dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 148 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

618 240 zł44 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: mieszkanie dwupoziomowe w zabudowie folwarcznej prowadzonej pod okiem konserwatora zabytków. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na Wrocławskich Wojszycach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Władysława Reymonta

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł77 m² 12 077,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje mieszkanie na warszawskich Bielanach. Mieszkanie o powierzchni 77,00 m2 składa się z: - salonu o powierzchni: 18,5m2, - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 099 791 zł43 m² 25 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie w inwestycji w ścisłym centrum miasta, do własnej aranżacji. Gwarancja 24 miesiące, rękojmia 5 lat, nowoczesna technologia budowy, niskie koszty utrzymania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł57 m² 12 789 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: tel. Idealna nieruchomość dla rodziny na osiedlu z pełną infrastrukturą. Lokal do własnej aranżacji. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 22,9 m2 - Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

970 000 zł53 m² 18 155 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 21.04 m2, - Sypialnia 9.31 m2, - Pokój 8.34 m2 m2, - Przedpokój 9.94 m2, - Łazienka 4.8 m2, - Balkon 9.7 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

639 000 zł134 m² 4 768,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4-pokojowe, znajdujące się w kamienicy w Centrum Bydgoszczy. Pomieszczenia: 134 m 2 - salon, - 3 sypialnie, - kuchnia, - łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grobla I

Gdańsk,pomorskie

1 589 000 zł73 m² 21 633,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Super oferta! Idealna propozycja dla osób ceniących charakter i potencjał przestrzeni z duszą. Wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem. Do sprzedaży przedstawiamy wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Wrocław,dolnośląskie

1 061 440 zł86 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty tel. Jedyne i niepowtarzalne! 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,60 m2 na trzecim piętrze w 3-piętrowym budynku z windą. Mieszkanie narożne ze skosami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

929 000 zł65 m² 14 376 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: magdalena Grześków tel. Gotowe mieszkanie na starym mieście! do własnej aranżacji Otoczenie nieruchomości: inwestycja położona jest na Starym Mieście, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

778 412 zł58 m² 13 414 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel: serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji na mapie Wrocławia. Układ funkcjonalny lokalu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

299 000 zł39 m² 7 686,38 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,90 m2 , wraz z balkonem , oraz z przydzielonym ogródkiem (wyjście do ogródka bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Brodnica,kujawsko-pomorskie

521 000 zł54 m² 9 600,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedaży komfortowe mieszkanie w bloku z windą przy ulicy Świętokrzyskiej w Brodnicy. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe. Mieszkanie jest jasne i słoneczne dzięki min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

507 481 zł33 m² 15 189 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka z balkonem z widokiem na rzekę! Oferta mieszkania w nowym budownictwie do własnej aranżacji. Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Otwock,mazowieckie

520 000 zł44 m² 11 685,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5m2 Mieszkanie mieści się na parterze 2-piętrowej kamienicy z lat 50-tych Lokal składa się z: -salonu o powierzchni 17m2 -sypialni - 10,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

298 000 zł96 m² 3 094,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Przestronne mieszkanie z dodatkowymi pomieszczeniami gospodarczymi - tylko kilka kilometrów od Zielonej Góry! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

511 532 zł32 m² 16 071 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kompaktowej kawalerki z ogródkiem. Zamieszkaj pod modnym adresem, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością. Skorzystaj z dobrodziejstw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

819 180 zł32 m² 25 939,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentuję na sprzedaż wyjątkowy apartament w pięknej inwestycji Sol Marina w Wiślince. To oferta stworzona dla tych, którzy na rynku mieszkaniowym, szukają perełek, łącząc dwa światy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Oława,dolnośląskie

395 000 zł56 m² 7 117,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 53,3 m Oława, ul. Iwaszkiewicza Na sprzedaż funkcjonalne, spółdzielczo-własnościowe mieszkanie o powierzchni 53,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pukasa

