dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

308 924 zł26 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Odkryj komfort i spokój w nowoczesnym, kameralnym budynku na Wyżynach - inwestycji, w której każdy szczegół został stworzony z myślą o wygodzie mieszkańców. Dwupiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kameralna

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł42 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku z 1969 roku zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Kameralnej. Na powierzchnię mieszkania składa się: -widna, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belwederska

Warszawa,mazowieckie

1 369 000 zł78 m² 17 619,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 77,7m2. Mieszkanie w przedwojennej kamienicy w Śródmieściu przy ul. Belwederskiej. Budynek w bardzo dobrym stanie, zachowane zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wolności

Lidzbark Warmiński,warmińsko-mazurskie

299 000 zł95 m² 3 134 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:-

Cześć! Mam dla Ciebie interesującą ofertę - na sprzedaż lokal o powierzchni 95 m , położony w samym centrum malowniczego Lidzbarka Warmińskiego, przy Placu Wolności. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszalińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

299 000 zł48 m² 6 203,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie Z balkonem - IV piętro szczecinek | ul. Koszalińska Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,20 m2, położone na IV piętrze bloku mieszkalnego w Szczecinku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

580 000 zł35 m² 16 729,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Angel River - Wrocław, ul. Walońska Cena: 580 000 zł Powierzchnia: 34,67 m Piętro: 2 Widok: na zielone, ciche patio Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

483 336 zł29 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

M4.3-4 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI OSTATNIE! mieszkanie 1 pokojowe 483 tysięcy 20-25 min centrum - Prądnik Biały. Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Robotnicza

Wrocław,dolnośląskie

744 674 zł63 m² 11 794 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% prowizji, 15 lat doświadczenia i kompleksowa obsługa - kup mieszkanie bez prowizji korzystając z mojej wiedzy. Jestem z Tobą na każdym etapie - od wyboru aż po wykończenie. Nie trać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogórkowa

Kraków,małopolskie

360 000 zł31 m² 11 613 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Interesujące 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej/całkowitej: 36 mkw. / 46 mkw. położone w zielonej okolicy na Bieżanowie przy ul. Ogórkowej. Nieruchomość dostępna praktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Wińsko,dolnośląskie

149 000 zł62 m² 2 403,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 62 m , usytuowanego na parterze zadbanej, historycznej kamienicy w malowniczym Wińsku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

795 000 zł65 m² 12 230,80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż oferuję przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane przy ul. Perkuna w krakowskich Mistrzejowicach. Lokal położony jest na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł37 m² 16 233,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Agencja nieruchomości Cataleya Estate przedstawia dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Warszawie dzielnicy Wola. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Gdynia,pomorskie

419 000 zł32 m² 13 093,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: nowoczesne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie - Gdynia Cisowa, ul. Kcyńska Szukasz mieszkania, w którym od razu można zamieszkać - bez remontów, kurzu i dodatkowych wydatków?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Nowoczesne mieszkanie 48,14 m w samym sercu Częstochowy - świeżo po remoncie! Na sprzedaż oferujemy jasne i przestronne mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Zaczernie,podkarpackie

689 640 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc | bez prowizji | mieszkanie pod klucz Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone, dwupokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum A

Kraków,małopolskie

630 000 zł46 m² 13 695,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, 46 m Kraków, nowa Huta, centrum A Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na 3. piętrze w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł90 m² 13 877,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w najbardziej prestiżowym budynku powstającym na warszawskiej Białołęce. Inwestycja to połączenie - kameralności - tylko 37 mieszkań w budynku - wyjątkowego usytuowania - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

307 204 zł31 m² 9 768 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł48 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2. Nieruchomość zlokalizowana w Rzeszowie przy ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej Opis budynku: rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Poznań,wielkopolskie

455 000 zł34 m² 13 382,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Duża kawalerka z możliwością wydzielenia osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

362 996 zł37 m² 9 856 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komitetu Obrony Robotników

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł61 m² 13 934,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1957

Lex nieruchomości tel. Oferujemy Państwu mieszkanie położone przy głównej ulicy prowadzącej do Międzynarodowej Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. Mieszkanie polecane jest szczególnie osobom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł29 m² 26 206,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż gotowy do odbioru, wykończony pod klucz, w wysokim standardzie, apartament z balkonem, gotowy do wprowadzenia. W apartamentowcu w centrum Wrocławia. Idealny na start albo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

775 215 zł74 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja! Luksusowe kameralne apartamenty w sercu Częstochowy - idealne do zamieszkania! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży luksusowych apartamentów, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Słupsk,pomorskie

568 800 zł71 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na sprzedaż 71,10 m | Słupsk, ul. Szczecińska | Stan deweloperski | Bez podatku pcc Lokalizacja: słupsk, ul. Szczecińska Powierzchnia: 71,10 m Piętro: drugie Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

663 000 zł53 m² 12 533,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,9m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 60tych zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marymonckiej. Podkreślić należy, że za oknem widać Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł46 m² 8 599,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przedstawimy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,40 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku z 2007 roku na os. Sady cena mieszkania: 399.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł48 m² 13 513,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Białołęka Tarchomin ul. Odkryta - autobusy: przystanki pod osiedlem - tramwaje: 400 m od osiedla - dojazd do metra Młociny 15 min komunikacją - bezpośrednio przy osiedlu Biedronka, Lidl, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł60 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe 3-pokojowe mieszkanie na mokotowie! najważniejsze informacje: cena obejmuje mieszkanie urządzone pod klucz. Będzie gotowe do wprowadzenia w styczniu 2026! mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł61 m² 11 154,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przytulne 3 pokoje w Kamieńcu Wrocławskim. Balkon, kuchnia w zabudowie, poddasze i 2 miejsca parkingowe gratis! Idealne dla rodziny lub pary. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,96.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Łódź,łódzkie

169 000 zł19 m² 8 779,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Kawalerka na drugim piętrze w świetnej lokalizacji. Łódź, ulica Ozorkowska 10 czeka na Ciebie. Instalacje elektryczna i wodna wymienione w 2025. Atrakcyjny czynsz. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

689 000 zł54 m² 12 759,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Zalety nieruchomości: - topowa lokalizacja - przy wejściu do Parku Reagana, 10 min spacerem do plaży - Dwustronny układ z ekspozycją salonu na stronę południową - 2 min pieszo do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

1 488 960 zł62 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkania w dzielnicy Stare Miasto, w nowej inwestycji, która obejmowała całkowity remont kamienicy. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł34 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne, wykończone mieszkanie o powierzchni 34 m na Starej Ochocie idealna do zamieszkania od razu albo jako gotowiec inwestycyjny pod wynajem. Lokalizacja, której nie da się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Kalisz,wielkopolskie

470 000 zł68 m² 6 911,76 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Domowa przestrzeń w sercu miasta! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania! Na sprzedaż urokliwe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni funkcjonalnej 68 m2 (62,5 m2 + 5,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jeniniec

Jeniniec,lubuskie

405 000 zł98 m² 4 132,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż lokal mieszkalny w dwu-rodzinnym budynku w miejscowości Jeniniec, gmina Bogdaniec. *** samodzielny lokal Z założoną ksiegą wieczystą*** *** możliwość zakupu poprzez raty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

976 772 zł68 m² 14 415,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Wygodne, 3 pokojowe mieszkanie w nowej, prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia. Apartament położony jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemiatycka

Warszawa,mazowieckie

534 000 zł36 m² 14 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na na pierwszym piętrze 12-piętrowego bloku oddanego do użytku w 1977 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Blok w cichej okolicy z mnóstwem zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

569 763 zł68 m² 8 325 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł52 m² 11 333,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Super oferta Home Expert! Na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe. Składające się z: trzech przyległych pokoi,kuchni, łazienki z wc,przedpokoju. Mieszkanie doskonale nadaje się do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

601 884 zł56 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie | 2 balkony | Winogrady Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Lokalizacja: poznań - Winogrady Powierzchnia:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij