dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu przestronnego, 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w jednym z najlepiej skomunikowanych punktów w Krakowie- przy.

Szczegóły ogłoszenia

772 500 zł51,50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą świetnie urządzanego mieszkania na osiedlu Platan w Świnoujściu. Lokal mieszkalny o powierzchni 51.5mkw składa się z - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł64 m² 5 467,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64 m . Lokal znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie jest dwustronne , a okna wychodzą na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

540 000 zł74 m² 7 297,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe usytuowane na 4 piętrze kamienicy. Jest to adaptacja poddasza bez uciążliwych skosów. Na powierzchni ok. 74m2 ( po podłodze ok. 82m2) znajdują się: na 1 poziomie -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł31,83 m² 28 243,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zatopiony w zieleni apartament w inwestycji Shellter Hotel & Apartments w Rogowie k. Kołobrzegu. Apartament w pierwszej linii zabudowy, o krok od plaży. Lokalizacja I opis.

Szczegóły ogłoszenia

3 198 840 zł249,95 m² 12 797,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: apartamenty w sercu Ustki - ul. Marynarki Polskiej, zaledwie 5 minut od plaży wschodniej! Jeżeli szukasz nieruchomości, która łączy świetną lokalizację, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

759 999 zł60,61 m² 12 539,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Lokalizacja: wrocław - Centrum - Krasińskiego opis: na sprzedaż dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie położone przy ul. Krasińskiego we Wrocławiu, w solidnej plombie z 1992 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł35 m² 12 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ciepłe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Orunia) o powierzchni użytkowej 35,00 m2. W jego skład wchodzą: - pokój dzienny (15,77 m2).

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł52,17 m² 6 115 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Przemysława. Lokal o powierzchni 52,76 m2 znajduje się na 6 piętrze w 8 piętrowym bloku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł37 m² 11 837,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż w pełni wyposażone, komfortowe mieszkanie 1-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone na kameralnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu na Strachocinie we Wrocławiu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł50,17 m² 9 746,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,2 m , położone na 5. piętrze w wieżowcu na terenie Starych Bałut w Łodzi. Budynek jest docieplony , zadbany, z wymienionymi.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł52,90 m² 17 013,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Atuty: - idealna inwestycja pod wynajem - mieszkanie zostało podzielone na dwie niezależne kawalerki z osobnymi wejściami z klatki schodowej. - pełna infrastruktura handlowo-usługowa - 700.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 000 zł54,83 m² 9 994,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie po odbiorach lokalizacja Nieruchomość położona jest w Rumi przy ul. Owsianej, świetnie skomunikowanej, blisko centrum handlowe oraz szkoły. Inwestycja Inwestycja z 2025r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł61,08 m² 9 151,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Sprzedaż nieruchomości z rynku pierwotnego - bez podatku pcc. Kupujący nie ponosi żadnych kosztów związanych z obsługą sprzedaży. Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł45,40 m² 8 568,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni45,4 m2 usytuowane na parterze niskiego budynku zlokalizowanego przy ul. Ogrodowej- osiedle Piastowskie w Zielonej Górze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł51 m² 14 902 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

*Wyłącznie w mojej ofercie* Do sprzedania mieszkanie o pow. 50,72 m2, położone na 3 piętrze w budynku z cegły z 1956 roku, w pobliżu kultowego Placu Hallera. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł83 m² 15 060,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta zamieszkaj nad samym zalewem! Na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie o powierzchni 83,5 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Siedlec tuż nad.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł63,70 m² 6 907,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szeligi / ul. Klonowa 3 pokoje z ogródkiem, bezczynszowe mieszkanie blisko Warszawy Prezentujemy funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż położone w spokojnej części miejscowości Szeligi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 570 zł27,30 m² 12 694,85 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Atuty inwestycji - dlaczego warto zainwestować? Portovo to nowoczesna inwestycja w sercu Gdańska - Śródmieście, przy ul. Mostek, w zasięgu spaceru od bulwarów nad Motławą oraz centrum.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł61,03 m² 14 910,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość położona przy ul. Aluzyjnej 10 na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, świeżo odmalowane, gotowe do wprowadzenia. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

779 900 zł31,02 m² 25 141,84 zł/m²

 

Piętro:18/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2 pokojowy Apartament w Hanza Tower - jeden z blisko 500 luksusowych apartamentów. Wysokie na niemal 3 metry wnętrza, rozświetlone dzięki przeszkleniom, które zapewniają widok na.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł77 m² 12 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament 77 m | 4 Pokoje | Taras Zachodni Mokotów Sportowy (augustówka) | 0% pcc | Bez Prowizji | Aktywny Styl Życia Odkryj unikalny koncept urbanistyczny, gdzie dynamiczny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 400 zł116 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Tylko w naszym biurze! Nowoczesne mieszkanie 116 mkw - bliźniak, laskowice Pomorskie Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w budynku typu bliźniak, położone w spokojnej części Laskowic.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł76,20 m² 2 099,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Klimatyczne mieszkanie z balkonem przy Rynku - Twoja prywatna loża w sercu miasta! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 76,20 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł27,89 m² 15 596,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

W naszej ofercie apartament z tarasem i miejscem postojowym w hali garażowej, położony w kompleksie Baltic Horst w Niechorzu przy ul. Klifowej. Zapraszamy do skorzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 552 zł37,89 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł123 m² 23 170,73 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Opiekun oferty Filip Malesa tel.   Podstawowe informacje: wyjątkowe, 5 pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacji w bloku z cegły, w pobliżu Ronda onz oraz Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł167 m² 59,88 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną przy ul. Łuckiej 20 - w prestiżowej części warszawskiej Woli, w bezpośrednim sąsiedztwie biznesowego centrum miasta. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48,80 m² 8 176,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż ładne i zadbane mieszkanie w Polkowicach - centrum, ul. Chopina. W pobliżu znajdują sie sklepy, lokale usługowe, urzędy, targ, place zabaw. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy

Ełk,warmińsko-mazurskie

877 000 zł65 m² 13 492,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni 65,00 m , położony na III piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Nadjeziornej w Ełku. To propozycja dla osób ceniących wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 536 zł56,41 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,41m2 w zupełnie nowej inwestycji zlokalizowanej w Fordonie tuż nad Bulwarami Wiślanymi. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł52,24 m² 8 977,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52.24m2 z ogrodem ponad 75m2! Osiedle szeregówek położone jest w Zaczerniu zaledwie 3km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 739 475 zł77,31 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Eng below Na sprzedaż dwupoziomowy apartament zlokalizowany na 5 i 6 piętrze, nowej nadbudowy kamienicy z 1912 roku. Budynek został wyposażony w nowoczesną windę osobową, która zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 260 zł74,39 m² 7 154,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam wyjątkową ofertę luksusowego apartamentu, zlokalizowanego na prywatnym, nowo budowanym osiedlu w spokojnej i malowniczej części Pilchowic - przy ul. Gliwickiej. Jest to nowoczesna,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł33,76 m² 12 411,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Atuty: * zamknięte osiedle * 7 minut do stacji osowa pkp * 10 minut pieszo od przystanku autobusowego * W okolicy pełna baza handlowo-usługowa * Gotowe do zamieszkania * Z ogrodem * Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 900 zł83,11 m² 12 632,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1885

Przestronne mieszkanie 5-pokojowe, 83,11 m - Gdańsk Wrzeszcz, ul. Jesionowa 14 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 83,11 m , zlokalizowane na trzecim, ostatnim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł77,03 m² 9 866,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesny apartament z dużym tarasem Piła, zielona Dolina 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,84 m + duży taras 14,16m2+ piwnica 6,19 m2, zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

864 000 zł89,91 m² 9 609,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Oferta na wyłączność | Sprzedaż | Szczecin Pogodno | ul. Mickiewicza Rozkładowe mieszkanie + amfiladowy układ pomieszczeń idealne doświetlenie i elegancja. Pogodno doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Brodnica,kujawsko-pomorskie

245 000 zł52,64 m² 4 654,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie bezczynszowe w kamienicy w centrum Brodnicy położone na parterze budynku. Składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni , łazienki, garderoby. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

452 608 zł43,52 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 18 km od Krakowa! Nowa Inwestycja! Brak prowizji od kupującego!mint Property ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w stanie deweloperskim w Zawadzie koło Myślenic. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł55 m² 2 527,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Biuro nieruchomości Miller prezentuje mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni użytkowej 55m2.W skład nieruchomości wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka.