dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

1 578 000 zł82,79 m² 19 060,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 82.79 m , usytuowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą i całodobową ochroną. Nieruchomość wyróżnia się wysokością.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł57,28 m² 17 719,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowe, przestronne, trzypokojowe mieszkanie, położone w prężnie rozwijającej się dzielnicy Krowodrza, przy ulicy Bolesława Czerwieńskiego Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł63,08 m² 2 520,61 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Wałbrzycha o powierzchni 55,71 m . Mieszkanie położone na pierwszym piętrze przy ulicy Wyzwolenia Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,46 m² 13 324,44 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie o powierzchni 52,46m2 usytuowane na szóstym piętrze w bloku z 2015 roku przy ulicy Kaczorowskiego 7 w dzielnicy Piaski. Na przestrzeń mieszkalną składa się: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł30 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIA PRZY PLANTACH KRAKOWSKICH NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł94,40 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie własnościowe - Jelcz-Laskowice, ul. Oławska Oferujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 94,40 m , położone w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł118 m² 4 059,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prezentuje w swojej ofercie mieszkanie o powierzchni 118m2 położone blisko centrum miasta na I piętrze w zadbanej kamienicy. Posiada cztery.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł101,71 m² 23 498,18 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przestronne mieszkanie na ostatnim piętrze Z widokiem na zachody słońca Mokotów | Ostatnie piętro | Ponad 100 m | 4 pokoje | Balkon na całą szerokość mieszkania | Widok na zachody słońca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości trzypokojowe mieszkanie z przepięknym widokiem o powierzchni 64,03m z loggią 8,68m , położone na ostatnim piętrze sześciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł46 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 46 m - Częstochowa, północ, ul. Fieldorfa - Nila 3. Oferuję na sprzedaż rozkładowe, bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł76 m² 7 460,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prosto z rynku pierwotnego pragniemy zaproponować Państwu do sprzedaży świetne mieszkanie o łącznej powierzchnii 76 m2 usytuowane w budynku mieszkalnym w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania po generalnym remoncie znajdującego się przy ulicy Elbląskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł62,80 m² 7 468,15 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,8 m , położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Kasprowicza 14b. Lokal stanowi pełną własność z księgą wieczystą i jest.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł51,70 m² 3 868,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni około 52m 2 znajdującego się na 2 piętrze w budynku przy ul. Tuwima w Bytomiu. Zdjęcia w ogłoszeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

753 452 zł83,81 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Klient Kupujący nie ponosi kosztów podatku pcc oraz obsługi biura nieruchomości. Prezentujemy Państwu pierwszy etap inwestycji przy ul. Batorego. Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł137 m² 6 270,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1800

Wombat nieruchomości przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży pięknego, przestronnego mieszkania z ogromnym potencjałem. Mieszkanie o powierzchni 137,10 m 2 w kamienicy na 1.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł80,72 m² 8 659,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne i nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w śródmieściu w odległość ok. 2000 m od morza i ok. 1000 m od ratusza miejskiego. Kameralne i ogrodzone osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł193,10 m² 1 393,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż dwa mieszkania w zabytkowym budynku po byłej gorzelni unikalna okazja. Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dwóch mieszkań, znajdujących się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Doskonała alternatywa dla osób szukających mieszkania dla siebie lub inwestycyjnie pod wynajem w samym "sercu miasta" Łodzi, w bardzo bliskiej odległości od Manufaktury, uczelni wyższych.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł38,10 m² 6 272,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy słoneczne mieszkanie z dużym balkonem na Piaskowej Górze III piętro w IV piętrowym budynku. Lokal składa się z 2 pokoi , kuchni , łazienki z wc oraz przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł64,53 m² 13 792,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży unikalne mieszkanie dla konesera w samym sercu miasta, usytuowane w prestiżowej przedwojennej kamienicy z bogatą rodzinną historią. Wysokie,.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł101,07 m² 9 498,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Biuro Góralczyk Nieruchomości oferuje na sprzedaż duże, 5 pokojowe mieszkanie położone w Łomży, przy ul. Reymonta 5a Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 101,07 m2, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54,68 m² 12 783,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja: osiedle położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie terenów leśnych, co czyni tę lokalizację idealnym wyborem dla osób poszukujących spokoju i wytchnienia od warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 695 zł34,32 m² 16 890,88 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Wsparcie przy procesie kredytowym Szukasz mieszkania, które będzie pracować na siebie od pierwszego dnia najmu? Ta 2-pokojowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł47,80 m² 8 366,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na parterze w Gliwicach przy ul. Jasińskiego - Trynek Cena nieruchomości - 399 900 zł. Nieruchomość o powierzchni 47,8m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 563 zł36,01 m² 14 706 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Blisko Śródmieścia i Centrum Solidarności, stoczni. Obok tramwaj i autobus. Niedaleko pkp Gdańsk Główny. Zakup dla osób fizycznych lub na firmę. W ofercie lokale: - z pakietem.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł50 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z dużym potencjałem. Powierzchnia gotowa do zamieszkania to 50 m/2, plus strych 30 m/2 gotowy do zagospodarowania. Mieszkanie posiada prywatne wejście na piętro.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł45,91 m² 5 881,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie w Sejnach usytuowane przy ul. Piłsudskiego 20 jednej z głównych i dobrze skomunikowanych ulic miasta. Przytulne dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,91.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł64,35 m² 26 262,63 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Kaliny Jędrusik budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 - pokojowego mieszkania z dwoma dużymi balkonami z widokiem na zieleń, które znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł114,30 m² 5 424,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Przestronne mieszkanie w kamienicy w okolicach Centrum! Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Na wyposażeniu mieszkania pozostaje prawie całe umeblowanie widoczne na zdjęciach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

312 000 zł38,20 m² 8 167,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży jasne, dwustronne mieszkanie z balkonem gotowe do zamieszkania i nie wymagające nakładów finansowych. Mieszkanie ma powierzchnię 38,20 i położone jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł56,31 m² 14 118 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Sadybie do wprowadzania, albo do własnej aranżacji Budynek po termoizolacji, z 1977 Rama H Klasyczny funkcjonalny rozklad mieszkania Ekspozycja wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł64,70 m² 9 103,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Szukasz mieszkania, w którym jedynym Twoim zmartwieniem będzie wybór koloru ręczników w łazience? Zapraszamy na parter solidnego, ceglanego bloku przy ul. Ofiar Katynia 4. Zapomnij.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł68,44 m² 18 994,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Sarmackiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2007 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł62,30 m² 12 664,53 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w dobrze skomunikowanej części miasta, łączącej wygodę codziennego życia z szybkim dostępem do infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł32,30 m² 7 120,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny w Kole, idealny dla osób szukających komfortowego i funkcjonalnego mieszkania. Nieruchomość o powierzchni 32,30 m znajduje się na IV piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 804 zł41,14 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż nowej inwestycji bezpośrednio od dewelopera z kluczami już do końca 2025r. Dostępne miejsca w hali garażowej i miejsca naziemne do wybranych mieszkań Mieszkania od 36 do 83m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł68,30 m² 15 358,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowy apartament w doskonałej lokalizacji. Jasne, wyposażone mieszkanie 3 pokojowe na granicy Gdańska i Sopotu. Gotowe do wprowadzenia lub do wynajmu na pokoje. Ekspozycja mieszkania na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z mieszkaniem [pełna własność]. 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5m2 w układzie 1-stronnym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Nowa, niższa cena Było: 450 000 zł Jest: 429 000 zł Nie przegap tej okazji to moment na decyzję. 3 pokoje garderoba balkon nowsze budownictwo Osiedle Rosochy Ostrowiec Świętokrzyski Na sprzedaż.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij