych w Wieliczce przy ul Dębowej. Oferta kierowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł67,20 m² 1 622,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 4 usytuowany jest na I piętrze budynku mieszkalnego i składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, spiżarni oraz łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł52,60 m² 9 220,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 52,6 m przy ul. Armii Krajowej w Białymstoku. Mieszkanie: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł96,73 m² 9 293,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

a { text-decoration: none; color: #464feb; } tr th, tr td { border: 1px solid #e6e6e6; } tr th { background-color: #f5f5f5; } Komfortowe, jasne mieszkanie z antresolą i dwoma balkonami - Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł43,43 m² 6 401,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1949

Przedstawiam Państwu dużą kawalerkę o powierzchni 43,43 m , z wydzieloną częścią sypialnianą na antresoli o wysokości 1,5 m . Istnieje możliwość kupienia sąsiedniego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 162 432 zł70,88 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł56,39 m² 15 942,54 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

2 pokoje | Stara Ochota | przy Och-Teatrze | winda | piwnica Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej klimatycznych części Warszawy - na Starej.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł87 m² 7 701,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż 3 pokojowe ustawne mieszkanie o powierzchni 87 m2 , I piętro w kamienicy przy ul, ks. Bogusława. Pokoje o powierzchniach 18, 24 i 29 m2, obszerny przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł82 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

*zdjęcia należą do Właściciela oferty Na sprzedaż bezczynszowe, przestronne 3-pokojowe 82 m2 mieszkanie z własnym ogródkiem w stanie deweloperskim, usytuowane w sercu Rząski,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na cele biurowe, bądź mieszkalne, warszawa, ochota, stara Ochota, 80m2, 3pokoje, usytuowane na wysokim parterze w przedwojennej kamienicy z roku 1932. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł34,35 m² 7 278,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Kuchnia po remoncie, wyposażona w nowoczesny sprzęt agd oraz nowe meble, stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł39,20 m² 6 862,24 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem, blisko uczelni - 39,2 m , położone na drugim piętrze w wieżowcu po termomodernizacji. Świetna lokalizacja dzielnica Tysiąclecie. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł57,32 m² 12 909,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwa nowoczesne apartamenty z osobnymi łazienkami i aneksami kuchennymi w centrum Kołobrzegu Na sprzedaż wyjątkowa inwestycja w Rezydencji Baltic Marina w Kołobrzegu, jedynie 1500.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł38 m² 97 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia 2-pokojowe częściowo umeblowane mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z ochroną przy ul. Wolskiej, oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - nowoczesne mieszkanie 41 m - Miasteczko Wilanów, al. Rzeczypospolitej 10 Na wynajem w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 41m , położone na 3. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł60 m² 5 483,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o rozkładowym układzie, w którym wszystkie pomieszczenia są dostępne z korytarza. Lokal znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł46,70 m² 11 991,43 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Elegancki apartament 2-pokojowy Przedstawiam wyjątkowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 46,70 m , położony na 4. piętrze nowoczesnego budynku w prestiżowej inwestycji. To przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł74 m² 10 743,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 73,69 m , zlokalizowane w Straszynie przy ul. prof. Zdzisława Pidka,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45,10 m² 8 847,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,1 m , położone w centrum Kartuz - przy ul. Bielińskiego. Lokal znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50,10 m² 9 960 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym w nowym budownictwie gotowe do zamieszkania! Jeśli szukasz komfortowego mieszkania z prywatną przestrzenią na zewnątrz, w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 136 zł65,28 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwesestycja deweloperska przy granicy Z krakowem (czarnochowice) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 876 zł35,26 m² 18 317,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł49 m² 9 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie 48.80 m na parterze, na osiedlu Bartodzieje w Bydgoszczy - idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem długoterminowy. Funkcjonalny, dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł131 m² 7 557,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne, wielopoziomowe 5 pokojowe mieszkanie, os. Majowe/ Słoneczne Szczecin. Spółdzielcze właśnościowe prawo do lokalu z kw istnieje możliwość zakupu przez obywateli.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł40,91 m² 21 755,07 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Cybernetyki budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2026 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Nasze Biuro ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne jednopoziomowe mieszkanie do remontu o metrażu 45 m2 w Kielcach przy ul. Okrzei Idealne jako inwestycja lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 774 035 zł115,95 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe przestronne mieszkanie o powierzchni 115,95 m z tarasem o powierzchni 29,27 m , położony na 4. piętrze w nowej inwestycji przy ul. Piaszczystej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 840 zł64,60 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego w zieleni. To miejsce stworzone z myślą.