dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 010 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 010 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

916 120 zł55 m² 16 702,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc. Mieszkania gotowe do odbioru Bronowice łączą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł82 m² 15 841,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie położone przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 45 w Warszawie na cenionym osiedlu Saska na Gocławiu. Osiedle wyróżnia się nowoczesną architekturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

548 768 zł31 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również mieszkania od 31m do 126m. Północna część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sulejówek,mazowieckie

418 500 zł31 m² 13 357,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bezczynszowe mieszkanie 31,33 m, pierwsze piętro! Sulejówek-Miłosna | blisko lasu, skm/pkp/mzk ok. 700 m Mieszkanie o pow. 31,33 m składa się z: - łazienki o pow. 6,16m2 - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

920 000 zł49 m² 18 883,40 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 48,72 m2 z 2 balkonami w prestiżowej inwestycji atal Towers przy ul. gen. Władysława Sikorskiego Stare Miasto, wrocław. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

859 900 zł78 m² 10 969,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe, 78 m - Wrocław, sołtysowice Jeśli szukasz przestrzeni, komfortu i spokojnej okolicy blisko natury, to mieszkanie może być dokładnie tym, czego potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

614 000 zł39 m² 15 853,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ruczaj Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Promocyjna cena mieszkania: 614 000zł zamiast 639 045zł Do sprzedania ustawne2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

1 319 360 zł59 m² 22 400 zł/m²

 

Piętro:14/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Noho Mogilska, położonej przy ul. Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki. To doskonała propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł45 m² 19 977,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży jasnego, 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w samym centrum warszawskiego Śródmieścia. Metro, tramwaje, pociągi, autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

239 000 zł52 m² 4 569,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Manufaktura Nieruchomości prezentuje funkcjonalne mieszkanie 52,3 m na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku w zielonej i spokojnej części dzielnicy Raków. To mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wałbrzych,dolnośląskie

148 000 zł30 m² 4 933,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Rezerwacja! Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na 1 piętrze kamienicy w dzielnicy Nowe Miasto - ulica Polna w Wałbrzychu. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Astronomów

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł55 m² 14 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,50 m2 przy ulicy Astronomów 5, z widokiem na teren zielony. Dzielnica Wola, koło. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

663 348 zł79 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróbla

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł48 m² 11 041,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na parterze kamienicy przy ul. Wróbla we Wrocławiu, w świetnej lokalizacji blisko centrum. Lokal ma w pełni rozkładowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podrzeczna

Łódź,łódzkie

375 000 zł48 m² 7 846,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

2-pokojowe mieszkanie po remoncie | 47,79 m | Centrum Łodzi | 3 min od Manufaktury Cena: 375 000 zł Powierzchnia: 47,79 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 3/4 Forma własności: pełna własność Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł71 m² 14 136,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe mieszkanie czteropokojowe w ścisłym centrum Wrocławia - 15 minut spacerem do rynku. Oferta tylko u nas! Nieruchomość została wykończona z dbałością o najmniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Garbarska

Kraków,małopolskie

598 000 zł35 m² 16 988,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1929

ul. Garbarska/ Stare Miasto Oferta na wyłączność. Do sprzedania mieszkanie położone w szczególnej lokalizacji. W spacerowej odległości od mieszkania dostępne są wszelkie atrakcje Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Popielno,warmińsko-mazurskie

450 000 zł38 m² 11 688,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w sercu Mazur - w malowniczej miejscowości Popielno, nieopodal Mikołajek, rucianego-Nidy oraz Ukty. To idealna propozycja dla osób ceniących piękno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

567 000 zł44 m² 12 886,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

44 m2 + komórka + garaż, 567 tys - Osiedle Wiśniowy Sad, kołobrzeg Na sprzedaż przepiękne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m2 położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

723 248 zł48 m² 15 005,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego Promocyjna cena obowiązująca do końca marca W cenie miejsce garażowe oraz system smart home Łączny rabat 87 300zł Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Arakowa

Zamienie,mazowieckie

399 751 zł28 m² 14 452,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kameralna architektura, wygodne garaże, oraz funkcjonalne, słoneczne mieszkania z dużymi balkonami lub tarasami, wszystko zaprojektowane z myślą o wygodzie za przystępną cenę. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Kraków,małopolskie

499 000 zł36 m² 13 784,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z loggią | 36,2 m | 4 piętro | Osiedle Na Stoku | zieleń i przestrzeń Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,2 m położone na Osiedlu Na Stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lucerny

Kręczki,mazowieckie

699 000 zł55 m² 12 792,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,64 m , położone w spokojnej i zielonej części miejscowości Kręczki przy ul. Lucerny, na zamkniętym osiedlu Villa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł28 m² 16 607,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Do sprzedaży mieszkanie w niskiej przedwojennej kamienicy. Pokój 17m. Sypialnia 6m. Na podłodze parkiet. Kuchnia widna 4m - umeblowana. Łazienka (kabina prysznicowa, wc). W przedpokoju szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Finansowa

Łódź,łódzkie

230 000 zł44 m² 5 265,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: oferujemy do sprzedaży wykończony i umeblowany lokal w budynku wielorodzinnym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chotomów

Chotomów,mazowieckie

649 000 zł85 m² 7 635,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny segment z własnym ogródkiem Jest także możliwość wykończenia pod klucz w kwocie 75 000 zł (netto) Metraż: 85 m | 4 pokoje | 2 łazienki | Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

490 000 zł58 m² 8 448,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

To mieszkanie ma jedną bezcenną rzecz, której zawsze brakuje w bloku aż 2 piwnice, które realnie rozwiązują problem przechowywania. Kielce, os. Na Stoku 7. Mieszkanie o powierzchni 58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Łódź,łódzkie

275 000 zł34 m² 7 984,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji kupujący nie płaci prowzji! W tej inwestycji posiadamy kilkanaście mieszkań 1 i 2 pokojowych. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł42 m² 16 120,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 41,5 m , położonego przy ul. Dzieci Warszawy w Warszawie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dynarska

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł69 m² 12 341,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

ul. Dynarska, bemowo-Lotnisko, warszawa Wymagany zakup obligatoryjny 10 000zł za piwnice Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,79 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

553 000 zł53 m² 10 428,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z garderobom i balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł94 m² 6 914,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane na 2. piętrze kamienicy w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smorawińskiego

Świdnik,lubelskie

482 000 zł66 m² 7 255,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż Świdnik ul. Smorawińskiego Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,43 m , położone na 3 piętrze w niskim, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

350 000 zł77 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przestronne, ciepłe, 3- pokojowe mieszkanie w jednej z bocznych uliczek Świebodzic. Na nieruchomość o powierzchni 77 m2 składają się: - 3 pokoje ( 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wieśniacza

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł43 m² 15 093 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu Woli i Bemowo w bliskiej odległości od stacji metra Ulrychów. Lokalizacja zapewniająca zarówno kontakt z naturą, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szulika

Rybnik,śląskie

247 777 zł38 m² 6 484,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, które daje coś więcej niż metry komfort, spokój i własną przestrzeń do życia Rybnik - Chwałowice | ul. Szulika 14 | 38,21 m | wysoki parter | 2 pokoje Są mieszkania, które po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

792 545 zł58 m² 13 582,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-03 Narożne, funkcjonalne mieszkanie z balkonem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

477 000 zł36 m² 13 097,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Metraż: 36,42 m | ponad 40 m ogródka I 2 pokoje | Termin oddania: i kwartał 2027 Lokale w cenach od 466 500,00 pln do 941 000,00 pln brutto, o powierzchniach od 34,25.