dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 348 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 348 ogłoszeń

Rynek pierwotny

364 474 zł37,06 m² 9 834,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania, które łączy energię miasta z komfortową przestrzenią do życia? Ta propozycja to idealne połączenie nowoczesności, funkcjonalności i świetnej lokalizacji. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł60,77 m² 9 544,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Polecam na sprzedaż bezczynszowe, komfortowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu w Dąbrowie. Nieruchomość o pow. użytkowej 60m2, powierzchnia całkowita to 94m2. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł38 m² 10 763,16 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Sprzedam dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w wysokim, 10 piętrowym bloku na osiedlu Piastowskim 17-21, w dzielnicy Rataje. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego we Wrocławiu przy ul. Orzechowej 23. Lokal mieszkalny nr 19.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł57,60 m² 6 597,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokoje+ oddzielna kuchnia + loggia + piwnica+ schowek na półpiętrze - Idealna propozycja jako pierwsze mieszkanie dla pary, rodziny czy jako lokata kapitału pod wynajem. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł65,20 m² 13 420,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,2 m , położone w jednej z najbardziej malowniczych części Ochoty - w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja! M3 niski blok 1 piętro centrum dąbrowa górnicza ul. Królowej jadwigi* Pierwsze oględziny mieszkania możliwe w dniu 25 kwietnia 2026r. Umów spotkanie telefonicznie. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

1 708 080 zł142,34 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Parkowe kliny - nowoczesne domy W zabudowie szeregowej W zielonej części krakowa Kameralna inwestycja | Elegancka i ponadczasowa architektura | Wysoka funkcjonalność | Komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł36,80 m² 14 103,26 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przytulne mieszkanie z balkonem przy ul. Żeglugi Wiślanej 8, warszawa! Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,8 m , położone na 2. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł60,42 m² 6 454,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szukasz miejsca, które nie jest ciasną kawalerką, ale przestrzenią, w której każdy domownik w końcu znajdzie swój własny azyl? Przy ul. Kościuszki 9 czeka na Ciebie nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł45,48 m² 5 496,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To urokliwe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni ok. 45m2, znajduje się w centrum Chodzieży przy ul. Malepszego, w doskonałej lokalizacji, która zapewnia łatwy dostęp do wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 421 zł66,31 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w świetnie skomunikowanej części miasta - promocyjna cena! Przemyślany układ i komfort codziennego życia Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 944 zł64,28 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie z dwustronną wystawą okien w drugim etapie inwestycji. Mieszkanie o powierzchni 64,28 mkw. w skład którego wchodzi: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł49,68 m² 9 440,42 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Oferowana nieruchomość to słoneczne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na Felinie (ul. W. Jagiełły). Mieszkanie do odświeżenia lub drobnego remontu, z dużym potencjałem do dowolnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o metrażu 38,82 m2 z przynależnym balkonem o powierzchni 3,64 m2, zlokalizowane na 5 piętrze w zabudowie wielorodzinnej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 600 zł66 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, słoneczne i komfortowe mieszkania w centrum Oleśnicy. Szukasz świeżej, miejskiej przestrzeni w doskonałej lokalizacji? Ta oferta w sercu Oleśnicy może być dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 000 zł41 m² 14 073,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe, słoneczne mieszkanie z balkonem na nowym osiedlu na pełnej zieleni Różance. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzi ok. 21-metrowy salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł100 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze 3 piętrowego budynku z 2007 r. położonego przy ul. Duńskiej na Warszewie. Powierzchnia użytkowa wynosi 79,91 m2, natomiast całkowita powierzchnia to.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł97 m² 8 216,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyremontowany apartament 3-pokojowy w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Ciepłej. Skontaktuj się i zarezerwuj termin prezentacji. Monika cichoń tel.   rezerwacja! Na sprzedaż ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł42 m² 22 619,05 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe, położone na 6. piętrze w zadbanym budynku o podwyższonym standardzie przy ul. Poznańskiej w Krakowie. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł46,11 m² 12 687,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w świetnej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum i pełnym zapleczem usługowym. Atuty: - świetna komunikacja - przystanek autobusowy 1 min pieszo - szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł98,21 m² 4 429,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M-5 położone w centrum miasta na ulicy Fredry. Lokal składa się z: -4 pomieszczeń pokojowych, -oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 088 805 zł75,09 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zachęcam do zakupu komfortowego mieszkania w stanie deweloperskim, na Grunwaldzie. Jeśli szukasz mieszkania dobrze skomunikowanego to idealna propozycja dla Ciebie. Lokalizacja Osiedle mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł50,55 m² 22 650,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Luksusowy apartament z narożnym balkonem w Stegna Park 450m od plaży Wyjątkowa lokalizacja: przyroda i relaks na wyciągnięcie ręki Apartament położony jest w samym sercu Mierzei.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł47,20 m² 5 932,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: osiedle Słoneczne znajduje się w zachodniej części miasta. Na osiedlu istnieje dobrze rozwinięta sieć usługowo-handlowa oraz edukacyjna. Dzielnica wyposażona jest w nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Prezentujemy na sprzedaż słoneczne, narożne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na osiedlu Biały Kamień w Wałbrzychu pow. mieszkalnej 59,44m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł60,62 m² 9 155,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 60,62m2 w Świnoujściu - osiedle Warszów. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w 4 kondygnacyjnym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł47 m² 4 872,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie M3 o powierzchni 47 m , położone na 3 piętrze zadbanego, 3-piętrowego bloku. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie i nie wymaga większych.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł23,37 m² 7 488,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie typu kawalerka o powierzchni użytkowej 23,37 m2 w centrum Kalisza. Mieszkanie mieści się na I'szym piętrze, w czteropiętrowym bloku z 1970 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł42 m² 11 119,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe do remontu , balkon. Pokoje 14m, 9m , kuchnia ciemna .Układ przejściowy Przedpokój ok 5m , szafa wnękowa. Do mieszkania należy piwnica. Parking przy ulicy , strefa płatna.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł60,83 m² 18 083,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w kameralnym budynku | Gdynia Orłowo | Taras | Winda Na sprzedaż apartament 3-pokojowy położony na pierwszym piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku z windą, zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Osiedle Panoramy Ślężańskiej to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana w Sobótce z myślą o osobach ceniących nowoczesny standard życia, spokojne otoczenie oraz bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

357 500 zł52,40 m² 6 822,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż lokal mieszkalne o pow. 52,4 mkw w Śremie przy ul. Grunwaldzkiej 4/50. W skład lokalu wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, korytarz. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł53,12 m² 9 205,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | 53,12 m | Rzeszów, ul. Wieniawskiego Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53,12 m ,.