dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 970 zł54,10 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie deweloperskim. Zdjęcia przedstawiające aranżacje wnętrz mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wizualizacje możliwego wykończenia nieruchomości. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł44,16 m² 11 775,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta dostępna tylko U nas - zapraszamy do współpracy. Na sprzedaż funkcjonalne, jednostronne, jasne i ciepłe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,16 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł63,68 m² 12 405,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, komfortowo wykończone mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 63,68m2. Powierzchnia całego mieszkania po podłodze to jest ok. 100m2. Miejsce postojowe w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48,34 m² 8 874,64 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stylowe mieszkanie w Centrum Radomia Do wynajęcia komfortowe, doskonale urządzone, 2 - pokojowe mieszkanie. Położone jest w centrum Radomia na os. Planty przy ul. Broni, w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 660 zł71,05 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,05 m2 na 7 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 347 000 zł67,40 m² 19 985,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem - Stare Miasto, gdańsk, ul. Szafarnia Na sprzedaż oferujemy przestronne i pełne możliwości aranżacyjnych mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł53,80 m² 6 691,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie do remontu generalnego z potencjałem inwestycyjnym, usytuowane na parterze kamienicy przy ul. Św. Jadwigi w Oleśnicy zaledwie kilka kroków od rynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 418 zł58,57 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Oferujemy Państwu nowe mieszkania bezczynszowe przy ul. Słubickiej/borówkowej w Polkowicach. Oferta bezpośrednio od Dewelopera. Kupujący nie płaci podatku pcc. Ogłoszenie sprzedaży dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł64,85 m² 10 485,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Mieszkanie jest nowe, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł45,60 m² 10 942,98 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 000 zł81,20 m² 68 965,52 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł79,30 m² 3 278,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz przestronnego mieszkania blisko natury, z dużym potencjałem aranżacyjnym? A może myślisz o inwestycji pod wynajem krótko- lub długoterminowy? Ta nieruchomość to propozycja,.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł83 m² 21 566,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Proszę zobaczyć film z mieszkania i okolicy, link powyżej. Sprzedam apartament 4 pokoje z tarasem. Do mieszkania przynależy dodatkowo płatne miejsce postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł109 m² 151,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We also speak ua|eng|ru wysokiej jakości apartament usytuowany W otulinie parku skaryszewskiego | rezydencja stanisława augusta Część dzienna z tarasem i widokiem na Park Skaryszewski |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 680 zł46,39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty sowia Nowa inwestycja na terenie Marek! 14 lokali mieszkalnych. Od 2 do 3 pokoi. Od 42 m2 do 63 m2. za wynagrodzenie biura! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 000 zł140 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy apartament znajdujący się na Wilanowie. Nieruchomość Apartament o powierzchni 140 m2 został zaprojektowany w bardzo przemyślany sposób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 704 zł49,86 m² 9 139,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,86 m , położone w prestiżowej dzielnicy Tarninów w Legnicy. Lokal znajduje się na 1. piętrze w nowym, czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł166,15 m² 21 059,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1899

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

607 zł55,20 m² 11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal mieszkalny nr 3 położony w budynku wielorodzinnym w miejscowości Stobno 114, gmina Trzcianka,.

Szczegóły ogłoszenia

428 162 zł35,98 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Mieszkanie wykończone pod klucz, o powierzchni użytkowej 35,98 m (całkowita: 47,3 m ), położone na 3 piętrze w nowo odrestaurowanym budynku dawnych koszar przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł57,30 m² 23 909,25 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wólczyńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 14 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 000 zł46,52 m² 10 705,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z ogrodem, położone w kameralnym budynku o klasycznej architekturze. Układ pomieszczeń: wiatrołap - 2,27 m komunikacja - 2,38 m salon.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł26,40 m² 17 424,24 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Wola / Śródmieście - ul. Miła - 26.4m2 / 1 pokój / winda / 8/9 piętro Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na warszawskiej Woli. Mieszkanie posiada 1 pokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł33,38 m² 11 923,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Toruniu, osiedle Podgórska. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

444 383 zł31,97 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie (31,97m2) na I piętrze w nowoczesnym budynku z windą z 2025 roku na bydgoskim Szwederowie. Zakup bez podatku pcc 2%. Nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 265 000 zł70,35 m² 17 981,52 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny 3-pokojowy apartament o pow. 70.35 m2 usytuowany na 1 piętrze nowoczesnego budynku apartamentowego w Krakowie, w dzielnicy Bronowice, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł67 m² 4 014,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie 67,5 m w świetnej lokalizacji - Racibórz, ul. Waryńskiego 18 Szukasz mieszkania z potencjałem, w solidnej kamienicy i w dobrej lokalizacji? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł79 m² 4 417,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości panorama przedstawia Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Cieplicach. Mieszkanie podzielone jest na dwa oddzielne mieszkania. Kawalerka z aneksem kuchennym oraz toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł31 m² 9 516,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

W naszej ofercie kawalerka o powierzchni 31 m , położona na 4. piętrze budynku we Wrzosowie. Dużym atutem tej oferty jest lokalizacja zaledwie około 3 km od plaży w Dziwnówku oraz około.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 52 m | Wieniawskiego | Olsza | Apartamentowiec 2014 Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł56 m² 15 892,86 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Posiadamy świetne 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż na Białołęce Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze Mieszkanie jest umeblowane. Wyposażenie: pralka, lodówka, zmywarka Mieszkanie: *3-pokojowe *o.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 408 802 zł78,05 m² 18 049,99 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kilka kroków od plaży | 78,05 m | 3 pokoje | 4 piętro | nowy budynek z windą | cena 1 408 802 pln (18 050 pln/m ) | idealny drugi dom nad morzem 78,05 m komfortowej przestrzeni w Porto.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł72,30 m² 8 976,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogrodem, położone w Bielawie przy ul. Tulipanowej osiedle Sowie Wzgórza. Lokal o powierzchni 72,30 m usytuowany jest na parterze i wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł69 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Elizy Orzeszkowej, blisko Placu Grunwaldzkiego Do wynajęcia nowoczesne, śliczne, w pełni wyposażone i umeblowane dwupokojowe mieszkanie o pow. 69 m z balkonem w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania w nowym budynku przy ul. Myśliwskiej 66b. Inwestycja I lokalizacja Osiedle City Vibe powstało przy ul. Myśliwskiej 66. Zaledwie 15 minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44,90 m² 62,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem nowy lokal z miejscem postojowym w garażu podziemnym , całkowicie umeblowany i wyposażony w wysokim standardzie wykończenia wnętrza w znakomitej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł106,15 m² 5 171,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Propozycja niezwykła pod względem wykorzystania dla własnych potrzeb rodzinnych jaki zarówno wynajmu. Przestronny układ, niezależne pokoje, duża łazienka i oddzielna kuchnia to duży atut.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 651 zł38,28 m² 13 575 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | blisko zalewu zemborzyckiego | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 699 zł38,07 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 082 240 zł67,64 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle zlokalizowane w otoczeniu zieleni i doskonałej infrastruktury usługowej na Ruczaju Inwestycja: - pięć kameralnych, pięciopiętrowych budynków - starannie zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 330 zł60,14 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie | 60,14 m2 | Reda Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,14 m2, usytuowane na 2 piętrze nowoczesnego budynku.