dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

329 000 zł65,30 m² 5 038,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cegelniana, tuchola Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 65,3 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł65 m² 3 523,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bezczynszowe, przestronne mieszkanie o powierzc hni 65,20m2, położone na parterze budynku wielorodzinnego w Tarnowie Opolskim. Mieszkanie wymaga remontu i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł47,60 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Mokotowie! 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Orzyckiej. Park, place zabaw i siłownia.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł40 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu nowoczesny apartament o powierzchni 40m2 na zamkniętym osiedlu perłowa przystań, przy ulicy Sienkiewicza. Mieszkanie znajduje się na parterze, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48,60 m² 6 563,79 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż ofertę dwupokojowego mieszkania umiejscowionego na piątym piętrze w wysokim bloku. Budynek ustawiony prostopadle do Zbiegniewskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł29 m² 10 689,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament dla wczasowiczów. 50 m od plaży! Super lokalizacja nad morzem przy samych wydmach. Bardzo blisko las. Nowy w pełni wyposażony. Bardzo ładnie doświetlony. W oknach żaluzje. Na.

Szczegóły ogłoszenia

734 000 zł54 m² 13 592,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W naszym biurze na wyłączność oferta 2 pokojowego apartamentu nad samym Bałtykiem z widokiem na morze! Chłapowo - to miejscowość pomiędzy Władysławowem, a Jastrzębią Górąświetnie.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł83,50 m² 5 508,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z kuchnią) o powierzchni 83,5 m2 położonego na parterze w dwupiętrowym bloku zlokalizowanym w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 170 000 zł145,80 m² 35 459,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Atuty: kameralna inwestycja - tylko 5 apartamentów Apartament na ostatnim piętrze z prywatnym tarasem na dachu (123 m ) Cztery strony świata - pełna ekspozycja Duże przeszklenia - doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł47 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania do wprowadzenia, a może pod najem. Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania do wprowadzenia po generalnym remoncie z dobrą opcją inwestycyjną jako najem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł90 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Duże mieszkanie w Śródmieściu Opola do Sprzedaży wyremontowane mieszkanie 90m2 - Śródmieście Nietuzinkowa nieruchomość bardzo przestronne wnętrze z 3 dużymi ustawnymi pokojami zaprasza.

Szczegóły ogłoszenia

840 130 zł61,10 m² 13 750,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesna willa miejska - wyjątkowe mieszkanie w zielonej części Poznania! pcc 0% | Prowizja 0% Jeśli szukasz mieszkania, które łączy spokój, naturę i szybki dostęp do centrum - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł83,06 m² 7 572,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Joker house nieruchomości ma przyjemność przedstawić inwestycje domów i mieszkań w zabudowie szeregowej z rynku pierwotnego! Mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni 83,06 m2.

Szczegóły ogłoszenia

638 400 zł53,20 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na cenionym osiedlu Słoneczne Tarasy. Nieruchomość znajduje się w budynku z cegły z 2009 roku, położonym na zamkniętym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł52 m² 11 519,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atuty Centrum miasta dwustronne 52 m 3 pokoje jasne wyposażone w sprzęt rtv i agd idealne pod wynajem Przedstawiam Państwu Przestronne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52m2, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł24 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka położona przy ul. Dunikowskiego - w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Śląskiej. Mieszkanie po remoncie: na podłogach panele, ściany - gładzie, łazienka wypłytkowana.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł43 m² 79,07 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 usytuowane na piątym piętrze w nowoczesnym budynku z 2016 roku. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 100 zł72,40 m² 10 001 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż piękny, bardzo efektowny loft z antresolą i ogromnymi oknami w inwestycji Fuzja o powierzchni 72,59 m2. Lokal znajduje się w cieszącej się dużym uznaniem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 380 zł52 m² 45,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Kwiatkowskiego usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku. Rozkład mieszkania: -aneks kuchenny -salon z wyjściem na balkon -2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

304 000 zł32 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu "zielone Tarasy" o powierzchni 32m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł52,80 m² 5 662,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność: prezentujemy na sprzedaż słoneczne, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i loggią na ul. Wrocławskiej w Świdnicy o pow. mieszkalnej 52,80m2.

Szczegóły ogłoszenia

558 000 zł53 m² 10 528,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wieliczka os. Sienkiewicza - 3 pokoje / 53 m2 + Loggia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego przestronnego 3 - pokojowego mieszkania o powierzchni 53 m2, położonego na na 4.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł67,95 m² 7 284,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Rozkładowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 67,95 m2 położone na pierwszym piętrze w cichej i spokojnej dzielnicy Jedliny składające się z: - salonu - wyjściem na loggę.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł60,48 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowy apartament w samym centrum Piastowa ul. Warszawska 28. Powierzchnia lokalu 61 m2. Osiedle, monitorowane, zarządzane przez wspólnotę mieszkaniową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł95,01 m² 4 504,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 95 m , zlokalizowane w centrum Nakła nad Notecią , na drugiej kondygnacji kamienicy. Opis nieruchomości Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł22,57 m² 8 817,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na wyłączność wyjątkową ofertę sprzedaży urokliwej kawalerki o powierzchni 22,57 m , zlokalizowanej na osiedlu Nowym przy ulicy Harcerstwa Polskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 638 zł57,98 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pobiedziska - 26 km Poznań/brak prowizji/brak pcc! Na sprzedaż prezentuję 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,98 m , położone na kameralnym, nowym osiedlu. To idealna propozycja dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45,13 m² 15 488,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowa niższa cena! Na sprzedaż apartament zlokalizowany na I piętrze w budynku z 2012 roku w Dziwnowie. Nieruchomość znajduje się w pierwszej linii brzegowej pasa nadmorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł25,91 m² 5 210,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż spora kawalerka z sypialnią oraz garderobą w Wałbrzychu. Lokalizacja: wałbrzych, dzielnica Podgórze. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze kamienicy. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł53 m² 8 679,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję inwestycyjną - mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w malowniczej Szklarskiej Porębie przy ul. Górnej 19a. Nieruchomość posiada własną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 000 zł52 m² 10 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Komfortowe, jasne i przewiewne mieszkania. Zielona okolica - szybki dojazd do centrum. Przedstawiam nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części miasta zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł76 m² 3 131,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania w wyjątkowym budynku, w spokojnej miejscowości w odległości 7 km od Obornik Śląskich- morzęcin Mały. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł47,70 m² 16 561,84 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 8-piętrowym bloku z windą z 1967 roku zlokalizowane na warszawskiej Ochocie przy ul. Grójeckiej. Mieszkanie w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł75 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Głogów, aleja Wolności nr 4, mieszkanie 3 pokoje, 75m2, 1 piętro, sprzedaż, 360 000 zł nowa cena* W ofercie sprzedaży przestronne 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na Ip w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł47,10 m² 8 046,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż jasne I przytulne 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu piastowskim. Nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze W niskim bloku Z cegły W otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od maja Lokalizacja: świdnica- osiedle Młodych, bardzo przyjemne miejsce, ponieważ blok usytuowany jest w zacisznym otoczeniu; widoki na góry, przy budynku sporo miejsc parkingowych dla.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł54,32 m² 10 474,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Wielkomiejskie uroki ścisłego Centrum a jednocześnie spokój i cisza zaułków? To możliwe w mieszkaniu w kamienicy przy ulicy Nowy Świat 14!. Oferujemy na sprzedaż to wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł110 m² 6 354,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Ogłoszenie dotyczy przestronnego mieszkania o powierzchni 110 metrów kwadratowych, usytuowanego na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy. Klatka schodowa przeszła remont, co dodatkowo podnosi.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł141,50 m² 10 530 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Przestronne mieszkanie 141,6 m z możliwością podziału na kilka lokali | Gocław Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 141,6 m położona na warszawskim Gocławiu. Lokal.