dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł59 m² 9 661,02 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam rozkładowe mieszkanie na 11/11 piętrze o powierzchni 59m2 z cichobieżną winda na wrocławskim Kozanowie. Zaleta mieszkania jest piękny widok z okien i cisza .Z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

539 900 zł37 m² 14 591,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 37 m , usytuowane na 2. piętrze w budynku z 2023 roku, wyposażonym w windę. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Złotów

Złotów,wielkopolskie

495 000 zł71 m² 6 991,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! rezerwacja niesamowita oferta! nowe budownictwo! Duże, wygodne mieszkanie z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

524 236 zł50 m² 10 588,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skłodowskiej-Curie

Pruszków,mazowieckie

875 000 zł68 m² 12 773,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania nowoczesne, funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie, o powierzchni 68,5 m2 (101m2 ze skosami), miejscem parkingowym i komórką lokatorską. Mieszkanie na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł47 m² 22 978,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne, eleganckie mieszkanie 47 m - ul. Bokserska 73a, górny Mokotów przedmiotem sprzedaży jest nowe i wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w eleganckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł54 m² 9 928,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 54,29 m , położonego na trzecim piętrze budynku przy ul. Grabskiego w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lutynia,dolnośląskie

455 000 zł48 m² 9 479,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie 48m z ogródkiem 41m w Lutyni Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 48m w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

420 000 zł55 m² 7 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 z balkonem typu loggia. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

690 000 zł68 m² 10 147,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż piękne, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie na projektancie w Rzeszowie przy ul. Błogosławionej Karoliny. Mieszkanie posiada powierzchnię 68 m2 i usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

209 000 zł48 m² 4 354,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 48 m2, usytuowane parterze w bloku 4 piętrowym. Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

610 575 zł58 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle! Wyjątkowa inwestycja o wysokim standardzie, znajdująca się w Siechnicach ul. J. Hallera z doskonałym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

627 200 zł56 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

489 000 zł41 m² 11 932,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 41 m , które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Kłodzko,dolnośląskie

275 000 zł68 m² 4 368,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedane. Kłodzko ul. Wyspiańskiego. Mieszkanie położone na parterze budynku o pow. 68,45 m kw. składające się z 3 pokoi, kuchni, korytarza, łazienki, spiżarki. Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

343 000 zł32 m² 10 553,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc-2% u notariusza. Oferujemy do sprzedaży 1-pokojowe słoneczne mieszkanie powstałe z adaptacji poddasza w Centrum miasta. Mieszkanie zostaje oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Pawła II

Siemianowice Śląskie,śląskie

229 000 zł41 m² 5 572 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż: przestronna kawalerka z potencjałem Centrum Siemianowic Śląskich Biuro Wisto Nieruchomości godne zaufania i polecenia prezentuje ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 299 000 zł61 m² 21 449,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

0% prowizji! Prowizję kupującego pokrywa strona sprzedająca. Mieszkanie na 1 piętrzę o powierzchni 60,56 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (26 m2), - dwóch sypialni (11,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

719 000 zł72 m² 9 965,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Włącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości: dwupoziomowe mieszkanie z tarasem, o powierzchni 72,15 m2! Nieruchomość znajduje się na kameralnym, zamkniętym szlabanem osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

870 656 zł34 m² 25 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

We speak English. Do not hesitate to contact us! ___ emmerson prezentuje: inwestycyjne mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa, przy ul. Rakowickiej, w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

488 997 zł33 m² 14 786,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz niższa cena! cena przed promocją 528 999,90 zł Idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kickiego

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł30 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż oferuję wyjątkowe mieszkanie typu studio o powierzchni 29 m , zlokalizowane w świetnej lokalizacji tuż przy Rondzie Wiatraczna, w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sanocka

Kraków,małopolskie

795 000 zł70 m² 11 292,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

4-pokojowe mieszkanie Z pięknym widokiem na panoramę krakowa wola duchacka zachód lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Sanockiej w dzielnicy Wola Duchacka w Krakowie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

429 000 zł33 m² 12 906,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cztery pokoje wkrótce gotowe do odbioru istnieje możliwość wykończenia bez prowizji I ukrytych kosztów transakcji inwestycja: osiedle wyróżnia nowoczesna architektura i liczne proekologiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

684 710 zł49 m² 13 987 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0% Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! 2 pokoje | 48.95 m2 | II kwartał 2026 | 661 140 PLN Lokalizacja: Zapraszamy do zakupu uroczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Lublin

Lublin,lubelskie

298 000 zł28 m² 10 719,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

nieruchomości Lublin* Polecamy do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie w niskim budownictwie w bliskich okolicach parku saskiego. Mieszkanie w spokojnej lokalizacji do zamieszkania na Wieniawie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

577 000 zł72 m² 7 997,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,15 m , położone na wysokim parterze w wyremontowanej kamienicy w dzielnicy Centrum-Śródmieście w Szczecinie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Siewierz,śląskie

306 426 zł44 m² 6 950,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

oraz podatku pcc 2%. Szukasz mieszkania 2-pokojowego dla siebie i Twojej rodziny lub pod inwestycję? Idealnie trafiłeś! Lokal dostępny od ręki, w standardzie ogrzewanie podłogowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

1 172 510 zł90 m² 13 025 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0% Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! 5 pokoi | 90,02 m2 | III kwartał 2025 | 1 172 510 pln Lokalizacja: zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

416 311 zł57 m² 7 332 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krymska

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł42 m² 14 976,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zakupu przestronnego mieszkania po generalnym remoncie o powierzchni 42m2 w doskonałej lokalizacji na warszawskim mokotowie przy ulicy krymskiej. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bociana

Kraków,małopolskie

839 000 zł56 m² 14 982,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedam mieszkanie w Krakowie na Prądniku Białym, ul Bociana, zamknięte, strzeżone całodobowo osiedle Atrium. Bardzo jasne, słoneczne. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze w siedmio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Tysiąclecia

Biała Podlaska,lubelskie

199 000 zł23 m² 8 644,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż przytulna kawalerka, położona w świetnej lokalizacji, przy ul. Aleja Tysiąclecia w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 23.02m2, znajduje się na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

443 500 zł42 m² 10 544,50 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin obok uniwersytetu medycznego! do centrum jedynie 3 minuty! okazja! Dziękujemy wszystkim którzy przybyli na dni otwarte które odbyły się w sobotę 19.04! Wszyscy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

1 264 000 zł71 m² 17 790,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Premium 3 pok. Nowe wykończone mieszkanie, grabiszynek Wroclaw Estetycznie zaprojektowane, nowoczesne wnętrze w naturalnych, wytwornych kolorach. Spójna koncepcja stylu widoczna jest w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łuków,lubelskie

315 000 zł49 m² 6 401,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Poznaj ofertę przestronnego mieszkania przy ul. Chącińskiego 2 w Łukowie, które idealnie sprawdzi się jako inwestycja pod wynajem. Opis mieszkania: powierzchnia: 49,21m Piętro: 4 Pokoje: 3 (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł23 m² 20 140,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 1-pokojowe mieszkanie do zamieszkania od zaraz, w dobrej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na ostatnim 7 piętrze w budynku z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sasanek

Kraków,małopolskie

431 750 zł35 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

F-2.19 Nie płacisz PCC 2%! OD DEWELOPERA - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie 34,54 m2 w zielonej okolicy Nowej Huty. W skład mieszkania wchodzi: miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

349 000 zł47 m² 7 378,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu spółdzielcze własnościowe Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 47,30 m2, położone na parterze, w budynku IV kondygnacyjnym. Lokalizacja: lokal mieszkalny zlokalizowany na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rolnicza

Tarnów,małopolskie

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Sprzedam nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54m przy ul. Rolniczej w Tarnowie, po generalnym remoncie. Bezpośrednio od właściciela! Bez prowizji! Układ mieszkania: * Kuchnia, która została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

404 544 zł48 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,16m2 z balkonem, położone na II piętrze III piętrowego bloku. Kupujący zwolniony Z 2 % podatku pcc. Mieszkanie o powierzchni 48,16m2 składa.