dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 098 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 098 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Reda

Reda,pomorskie

799 000 zł83 m² 9 626,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

U nas Na sprzedaż wyjątkowo komfortowe i słoneczne mieszkanie dwupoziomowe w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Redy - dzielnicy Betlejem. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Białystok,podlaskie

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić zgodnie ze swoimi potrzebami i gustem? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,8 m2, z pięknym oryginalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

495 000 zł58 m² 8 534,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na parterze kameralnej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej dwulokalowej, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

3 700 000 zł103 m² 35 776,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atuty: genialny widok na historyczną część miasta, balkon, lokalizacja, komunikacja, co w okolicy Ścisłe centrum miasta - północna część Wyspy Spichrzów. Okolica oferuje szeroki wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaloryczna

Warszawa,mazowieckie

608 244 zł39 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do nowoczesnego osiedla, położonego w malowniczej części dzielnicy, u zbiegu ulic Antoniewskiej i Piramowicza. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią zrównoważony styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

225 000 zł34 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Centrum Włocławka, na terenie zamkniętym. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

328 000 zł48 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 4. piętrze w budynku przy ul. Popiełuszki w Białymstoku. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wrocław,dolnośląskie

999 182 zł103 m² 9 727 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Niższe koszty okołotransakcyjne/ brak pcc Dwupoziomowe, komfortowe mieszkanie w nowej inwestycji na Lipie Piotrowskiej! Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana na Lipie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drukarska

Kraków,małopolskie

1 020 000 zł72 m² 14 167 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Jeśli szukasz na Ruczaju jasnego 4-pokojego mieszkania gotowego do wprowadzenia się od zaraz, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Czeka na Ciebie gotowe do zamieszkania 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

1 025 061 zł64 m² 15 892,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Hit dla studentów oraz dla inwestorów pod wynajem! bez podatku pcc Doradca klienta: tel: 3-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,5 m2, na 6 piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traugutta

Szczecin,zachodniopomorskie

1 290 000 zł155 m² 8 306,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 155,30 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w dzielnicy Pogodno przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł49 m² 14 877,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą addom Oferta mieszkania o powierzchni 49,38 m2 (powierzchnia użytkowa bez ścianek 48,30 m2) w nowo wybudowanym apartamentowcu z 2025r o niskiej zabudowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

754 950 zł71 m² 10 620 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Dział deweloperski sdp nieruchomości przedstawia Mieszkanie w zielonej i cichej okolicy, na granicy miasta, blisko wrocławskiej obwodnicy. Istnieje możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mściwoja

Gdynia,pomorskie

850 000 zł67 m² 12 686,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Wygodne mieszkanie 67,2 m na ul. Mściwoja 4-6, gdynia, śródmieście Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 11-piętrowym bloku, zbudowanym w 1976 roku. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmielowicka

Opole,opolskie

515 000 zł52 m² 9 919,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51,92 m Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone przy ulicy Chmielowickiej, w dzielnicy Szczepanowice, w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 032 563 zł87 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,77m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na bydgoskich Bielawach. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 467 439 zł81 m² 18 014 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jeśli marzysz o przestronnym mieszkaniu w nowoczesnym budynku z zachwycającym widokiem na tereny zielone, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł55 m² 10 950,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta dostępna tylko u nas. Jeśli szukają Państwo jasnego, przytulnego mieszkania z dużym balkonem - polecam uwadze tę nieruchomość na bydgoskim Szwederowie. To miejsce z duszą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Opole,opolskie

459 000 zł62 m² 7 403,23 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opole 3 pokoje z potencjałem! Remont? Zrób to po swojemu! Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz od podłogi po sufit? Zatrzymaj się na chwilę. To 62 m możliwości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł39 m² 20 177,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie - idealne do zamieszkania lub inwestycji! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 39,4 m , położone na wysokim parterze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Katowice,śląskie

603 758 zł53 m² 11 424 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

LV Development prezentuje trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,85m2 znajdujące się w inwestycji "apartamenty Złota" przy ul. Złota 69 w dzielnicy Dąb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

393 750 zł26 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka przy Fabrycznej zaraz obok wsb Doradca klienta: nr licencji pfrn 29417 tel. Kawalerka przy Fabrycznej zaraz obok wsb Oferta Działu Deweloperskiego sdp Nieruchomości! Bez podatku pcc oraz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Wrocław,dolnośląskie

716 968 zł70 m² 10 180 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Mieszkanie 70,43 m2 dla rodziny na osiedlu z pełną infrastrukturą. Duże pokoje, szybkobieżne windy. Lokal do własnej aranżacji. Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

673 028 zł50 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0 % prowizji, 0 % podatku pcc. . . Zobacz i sprawdź! Czy to mieszkanie spełnia Twoje Oczekiwania ? Czy tak ma wyglądać Twoje mieszkanie ? Czy właśnie - takiego szukasz mieszkania ? Jeśli tak, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł64 m² 13 265,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nowoczesne mieszkanie 64 m na sprzedaż Wrocław, przy Sky Tower, wysoki standard! Zobacz wideo prezentację na youtube kanał Urbanestate Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

545 000 zł45 m² 12 132,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45.25m2 zlokalizowane przy ulicy Granicznej w inwestycji NOVA GRANICZNA w Rzeszowie. Mieszkanie jest usytuowane na czwartym piętrze. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

591 740 zł38 m² 15 568 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Mieszkanie 2 pokojowe o pow 38,07m2 na 4 piętrze w budynku z windą. Otoczenie inwestycji Nowoczesne inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 5 Lipca

Szczecin,zachodniopomorskie

427 000 zł53 m² 8 056,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Ul. 5go lipca - przy parku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,94 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

462 417 zł37 m² 12 558,80 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż lokal inwestycyjny o powierzchni 36,82m2, usytuowany na 8 piętrze w 13 piętrowym budynku. Termin realizacji: IV kwartał 2026. Oferta skierowana jest do młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dietla

Kraków,małopolskie

599 000 zł32 m² 18 430,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 32,5 m - ul. Dietla, kraków - Ścisłe Centrum Na sprzedaż wyjątkowe, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane w sercu Krakowa - przy ul. Dietla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Smolna

Sopot,pomorskie

918 840 zł48 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kameralna inwestycja W sopocie górnym Sopot Górny | Kameralna inwestycja | Fitness | Skąpane w zieleni | Nowoczesna architektura ***** O inwestycji: kameralny kompleks 5 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

710 000 zł49 m² 14 445,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

English below Na sprzedaż wykończone, dwupokojowe mieszkanie w Krakowie w dzielnicy Bronowice. Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

419 159 zł25 m² 16 489 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki w nowym budownictwie nad rzeką! Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana jest na wrocławskim Kleczkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Matejki

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł43 m² 10 864 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży urokliwe mieszkanie o powierzchni 42,8 m , położone na drugim piętrze kamienicy z solidnej, zdrowej cegły. Nieruchomość znajduje się w sercu Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Akademii Umiejętności

Bielsko-Biała,śląskie

690 000 zł61 m² 11 359,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w Best Nest Mamy przyjemność zaprezentować 3 pokojowy apartament premium o powierzchni użytkowej 60,74m2 z ekspozycją południową, znajdujący się na drugim piętrze dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mireckiego

Częstochowa,śląskie

279 000 zł47 m² 5 936,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie (z wnęką) przy ulicy Józefa Mireckiego w Częstochowie - dzielnica Raków. Mieszkanie jest dobrze doświetlone naturalnym światłem. Wnęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziarnista

Poznań,wielkopolskie

570 586 zł51 m² 11 232 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zostały dwa takie układy promocja ograniczona czasowo umów się na spotkanie Zapraszam do zapoznania się z ofertą kompaktowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 50,80 m2 z balkonem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

768 000 zł42 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pok. z widokiem na Wrocław, idealnie skomunikowane Doradca klienta nr lic. Pfrn 30802 tel. 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 41,74 m2, na XV piętrze, w nowym budynku na Popowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

594 939 zł50 m² 11 925 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa niższa cena! 0% prowizji oraz brak podatku pcc! Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! Wyjątkowa lokalizacja w Poznaniu. Zaplanowane tak, aby móc wygodnie korzystać z malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

442 260 zł26 m² 17 149 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty tel. Studio do własnego wykończenia, z sypialnią, zlokalizowane na III piętrze w nowej inwestycji, której zakończenie budowy zaplanowane jest na 1 kwartał 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Wrocław,dolnośląskie

607 317 zł60 m² 10 090 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości tel. Duże, trzypokojowe mieszkanie z balkonem na spokojnym i rodzinnym osiedlu - Lipa Piotrowska. Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze.