dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Brzeg

Brzeg,opolskie

565 000 zł94 m² 6 020,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1924

Oferta sprzedaży przestronnego mieszkania z ogródkiem. Mieszkanie o powierzchni ok. 94 m2 usytuowane jest na parterze dwupiętrowej kamienicy z lat dwudziestych XX w. wpisanej do rejestru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł61 m² 18 016,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastyczne mieszkanie dla miłośników miejskiego stylu życia. Ul. Marszałkowska jest rozpoznawalna w całej Polsce. Lokal znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł64 m² 10 216,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Mieszkanie po remoncie do własnej aranżacji w centrum miasta - ul. Nowowiejska Powierzchnia: 63,62 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 4/4 (bez windy) Kamienca z 1896 roku Czynsz: 387 zł miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polana Szaflarska

Nowy Targ,małopolskie

870 000 zł51 m² 17 058,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 550.00 zł; Budynek: blok bardzo wysoki; Standard mieszkania: wysoki standard; Dodatkowo: balkon, miejsca postojowe, komórka lokatorska; W pobliżu: bankomat, basen, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czeladź

Czeladź,śląskie

288 000 zł42 m² 6 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Biuro nieruchomości Vestalia Property oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39.5 m położone w Czeladzi Opis Nieruchomości Lokalizacja: Marii Skłodowskiej Curie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piłsudskiego

Kielce,świętokrzyskie

289 000 zł33 m² 8 691,73 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje gotową do wprowadzenie kawalerkę z dużą loggią Idealna oferta na pierwsze lub inwestycyjne mieszkanie! rezerwacja, podpisana umowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł91 m² 19 810,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty tel. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 90,86 m2. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania, w dobrym stanie wizualnym oraz technicznym. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

465 009 zł39 m² 11 923,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł46 m² 15 329 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Z przyjemnością prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, usytuowane w kamienicy przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. Opis nieruchomości: przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kluczborska

Kraków,małopolskie

650 000 zł48 m² 13 569,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zawarta umowa przedwstępna. Jeżeli Państwo poszukujecie podobną nieruchomość do zakupu, to zapraszam do kontaktu. Biuro Nieruchomości livinder przedstawię państwu trzypokojowe mieszkanie mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

300 000 zł30 m² 10 033,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Poznań,wielkopolskie

560 000 zł63 m² 8 833 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Polecamy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe położone w jednej z lepszych lokalizacji na poznańskim Piątkowie! Mieszkanie o powierzchni prawie 64 m2 składa się z: - salonu (ok 22 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajęcza

Wrocław,dolnośląskie

518 000 zł42 m² 12 481,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciche dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim. Lokal składa się z: - salonu z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zabrze

Zabrze,śląskie

359 100 zł38 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu nową inwestycję deweloperską w centrum Zabrza. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,8 m 2 w skład którego wchodzą: pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł48 m² 19 791,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48 m . Przestronny salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia, funkcjonalna garderoba, elegancki hall oraz łazienka z wanną tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skrajna

Cieszyn,śląskie

300 000 zł49 m² 6 080,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M3 dwa pokoje ,łazienka ,przestronna kuchnia pow.49.34m2 Cieszyn ul.Skrajna do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sybiraków

Łomża,podlaskie

614 000 zł71 m² 8 611,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w Łomży przy ulicy Sybiraków w cichej okolicy i spokojnym sąsiedztwie. Informacje o mieszkaniu: rozkładowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Głęboka

Cieszyn,śląskie

790 000 zł112 m² 7 053,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedam przepiękne mieszkanie (apartament) w samym centrum zabytkowego Cieszyna o łącznej powierzchni 112m. Mieszkanie znajduje się w wyremontowanej kamienicy na wysokości czwartego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł89 m² 12 362,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 88,90m2 z ogrodem, tarasem i balkonem! Całe osiedle realizowane jest jako wyjątkowa koncepcja mieszkań w układach willowych, zaplanowanych jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczytnica

Szczytnica,dolnośląskie

175 000 zł43 m² 4 109 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na osiedlu w Szczytnicy. Mieszkanie znajduje się na parterze niskiego bloku. Ogrzewanie zapewniają nowoczesne panele grzewcze. Do dyspozycji Nabywcy: * Otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

960 364 zł78 m² 12 295 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 25 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

660 000 zł74 m² 8 918,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się ze świetną ofertą wyjątkowego mieszkania. Nieruchomość zlokalizowana w śródmieściu Szczecina z doskonałym dostępem do komunikacji oraz niezbędnych usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fleminga

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł73 m² 15 747 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Białołęka Henryków ul. Fleminga > 6 min pieszo do Galerii Północnej > autobusy na ul. modlińskiej 500 m > tramwaje 800 m Mieszkanie o powierzchni 73 m , 3-pokojowe z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Kraków,małopolskie

650 000 zł37 m² 17 459 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie na Krowodrzy przy ul. Szymanowskiego 15 Oferujemy trzypokojowe zgodnie z kw mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w bloku z lat 70 tych składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

414 266 zł52 m² 7 992,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które idealnie sprawdzi się jako wysokoopłacalna inwestycja? Apartament M47 w prestiżowej inwestycji Zielona Residence oferuje nie tylko 3 pokoje, ale także możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

395 000 zł45 m² 8 836,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Sprzedam wyjątkowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie. na Teofilowie. Komfort i wygodę gwarantuje dobry rozkład pomieszczeń. Zakres remontu : - w mieszkaniu wymienione wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polna

Poznań,wielkopolskie

297 000 zł30 m² 9 996,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Kawalerka o łącznej powierzchni 29,71 m2 położona na drugim piętrze we frontowej części narożnej kamienicy przy ulicy Polnej 25. Mieszkanie do generalnego remontu. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

462 618 zł42 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin obok uniwersytetu medycznego! do centrum jedynie 3 minuty! okazja! Dziękujemy wszystkim którzy przybyli na dni otwarte które odbyły się w sobotę 19.04! Wszyscy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Wrocław,dolnośląskie

341 979 zł19 m² 17 998,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Piękna kawalerka po generalnym remoncie w centrum Wrocławia - ul. Kazimierza Jagiellończyka, nadodrze Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 18,9 m , zlokalizowaną na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

721 875 zł131 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowej odrestaurowanej i prestiżowej kamienicy w centrum Gliwic. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

735 927 zł38 m² 19 250 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne Mieszkanie w Centrum Wrocławia - Idealna Inwestycja! Cena: 735 927,50 pln Powierzchnia: 38,23 m Liczba pokoi: 2 oddzielne pokoje + salon z balkonem Ekspozycja: wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

488 400 zł28 m² 17 356,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Filarowa

Bielsko-Biała,śląskie

668 000 zł62 m² 10 688 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze. Zapraszamy na prezentację wyjątkowego I wyposażonego mieszkania Z tarasem na popularnym zielonym osiedlu sarni stok. Nieruchmość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sokola

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

445 000 zł77 m² 5 779,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż ciepłe, słoneczne mieszkanie znajdujące się w bloku z 1999 r. przy ul. Sokolej w Olsztynie. Nieruchomość dwupoziomowa o powierzchni 54,9 m2 użytkowej, 77 m2 całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

574 999 zł40 m² 14 556,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Royal Broker przedstawia na sprzedaż nowe, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5 m2 w Rzeszowie przy ulicy Kwiatkowskiego w inwestycji Panorama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł34 m² 14 582,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do kontaktu - prestige Nieruchomości Mieszkanie na sprzedaż - Nowe Winogrady Poznań. Wysoki standard wykończenia! Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

952 502 zł72 m² 13 165 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0% Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! 2 pokoje | 72,35 m2 | II kwartał 2026 | 1 118 725 pln Lokalizacja: zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł64 m² 6 564,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania po generalnym remoncie w 2020 roku, położonego na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy. Budynek Nieruchomość mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

169 000 zł36 m² 4 694,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia-bez pośredników tel   mieszkanie opróżnione po poprzednim właścicielu,piwnica również na ścianach panele-łazienka wymaga remontu-reszta według uznania-mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. 17 Stycznia

Leszno,wielkopolskie

499 995 zł64 m² 7 849,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mam do zaoferowania Państwu nowoczesne , klimatyczne i słoneczne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 63,7 m2 zlokalizowane przy ul. 17 stycznia w Lesznie. Mieszkanie będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł57 m² 12 565,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w super cenie. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń. Powierzchnia nieruchomości to 57,3 m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij