dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

1 960 000 zł81 m² 24 197,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zanurz się w luksusie i komfortowym życiu w samym sercu Krakowa. Poznaj wyjątkową ofertę na sprzedaż english description below - please do not hesitate to contact us Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł39,81 m² 25 119,32 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0 prowizji od kupującego 2-pokojowy Apartament z Dużym Słonecznym Balkonem Adres: ul. Kasprowicza 20C Lokalizacja: w prestiżowej dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu, blisko morza Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł26,18 m² 20 206,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż lokal inwestycyjny położony tuż przy Opływie Motławy i ujściu Martwej Wisły w miejscu, które łączy bliskość tętniącego życiem centrum z nadwodnym, malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł80,26 m² 18 676,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł31,41 m² 12 702,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2-pokojową nieruchomość zlokalizowaną na czwartym piętrze w bloku z widną. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym 17,25 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł32 m² 17 781,25 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,86 m2 + balkon, które zostanie oddane w 4q 2025r. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej zajmuje doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł44,75 m² 10 480,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Słupsku inwestycja Soho 2 przy ul. Kniaziewicza Metraż: 44,75 m Cena za metr samego mieszkania - 9139 zł - w cenie miejsce postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł47 m² 11 893,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartament na osiedlu Kalina w Stalowej Woli miejscu, które od lat cieszy się uznaniem mieszkańców. 46,31 m doskonale zaprojektowanej przestrzeni: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł40,60 m² 15 985,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam na prezentację mieszkania o powierzchni 40,60 m , położonego przy ul. Długie Ogrody - jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Gdańsku. Mieszkanie daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł117 m² 7 179,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Emmerson prezentuje Nową Inwestycję Deweloperską: sprawdzony deweloper , kolejna inwestycja II etap. Proponujemy apartamenty: dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 117 m2 z dużym tarasem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 665 zł28,67 m² 13 661 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania, w którym: - duże przeszklenia i południowa ekspozycja sprawiają, że jest jasno i przyjemnie przez większość dnia - salon z aneksem ma ponad 20 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Częstochowa - Biuro Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie M3 o powierzchni 44,7m usytuowane na II piętrze w czteropiętrowym bloku w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł46,38 m² 15 631,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

* część zdjęć stanowi wizualizację i jest propozycją aranżacji mieszkania po remoncie krowodrza - łobzów ul. Litewska/ wrocławska - III piętro - 2 pokoje lokalizacja: ulica Litewska znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

218 000 zł46,03 m² 4 736,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjna propozycja mieszkania po generalnym remoncie położonego w centrum Terespola przy ulicy Granicznej 4. Ustawne i przytulne wnętrza dla osób szukających mieszkania z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł32,44 m² 16 615,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi balkonami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł54 m² 12 037,04 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości Premium oferuje Państwu bardzo ładne, kompletnie wyposażone i umeblowane mieszkanie położone na wysokim parterze w budynku z 2012 r. Mieszkanie o pow. 54m2.

Szczegóły ogłoszenia

597 274 zł55,82 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 269 601 zł85,64 m² 14 824,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania przy Parku Cytadela - ostatnie dostępne lokale w prestiżowej inwestycji! Zamieszkaj w sercu Poznania, kilka kroków od Starego Rynku i zielonych terenów Cytadeli.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł57,50 m² 12 504,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

NA sprzedaż 57,5 m | 4 piętro | Gdańsk Morena | ul. prof. Z. Czubińskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,5 m , położone na 4 piętrze w dzielnicy Piecki Migowo (morena),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 655 zł33,35 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Brak podatku pcc 2% oferujemy bezpłatną I skuteczną pomoc W uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania. Miejsce, w którym miasto zwalnia. Położone na zielonym wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł43,30 m² 3 695,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż oferuję klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze urokliwej kamienicy przy ul. Dehnelów, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Grabek - idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 582 zł40,70 m² 14 559,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokoje | Prądnik Biały |ul. Bociana I Bez prowizji i pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł37 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż zadbane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , po generalnym remoncie. Lokal jest jasny, słoneczny i urządzony z myślą o codziennym komforcie właściciela,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Szukasz mieszkania w prestiżowej i zielonej okolicy, które urządzisz po swojemu? Ta oferta w Konstancinie-Jeziornie łączy świetną lokalizację z dużym potencjałem aranżacyjnym -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł72,26 m² 13 769,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, gotowa, oddana do użytkowania. Zamieszkaj w dworku! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 749 zł62,27 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł63,50 m² 48 818,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atuty - Unikatowa lokalizacja - bezpośredni widok na marinę jachtową i morze - blisko plaży i centrum miasta Opis Komfortowy apartament znajduje się na trzecim piętrze. Na jego powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł51,80 m² 3 803,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości prezentuje funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,80 m , położone na pierwszym piętrze w zadbanym budynku wielorodzinnym w miejscowości Wielowieś, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł57,97 m² 9 987,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,97 m , położone na wysokim parterze w zadbanej kamienicy przy ul. Icchaka Lejba Pereca we.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Uwaga promocja do 31.03.2026 - PRZY ZAKUPIE DO KOŃCA MARCA KLIMATYZACJA GRATIS! NA SPRZEDAŻ | 4 POKOJE | MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM | ODDANIE II KW. 2028 r. | miejsce postojowe W cenie |!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł53,58 m² 8 379,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,58 m2 + ogródek 31,04 m2 na parterze jest świetną propozycją dla wielu osób poszukujących nowego miejsca do zamieszkania. Lokalizacja przy ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia komfortowe 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 832 zł51,07 m² 10 824,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowoczesnym osiedlu! - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł45,40 m² 8 810,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na parterze kamienicy przy ul. Floriańskiej w Siedlcach. Cena nieruchomości wynosi 400 000 pln. To mieszkanie jest gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w kameralnej inwestycji położonej w zielonej, spokojnej części Starogardu Gdańskiego. - bez prowizji - bez podatku pcc - pomagamy.