dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polne

Lubin,dolnośląskie

197 000 zł60 m² 3 283,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowość. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m2 na osiedlu Polne w Lubinie. Bardzo dobra lokalizacja! parametry nieruchomości: 1 lokal znajduje się na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

192 000 zł25 m² 7 680 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z Balkonem i Piękną Panoramą w Centrum! Usytuowana jest na ósmym piętrze w ocieplonym budynku z nowoczesną i cichobieżną windą. Nieruchomość ma 24,34m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Arabska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł66 m² 9 075,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Jeżeli poszukujesz rozkładowego mieszkania na Saskiej Kępie, gotowego dla wprowadzenia to idealnie trafiłeś. 3 pokojowe mieszkanie 66m2, z otwartą kuchnią oraz balkonem, położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szybowników

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł64 m² 4 843,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaż mieszkanie M4 na bydgoskim osiedlu Szybowników. Mieszkanie położone na 1 piętrze 4-piętrowego ocieplonego bloku i składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szwedzka

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł52 m² 8 057,69 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący łukasz skowron tel. Balkon / 2 pokoje W rozkładzie / blisko do centrum Mieszkanie w okolicy ul. Szwedzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dębickiego

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł32 m² 7 968,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam ładne, słoneczne jednopokojowe mieszkanie po remoncie na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy w dzielnicy Śródmieście. Lokal o powierzchni 32 m2 z południowo-zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Rondo Grzegórzeckie

Kraków,małopolskie

574 976 zł45 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zamieszkaj na Tarasach Wiślanych 2.0 Mieszkanie gotowe do odbioru, nie musisz czekać. Bez podatku pcc! Niska prowizja! Chcesz dokupić miejsce postojowe? Są jeszcze dostępne bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Karłowice

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł63 m² 6 661,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne w pełni rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 62,90m2 znajdujące się na piątym piętrze w bloku na osiedlu Karłowice. Na mieszkanie składają się :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

409 635 zł36 m² 11 539 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prestiżowa inwestycja w ścisłym centrum Wrocławia. Dzięki całodobowej ochronie oraz systemie monitoringu na terenie inwestycji poczujesz się bezpieczny, nawet podczas dłuższych wyjazdów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

220 000 zł20 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Mini Apartament wraz z aneksem kuchennym idealny na krótkoterminowy najem ( Booking oraz Airbnb) jak i równiez doskonały na małe biuro. Prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł98 m² 10 204 zł/m²

 

Piętro:22

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc 92M imponującej wysokości 27 kondygnacji naziemnych 18 Cichobieżnych szybkich wind Najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

386 000 zł53 m² 7 283,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację opiekun oferty; ewa kaim oferta wstrzymana krucza ok. / dla studenta Trzypokojowe mieszkanie blisko centrum, powierzchnia mieszkania to ok 53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! Ostatnie mieszkania w tej Okolicy gotowe w 2019 r. do odbioru Bezpośrednio od dewelopera Ustawne i dobrze doświetlone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

665 359 zł83 m² 8 045,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe mieszkanie położone na wrocławskich Stabłowicach Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 19,80 m 2 - pokoju 9,3 m 2 - pokoju 10,80 m 2 - pokoju 10,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

383 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W najbardziej zielonej i prestiżowej części Krzyków powstaje nowe osiedle. Zielona spokojna okolica stwarza idealne warunki do zamieszkania. Jednocześnie osiedle jest świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

577 000 zł74 m² 7 797 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż komfortowe i nowocześnie urządzone mieszkanie 4 pokojowe z balkonem o powierzchni ok. 74 m2. Osoba do kontaktu: telefon .wozniczka@sdp-nieruchomości.pl Budynek: Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Maciusia

Warszawa,mazowieckie

240 000 zł26 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka do zamieszkania, w pełni wyposażona, z balkonem. Do remontu i odświeżenia. Bliskość stacji skm i km (pociągi co 5 min) Warszawa Gocławek umożliwia szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

274 000 zł32 m² 8 562,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

-zapraszam na bezpłatną prezentację Opiekun oferty - Ewa Sołtysik różanka - osiedle chronione. Kawalerka Z balkonem super pod inwestycję komunikacja: tramwaj I autobus. 1 pokojowe, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Księże Wielkie

Wrocław,dolnośląskie

445 847 zł62 m² 7 207,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gotowe mieszkanie! Do dyspozycji mieszkańców zostanie zrealizowany klub fitness, osiedlowy klub mieszkańca oraz plac rekreacyjny do gry w piłkę. Całość inwestycji jest chroniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

440 000 zł98 m² 4 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

- oferta developerska - -kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Polecam do kupna lokale mieszkalne położone na małym kameralnym osiedlu w Plewiskach. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skorochód-Majewskiego

Warszawa,mazowieckie

448 000 zł36 m² 12 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Bezpośrednio sprzedam komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, przy ul. Skorochód-Majewskiego 15, w pobliżu skrzyż. Grójecka/dickensa. Bardzo blisko Parku Malickiego, forty Korotyńskiego i .Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

432 000 zł48 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie przy ul. Kochanowskiego. Największy (15m2) i najmniejszy pokój (6,5m2) pozostają w amfiladzie widocznej na zdjęciach. Z salonu wyjście na balkon. Średni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

375 000 zł85 m² 4 411,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca ofertę ; magda janik, tel. Oleśnica / dwa poziomy / niewielkie opłaty Polecam piękne mieszkanie dwupoziomowe usytuowane w Oleśnicy. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

445 000 zł54 m² 8 240,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe! Mieszkanie we Wrocławiu - Wojszycach, przy ul. Grota Roweckiego, o powierzchni 54 m , 2 pokoje na 1 piętrze dwupiętrowego apartamentowca z 2017 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

210 000 zł40 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni całkowitej 52 m2 / powierzchnia użytkowa 40 m2 Nieruchomość położona na II piętrze kamienicy w Stargardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dewońska

Kielce,świętokrzyskie

260 000 zł53 m² 4 896 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie zlokalizowane na Ślichowicach przy ul. Dewońskiej na 1 piętrze w bloku. Powierzchnia wynosi 53,10m2 w którego skład wchodzą dwa pokoje, widna kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację serdecznie polecam- super lokalizacja / winda / idealna pod inwestycje / rozkład Mieszkanie o pow. 48 m2 składa się z 3 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Żagań,lubuskie

173 000 zł61 m² 2 836,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam słoneczne mieszkanie na osiedlu w Żaganiu na ulicy Klonowej na 4 piętrze. Mieszkanie 61m składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc, balkonu plus dodatkowo piwnica. Meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

239 000 zł20 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam na prezentację; ewa kaim oferta wstrzymana! gajowice / pereca ok. / media miejskie Na sprzedaż bardzo ładna kawalerka blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

364 633 zł50 m² 7 349,99 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe osiedle składać się będzie z 6 budynków mieszkalnych, wielorodzinnych. Łącznie powstanie 360 mieszkań. Budynki będą 7 kondygnacyjne z windami oraz z garażami podziemnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Odnowiciela

Świebodzice,dolnośląskie

287 586 zł74 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Nowa inwestycja w Świebodzicach. Przestronny 3-pokojowy, nowoczesny apartament. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze nowo budowanego budynku. Bardzo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia