dowolna

Mieszkania

95 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 875 ogłoszeń

555 000 zł60,62 m² 9 155,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 60,62m2 w Świnoujściu - osiedle Warszów. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w 4 kondygnacyjnym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł48 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem francuskim II piętro, jasna kuchnia Do wynajęcia wygodne, słoneczne mieszkanie w spokojnej okolicy, położone na drugim piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

388 160 zł48,52 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Poddasze na starym mieście do własnej aranżacji Reprezentacyjna kamienica | Idealny pod adaptacje na mieszkanie lub biuro | Duża powierzchnia | Świetna lokalizacja ***** standard: lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł23,37 m² 7 488,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie typu kawalerka o powierzchni użytkowej 23,37 m2 w centrum Kalisza. Mieszkanie mieści się na I'szym piętrze, w czteropiętrowym bloku z 1970 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

633 000 zł60,54 m² 10 455,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie na Dolnym Czechowie - ul. Rogowskiego, w budownictwie z lat 90-tych, powierzchnia mieszkania 60,54 m składa się z : * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 772 zł61,96 m² 9 679,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Widok na góry | 4 pokoje | 61,96 m | 2 balkony | nie pobieramy prowizji! podatek pcc = 0 zł Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,96 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł60,83 m² 18 083,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w kameralnym budynku | Gdynia Orłowo | Taras | Winda Na sprzedaż apartament 3-pokojowy położony na pierwszym piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku z windą, zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł59 m² 13 220,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m w Krakowie przy ul. Edwarda Heila, z balkonem i funkcjonalnym układem pomieszczeń. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 5 - ostatnim piętrze w budynku z windą, na zamkniętym i spokojnym osiedlu. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł47 m² 2 957,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie położone w pasie nadmorskim zaledwie 15 minut spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł52,98 m² 6 209,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Biuro property Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , znajdujące się na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Żeromskiego w Ropczycach. To jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 531 zł63,69 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Osiedle Panoramy Ślężańskiej to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana w Sobótce z myślą o osobach ceniących nowoczesny standard życia, spokojne otoczenie oraz bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł70 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, rozkładowe mieszkanie w budynku bezczynszowym z 2019 roku w Markach. Umiejscowione na wysokim parterze, jest gotowe do wprowadzenia. Na 70 metrowej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

357 500 zł52,40 m² 6 822,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż lokal mieszkalne o pow. 52,4 mkw w Śremie przy ul. Grunwaldzkiej 4/50. W skład lokalu wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, korytarz. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł66 m² 11 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Puławskiej 42D w Piasecznie. Lokal o powierzchni 66 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł53,12 m² 9 205,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | 53,12 m | Rzeszów, ul. Wieniawskiego Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53,12 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł67,85 m² 12 512,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Koniecznie zobacz spacer 3D załączony do ogłoszenia! Szukasz wyjątkowego, niestandardowego, przestronnego, 4 pokojowego, wykończonego apartamentu, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 066 zł42,55 m² 25 829,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowy, uroczy Apartament inwestycyjny o charakterze mieszkalnym gotowy do wprowadzenia. Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego apartamentu w centrum Gdańska. To idealne miejsce zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł58,70 m² 8 858,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m , usytuowane na 2. piętrze niskiego, ocieplonego bloku bez windy, wybudowanego w połowie lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 485 zł25,12 m² 14 668,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w super cenie w atrakcyjnej lokalizacji przy rewitalizowanych terenach dawnej Stoczni Gdańskiej Duże okna zapewniające bardzo dobre nasłonecznienie wnętrz. Bliskość infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł63 m² 17 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji przy ul. Jaworskiego english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować na.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł54,20 m² 16 605,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Jana Sebastiana Bacha budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 80-tych bez.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł49,90 m² 7 314,63 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,90 m , położone na parterze budynku przy ul. Andersa w Warpie. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł76,35 m² 15 062,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Sarabandy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i gotowe do wprowadzenia mieszkanie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego lokalu w Sosnówce, który łączy w sobie funkcjonalność z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł59,05 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie na poznańskim Junikowie, na Zielonym osiedlu Ziębicka 14. Na powierzchni 59,05 m2 znajduje się przestronna część dzienna z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

324 000 zł58 m² 5 586,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie z balkonem w topowej lokalizacji Bełchatowa idealne pod remont i własną aranżację! Bełchatów, os. Budowlanych | 3. piętro z 4 | 58 m Uwaga, pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Już wolne - do natychmiastowego objęcia! kameralne osiedle - miasteczko jutrzenki atrakcyjne 3 pokoje - o powierzchni 50,5 m w dzielnicy Włochy ( Salomea) - ul. Jutrzenki 114 Ciche zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł34,50 m² 15 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m , położone w Krakowie na Klinach, przy ulicy Mieczykowej. Lokal znajduje się na 1. piętrze w 2-piętrowym bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł65,50 m² 9 770,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Tylko U nas! lokalizacja: nieruchomość znajduje się na osiedlu położonym w południowej dzielnicy Gdańska jaką są Łostowice. Miejsce to jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

970 500 zł64,70 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Klemensiewicza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1976 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł66,34 m² 14 320,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szukasz miejsca, gdzie każde dziecko będzie miało swój własny pokój, a Ty poranną kawę wypijesz z widokiem na wschodzące słońce? Biuro nieruchomości veryhome Real Estate prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł46,60 m² 16 630,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tarchomin, strumykowa 4, 46,6 m2 2 pokoje Zapraszam do zakupu ciekawego mieszkania na ul. Strumykowej 4. Powierzchnia: 46,6 m2 Sypialnia z balkonem Obszerny salon z dużym balkonem Otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł21 m² 10 904,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 20,83 m , zlokalizowane w poszukiwanej dzielnicy Śródmieście w Sanoku. Idealna propozycja na start lub jako bezpieczna lokata.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł85 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Zielona Góra - Centrum, ul. Tadeusza Zawadzkiego Zośki Przestronne 5-pokojowe mieszkanie | 85 m | balkon | duża piwnica Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie o powierzchni 85 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

249 900 zł25,78 m² 9 693,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Urokliwe, nowobudowane mieszkania w ścisłym centrum miasta Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 25,78 m2 składa się z poniższych pomieszczeń: - przedpokój - pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48 m² 10 395,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zieleń za oknem i ogromny potencjał. Stwórz swoje wymarzone 48 m w Pruszkowie! (2 lub 3 pokoje). Wyobraź sobie poranek: pijesz kawę w swoim przestronnym, zalanym słońcem salonie,.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł68 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania na wynajem 68m2 położonego na 16 piętrze z świetnym widokiem na Zatokę Gdańską. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Duże przestronne mieszkanie w bloku z 2000 roku z dużym tarasem. Mieszkanie położone w bloku na parterze, przystosowane na osób niepełnosprawnych bez barier architektonicznych. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł43,07 m² 59,21 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w Gdańsku, przy ul. Starowiejskiej. Lokal znajduje się w niewielkiej odległości od plaży w Brzeźnie - ok. 1,3 km, co oznacza około 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 164 zł44,36 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.