dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

Rynek pierwotny

497 809 zł44,18 m² 11 267,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 046 000 zł58,16 m² 17 984,87 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

!oferta dostępna W pepper house! 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem | Praga Południe - Grochów Mieszkanie z dużym potencjałem funkcjonalnym, idealne zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł46,70 m² 8 993,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Home Space Nieruchomości prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy ul. Marszałkowskiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł55,15 m² 17 570,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuje na sprzedaż nowoczesne, o wysokim standardzie mieszkanie w nowym i energooszczędnym budownictwie! Główne atuty nieruchomości: apartament W nowym budynku wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł77,95 m² 27 581,78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Inwestycyjny unikat nad Motławą: 2 Apartamenty, 1 kw, widok na rzekę Szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia po zakupie? Oto oferta, która łączy prestiżową lokalizację, 90%.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: lokal mieszkalny 100 m , w którym aktualnie funkcjonuje salon fryzjerski w samym sercu Gdyni - duży potencjał inwestycyjny! Szukasz przestrzeni w centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł61,30 m² 23 164,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Agencja Westate Gdańsk oferuje na sprzedaż komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 61,3 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji dewelopera Invest Komfort. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł107 m² 5 121,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Genialny apartament o powierzchni użytkowej 107,15 mkw znajduje się na drugiej kondygnacji w budynku wielorodzinnym w Ketach w rejonie Kęty Podlesie. Rozkład pomieszczeń : łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł90,47 m² 8 831,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Możlwiość prezentacji po 10.05.2026 r. Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie (90,47 m ) z własnym ogrodem i tarasem! Wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34,10 m² 17 565,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

WYJĄTKOWA OFERTA - NIEZWYKLE USTAWNE MIESZKANIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł59,80 m² 7 174 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, z wydanym już pozwoleniem na użytkowanie, w stanie deweloperskim z mieszczące się na piętrze w zabudowie szeregowej. Mieszkanie znajduje się w Krążkowach na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70.12 m2 zlokalizowane na III piętrze nowego budynku zlokalizowanego centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł63,78 m² 19 912,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Penthouse z prywatnym tarasem - w sumie ponad 110 m - Ursynów, ul. Alternatywy Penthouse na ostatnim, 7. piętrze nowoczesnego, strzeżonego osiedla - miejsce, które łączy miejski komfort.

Szczegóły ogłoszenia

998 640 zł41,46 m² 24 086,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkania w dzielnicy Stare Miasto, w nowej inwestycji, która obejmowała całkowity remont kamienicy. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem sprzedaży jest lokal znajdujący się na drugim piętrze składający się z salonu połączonego z aneksem kuchennym sypialni, łazienki i przedpokoju. Apartament w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł61,51 m² 7 949,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

NA sprzdaż mieszkanie dwupoziomowe O powierzchni 61,51 M2 znajdujące się W niskim bloku na os. Górczyn przy ulicy dekerta W gorzowie wlkp. ***zarezerwowane umową przedwstępną***.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł32,01 m² 6 216,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie do kapitalnego remontu. Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 32,01 m2 zlokalizowany na 3 piętrze w niskim bloku przy ul. Kołłątaja na osiedlu Staszica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 159 zł38,51 m² 19 947 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł101,20 m² 10 869,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Samo Centrum Wrocławia - 4 pokojowe mieszkanie przy Placu Bema Mam przyjemność przedstawić niezwykle klimatyczną nieruchomość położoną nieopodal Wrocławskiego Rynku w nowej plombie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości Bydgoszcz, osiedle Bartodzieje Mieszkanie jest wynajęte z umowa na 1.5 roku, gotowy biznes ROI 5% - 6% W skali roku. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł40,84 m² 10 994,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie w centrum Mikołowa funkcjonalność, komfort i świetna lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 40,84 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Tylko U nas! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położona w Chełmnie ul. Łożyńskiego. Lokal mieszkaniowy dwupoziomowy położony na III i IV piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 946 zł54,50 m² 21 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje z ogrodem w zielonej części Prądnika Czerwonegoul. Dominikanów | Kraków Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

743 400 zł44,25 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka z oddzielną kuchnią w Kudowa-Zdrój, położona zaledwie 3 minuty jazdy od Parku Zdrojowego (budynek po termomodernizacji, nowe okna, parter, dodatkowa komórka lokatorska,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł36 m² 10 805,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 24 m + 12 m antresoli, położone w doskonałej lokalizacji - ul. Lipowa 33 Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł42,23 m² 6 867,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa atrakcyjna oferta! Oferujemy na sprzedaż słoneczne, mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem zlokalizowane na osiedlu Górny Taras w Gryfinie. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł60,33 m² 8 254,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które wymagają generalnego remontu i miesięcy pracy. I są takie, do których po prostu wchodzisz z walizkami i zaczynasz nowy etap życia. To mieszkanie zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47 m² 11 680,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przestronne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Wrotków. Okna mieszkania wychodzą na północ i zachód z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

2 395 000 zł110 m² 21 772,73 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować 110 metrowy apartament z tarasem blisko 23 m2 na sprzedaż w kameralnym budynku położonym przy ulicy Lema z widokiem na Tauron Arenę. Apartament Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł81,60 m² 7 953,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w niskim bloku z 1996roku, położone w bardzo dobrej, spokojnej lokalizacji ,.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł33,56 m² 1 549,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 33,56 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ustronie 2 wraz z udziałem wynoszącym 66/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Planowany termin zakończenia budowy - III kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł64,50 m² 7 519,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Interesujące mieszkanie o ładnym i funkcjonalnym układzie pomieszczeń, zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku, w śródmieściu. Na powierzchnię 64,5 m2 składająsię: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł55 m² 2 509,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość oddalona około 8km od Prostek w gminie Prostki, województwo warmińsko-mazurskie. Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 55m2 znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 42m2 położone w idealnej lokalizacji Kołobrzegu. Nieruchomość usytuowana na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku z windą. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 564 zł55,62 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedane. Oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok. 52,62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł41,04 m² 18 518,52 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Cesja umowy. Nowoczesna i topowa inwestycja z 2024r. w Gdyni na Leszczynkach, morska Park. Na terenie osiedla będzie pięknie zagospodarowane patio z częściami wspólnymi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł20 m² 24 950 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne studio zlokalizowane na Salwatorze przy ul Kościuszki. Nieruchomość znajduje się na II piętrze ( III kondygnacji) zadbanego budynku mieszkalnego z 1958 roku.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł66,36 m² 7 820,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży dotyczy 3 pokojowego mieszkania położonego na 1 piętrze, dobrze utrzymanej kamienicy. Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji - okolice Parku Żeromskiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł60,10 m² 3 993 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

propozycja dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie o powierzchni 60,10m2, w którego skład wchodzą: salon oddzielna kuchnia 3 ustawne sypialnie łazienka oddzielne wc korytarz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij