dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 057 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 057 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 040 000 zł68 m² 15 258 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie III kwartał 2026 roku. Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 68,16 m2 z loggią, położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

482 078 zł59 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opis lokalizacji: inwestycja znajduje się na Górniaku przy ul. Kilińskiego, świetny dojazd do centrum. Opiekun oferty tel: otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana jest na Łódzkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

404 141 zł23 m² 17 835 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do kontaktu: tel. Wykończona kawalerka pod klucz z balkonem i miejscem postojowym. Widok na patio osiedla. Układ pomieszczeń: - salon + kuchnia 15,84 m2 - Łazienka z wc 3,65 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

746 500 zł60 m² 12 441,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji premium położonej w zielonej dzielnicy Winogrady w Poznaniu. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Radwanice,dolnośląskie

813 024 zł85 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest w podwrocławskich Radwanicach, około 1km od granicy Wrocławia. W okolicy znajdziemy całą, niezbędną do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

775 154 zł48 m² 16 136 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, do własnej aranżacji, w sąsiedztwie rzeki! Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana jest na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Wrocław,dolnośląskie

511 286 zł42 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na Lipie Piotrowskiej! Zielona i spokojna okolica oraz pełna infrastruktura wokół! Opiekun oferty: tel: opis inwestycji: mieszkanie znajduje się w nowopowstałej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bielska

Rybarzowice,śląskie

419 400 zł52 m² 8 127,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja do końca czerwca, aż 15000 taniej! To nie jest zwykłe mieszkanie. To Twój azyl w górach. Sprzedajemy bezpośrednio nowoczesne apartamenty w Rybarzowicach 10 minut od Szczyrku, 1 minuta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł27 m² 13 360,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 26,57m 2 , usytuowaną na III piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu. Szczegóły nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł49 m² 11 657,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie o wysokim standardzie, usytuowane na drugim piętrze przy ulicy Kwiatkowskiego, os. Drabinianka. Nowa cena: 549 000 zł bez prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

624 903 zł46 m² 13 647 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pełna infrastruktura! Idealne do własnej aranżacji! Klimatyzacja w cenie mieszkania! Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 29569 Układ nieruchomości: - salon z aneksem 23.69 m2, - Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

566 875 zł45 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel. Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na cichym osiedlu Zielonych Stabłowic. Otoczenie nieruchomości: w otoczeniu osiedla zlokalizowane są wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

136 000 zł34 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie M2, zlokalizowane w centrum Jastrzębia-Zdroju przy ul. Kaszubskiej w bloku 10 piętrowym na 2 piętrze. Mieszkanie do kapitalnego remontu,nowa instalacja gazowa. Lokum dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

825 000 zł47 m² 17 553,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przepięknie urządzone z dbałością o każdy szczegół dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 47 m2. Lokalizacja: józefosław, ulica Wilanowska 2j /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

320 000 zł37 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe o powierzchni 37 m zlokalizowane w sercu Torunia, w dzielnicy Mokre. Atuty nieruchomości: - zachwycający widok na toruńską starówkę z balkonu i okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

608 435 zł49 m² 12 356,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Uwaga-możliwość zakupu wybranych lokali I mieszkań W harmonogramie Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 49,24 m , położony w prestiżowej inwestycji Nad Strugą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

799 000 zł63 m² 12 594,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, z przemyślanym układem i eleganckimi detalami. Złota armatura, kuchnia i zabudowy na wymiar, ogrzewanie podłogowe sterowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

1 001 738 zł79 m² 12 635,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel: otoczenie inwestycji: w pobliżu znajdują się liczne sklepy, szkoły, przedszkola oraz punkty usługowe, co zapewnia komfort codziennego życia. Dodatkowo, łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 825 000 zł108 m² 16 931 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie III kwartał 2026 roku. Pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 107,73 m2 z dużym balkonem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdynia,pomorskie

708 800 zł47 m² 14 982 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy nową inwestycję o nazwie "toro" , która powstaje w niedalekiej odległości od Śródmieścia Gdyni , ulicy Wąsowicza 8. Jest to nietuzinkowy, przepięknie zaprojektowany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

397 401 zł27 m² 14 456,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna z rynku pierwotnego położone na parterze. Mieszkanie oddane do użytku Budynek w stylu aparthotelu, wąskie korytarze co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeromskiego

Wołów,dolnośląskie

449 000 zł64 m² 7 071 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe 63,5 m2 Opiekun oferty tel. Mieszkanie 3-pokojowe, w wysokim standardzie z ogrodem Otoczenie nieruchomości Mieszkanie położone jest w Wołowie spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Opole,opolskie

553 469 zł47 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle atlantis prestige park 2 etap we wschodniej części Opola, pomiędzy ulicami Pomorską i Zielonogórską. Ogłoszenie dotyczy sprzedaży apartamentu o powierzchni 46,51 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Łódź,łódzkie

279 000 zł26 m² 10 730,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szukasz niewielkiego, ale funkcjonalnego mieszkania gotowego do wprowadzenia? To miejsce spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Żyrardów,mazowieckie

280 000 zł30 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Witam. Mieszkanie znajduje się na cichym, kameralnym osiedlu przy ul. Pięknej. Posiada wszystko co niezbędne czyli: balkon, piwnicę, oddzielną kuchnię oraz łazienkę. Jest tu cicho a sąsiedzi nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

695 936 zł66 m² 10 476,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc 2% (rynek pierwotny) mieszkanie bezpośrednio od dewelopera. Brak opłaty dla pośrednika ze strony klienta. Możliwość otrzymania rabatu W przypadku zakupu. Tylko U nas!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

1 001 632 zł86 m² 11 684,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak 2%pcc kraków - mistrzejowic wysoki standard we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 4 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 1/8 o metrażu 85.72 m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

684 817 zł57 m² 12 099,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie na Krzykach Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia, z doskonałym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

320 000 zł28 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin Bardzo Gorąca oferta - mega rabaty na mieszkania jedynie do końca wakacji 2025! zapytaj O listę mieszkań W promocji! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

320 801 zł35 m² 9 116,26 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis Inwestycji : Projektu podąża za stylem Eco, który podnosi standard życia i dzięki temu jest luksusem samym w sobie. Bezcenna jest bliskość Parku Śląskiego - Zielonych Płuc Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

421 681 zł26 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w pobliżu Lasu Rembertowskiego. Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy to idealne miejsce dla osób ceniących wygodę oraz spokój. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

567 500 zł45 m² 12 486 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 Tel. Brak pcc 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,40 m2 z tarasem i 30 m2 ogrodem! Fotowoltaika dla części wspólnych! Układ mieszkania: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

375 243 zł45 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opłaty przy kupnie: brak podatku pcc - 0 zł Brak prowizji - kupno od dewelopera - 0 zł W jednej z najciekawszych lokalizacji Dąbrowy Górniczej powstaje nowoczesne osiedle z wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

591 790 zł51 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na nowo powstałym osiedlu Zdrovo 2. Atuty: - inwestycja powstała w zielonej części miasta, w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice. - kameralne osiedle obejmie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczecińska

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o wygodzie i spokoju w centrum miasta? Oto propozycja dla Ciebie: powierzchnia: około 47 m ; Rozkład: salon z aneksem, pokój, łazienka, przedpokój Stan: po częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

462 152 zł56 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opis lokalizacji: inwestycja znajduje się na Górniaku na skrzyżowaniu ulic Kilińskiego i Płockiej, świetny dojazd do centrum. Opiekun oferty tel: otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

977 785 zł55 m² 17 730 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta 3-pokojowego mieszkania z balkonem oraz loggią w sąsiedztwie rzeki! Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na Kępie Mieszczańskiej, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hirszfelda

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

519 000 zł62 m² 8 304 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 62,2 m , zlokalizowane na 2. piętrze czteropiętrowego budynku (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

632 788 zł45 m² 14 217 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z oferta 2-pokojowego mieszkania do własnej aranżacji w sąsiedztwie rzeki! Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oficerska

Krosno,podkarpackie

215 000 zł30 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Krośnie na cieszącym się dobrą opinią osiedlu ks. Bronisława Markiewicza przy ulicy Oficerskiej. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kaczki Średnie

Kaczki Średnie,wielkopolskie

450 000 zł135 m² 3 324,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow całkowitej 135m2 składające się z 6 pokoi, 2 łazienek, 1 kuchni, 2 piwnic, kotłowni usytuowane w bloku na parterze w miejscowości Kaczki Średnie gm Turek.