dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

Rynek pierwotny

685 000 zł54,21 m² 12 636,05 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż | 3 pokoje | 51,69 m | 6 piętro | widok na Balaton i park | Gajowa Budlex | Bydgoszcz Na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,69 m , położone na 6.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł46,05 m² 9 489,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż bardzo duża kawalerka o powierzchni 46,05m2 położona na II piętrze w bloku 4 piętrowym w Przecławiu - można przerobić na 2 pokoje Budynek w zeszłym roku przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł34,39 m² 28 205,87 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż stylowe i funkcjonalne mieszkanie typu open space z wydzieloną sypialnią, położone w prestiżowej lokalizacji tuż przy metrze Aleja Wilanowska. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł49,30 m² 12 961,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania 2-pokojowego z dużym ogrodem, położonego w spokojnym i kameralnym Suchym Dworze przy ul. Kochanowskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 339 075 zł92,15 m² 14 531,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu przestronnego mieszkania o powierzchni 92,15 m w wyjątkowej lokalizacji w inwestycji River Park Tetmajera przy ul. Truszkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 808 zł62,48 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   pokojow E mieszkanie Z balkonem blisko centrum W ofercie sprzedaży posiadamy 3 -pokojow.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł47 m² 72,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, ładnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie z balkonem położone Piaseczno- julianów ul. Julianowska, 47m2, położone na zamkniętym osiedlu w środku z 1 miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wrocław, borek | Ul. Hallera - Nowoczesna kawalerka po remoncie Dostępność: od 1 lipca. Tylko dla jednej osoby. Oferujemy do wynajęcia odświeżoną, funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 24.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł105 m² 8 561,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ekskluzywny apartament W zacisznej części łodzi Na sprzedaż wyjątkowy apartament usytuowany na pierwszym piętrze wielorodzinnego budynku przy ul. Granicznej w Łodzi. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 527 zł25,83 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego pod klucz. Apartamenty na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł36,50 m² 30,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** Stabilny i bezpieczny najem *** To przyjemne mieszkanie, idealne do zamieszkania w pojedynkę lub dla pary. Znajduje się na spokojnym i bezpiecznym osiedlu. Urządzicie tu strefę dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł28 m² 23 178,57 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Grzybowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 15 piętrowym budynku. Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł55,60 m² 16 007,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,6 m z balkonem, zlokalizowane przy ul. Dobrego Pasterza w dzielnicy Prądnik Czerwony. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 960 zł35,73 m² 9 542,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 322 zł58,96 m² 9 689,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację - zapraszam do współpracy   pokojowe mieszkanie Z pięknym widokiem na os. Śląskim jesteśmy bezpośrednim biurem.

Szczegóły ogłoszenia

564 800 zł35,30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przytulne dwupokojowe mieszkanie z tarasem ul. Bociana. Dobry dojazd do centrum, blisko linii tramwajowej lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43,50 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia przytulne mieszkanie z balkonem w samym sercu Krakowa. Nieruchomość o pow. 43.5 m2 położona na 1 piętrze zadbanej kamienicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 295 000 zł84,50 m² 38 994,08 zł/m²

 

Piętro:7/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sea Towers, to prestiżowa lokalizacja, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Miejsce, w którym czuć morski klimat Gdyni pełną piersią. W bezpośrednim sąsiedztwie Skwer Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro knc Nieruchomości oferuje do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 3. piętrze zadbanego budynku w spokojnej i zielonej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 089 004 zł81,88 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji w budowie w Polanicy Zdrój, 4 pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 81,88 m2, 3 sypialni, 2 łazienek, garderoby, przedpokoju, na III.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 629 zł53,69 m² 12 975,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja | kameralna zabudowa | górzyskowo Na sprzedaż mieszkania w kameralnej inwestycji zlokalizowanej na Górzyskowie jednej z najbardziej wygodnych i dobrze skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł46 m² 8 021,74 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości dom prezentuje dwu pokojowe mieszkanie przy ul. Żołnierskiej 31 na osiedlu Kormoran w Olsztynie. Mieszkanie o powierzchni 46 m , położone jest na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 074 264 zł113,49 m² 18 277,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Inwestycja Leśna Sonata w sercu natury Oferujemy przestronne mieszkanie w malowniczej okolicy, tuż obok Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 680 zł46,56 m² 9 572,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nadzwyczajna okazja! Nieruchomość z olbrzymim potencjałem! *** 0% prowizji od kupującego *** W Żyrardowie - pięknym mieście pełnym historii - do zaoferowania mam wyjątkowe 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w zadbanej kamienicy przy ul. Siemiradzkiego w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł49,94 m² 13 115,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę przestronnego, dwupokojowego mieszkania położonego w samym sercu Partynic, w nowoczesnym budynku z 2012 roku z windą. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł105 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Apartament | 105m2 | ochrona | blisko Warsaw Spire Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 105 m , położony na 3. piętrze w budynku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł51,23 m² 14 639,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy Państwu nowoczesne, atrakcyjne i zadbane mieszkanie w okolicach centrum nadmorskiego miasta Świnoujście Nieruchomość położona jest w cichej dzielnicy, niedaleko działek rod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Poszukujesz doskonałej komunikacji do centrum Poznania? Eleganckiej bryły? Własnego zielonego zakątka? II Etap inwestycji przy ul. Życzliwej w sercu Skórzewa już na sprzedaż! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu przytulne mieszkanie położone w centrum miasta w okolicy Filharmonii, położone na parterze w wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie po remoncie w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł65,30 m² 5 038,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cegelniana, tuchola Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 65,3 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł65 m² 3 523,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bezczynszowe, przestronne mieszkanie o powierzc hni 65,20m2, położone na parterze budynku wielorodzinnego w Tarnowie Opolskim. Mieszkanie wymaga remontu i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł47,60 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Mokotowie! 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Orzyckiej. Park, place zabaw i siłownia.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł40 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu nowoczesny apartament o powierzchni 40m2 na zamkniętym osiedlu perłowa przystań, przy ulicy Sienkiewicza. Mieszkanie znajduje się na parterze, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48,60 m² 6 563,79 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż ofertę dwupokojowego mieszkania umiejscowionego na piątym piętrze w wysokim bloku. Budynek ustawiony prostopadle do Zbiegniewskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł29 m² 10 689,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament dla wczasowiczów. 50 m od plaży! Super lokalizacja nad morzem przy samych wydmach. Bardzo blisko las. Nowy w pełni wyposażony. Bardzo ładnie doświetlony. W oknach żaluzje. Na.

Szczegóły ogłoszenia

734 000 zł54 m² 13 592,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W naszym biurze na wyłączność oferta 2 pokojowego apartamentu nad samym Bałtykiem z widokiem na morze! Chłapowo - to miejscowość pomiędzy Władysławowem, a Jastrzębią Górąświetnie.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł83,50 m² 5 508,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z kuchnią) o powierzchni 83,5 m2 położonego na parterze w dwupiętrowym bloku zlokalizowanym w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 170 000 zł145,80 m² 35 459,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Atuty: kameralna inwestycja - tylko 5 apartamentów Apartament na ostatnim piętrze z prywatnym tarasem na dachu (123 m ) Cztery strony świata - pełna ekspozycja Duże przeszklenia - doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł47 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania do wprowadzenia, a może pod najem. Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania do wprowadzenia po generalnym remoncie z dobrą opcją inwestycyjną jako najem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł90 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Duże mieszkanie w Śródmieściu Opola do Sprzedaży wyremontowane mieszkanie 90m2 - Śródmieście Nietuzinkowa nieruchomość bardzo przestronne wnętrze z 3 dużymi ustawnymi pokojami zaprasza.