Gliwice,śląskie

529 000 zł61 m² 8 672,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania mieszkanie w Żernikach o powierzchni 61 mkw w budynku oddanym do użytku w 2009 roku. Zdjęcia przedstawiają aktualny stan lokalu i do sprzedaży wystawione jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Trepki

Trepki,kujawsko-pomorskie

120 000 zł64 m² 1 877,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez czynszowe mieszkanie po remoncie w miejscowości Trepki, powierzchnia mieszkania 39,50 m2. plus pomieszczenie gospodarcze 24,40m2 .Remont zrobiony w 2020 roku, wymiana okien, drzwi, wylane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

549 000 zł61 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokojowe mieszkanie w spokojnej lokalizacji Szukasz mieszkania w komfortowym, funkcjonalnym układzie pomieszczeń? Interesuje Cię bliskość terenów zielonych, ale i szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Warszawa,mazowieckie

440 286 zł29 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne Mieszkanie na Osiedlu światovida II Białołęka (tarchomin) Inwestycja położona jest w jednej z najdogodniejszych lokalizacji na Białołęce, tuż przy Galerii Północnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

459 000 zł50 m² 9 191 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,94m2 położone w Olsztynie ulica Kościuszki 58. Mieszkanie dwustronne położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 959 249 zł108 m² 18 177 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty tel: przestronny 5-pokojowy apartament o powierzchni 107,73 m2 znajduje się na 3. piętrze w 10-piętrowym, nowoczesnym apartamentowcu. Otoczenie nieruchomości: nowe, prestiżowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,70 mkw, położone na 2. piętrze bloku 4-piętrowego, na Os. Mielęcin we Włocławku, pokój dzienny o powierzchni 17,00 mkw, mniejszy - 12,08 mkw, kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

419 954 zł36 m² 11 819,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

900 000 zł42 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż apartament w centrum Kołobrzegu - 100 m od plaży! Oferuję na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w samym sercu Kołobrzegu, zaledwie 100 metrów od szerokiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł37 m² 12 432,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

655 000 zł47 m² 13 936,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzy pokojowe mieszkanie wśród zieleni na Sadach Żoliborskich. Mieszkanie widne, nasłonecznione, narożne - okna wychodzą na południowy zachód. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielecka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł46 m² 13 144,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Klimatyczne 2 pokoje na Borku zamieszkaj w zielonym sercu Wrocławia! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,57 m , położone w eleganckiej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

736 364 zł52 m² 14 112 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania oferowane w naszej inwestycji to połączenie komfortu, nowoczesności i ekologii. Projektując nasze budynki, szczególny nacisk kładziemy na innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafera

Wrocław,dolnośląskie

1 464 000 zł126 m² 11 610 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci prowizji- oferta na wyłączność biura. Szukasz luksusowego apartamentu w cichej okolicy, niedaleko centrum Wrocławia- zapraszam na prezentację. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

679 900 zł54 m² 12 590,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,66 m2 w ośmiopiętrowym bloku na Felinie na osiedlu Europejskim etap Oslo. Mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze. Blok z 2024 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

684 917 zł57 m² 12 094,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 56,63 mkw. Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

341 250 zł38 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe bezczynszowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 37,50 m2 z możliwością zakupu garażu podziemnego lub miejsca postojowego na zewnątrz. Mieszkanie w samym centrum miasta Tarnowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

754 097 zł61 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowe mieszkanie trzypokojowe w stanie deweloperskim w Szczecinie. Wymarzone mieszkanie dla osób, które pragną mieszkać w Szczecinie tuż przy rzece,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł33 m² 13 795 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 32,62m2 do własnej aranżacji. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym ok 17,48 m2 - Antresola ok 10,87 m2 - Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł28 m² 20 535,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1947

Przytulne mieszkanie na Starym Żoliborzu Na sprzedaż oferuję ciche i jasne mieszkanie typu studio o powierzchni 27,6 m , położone na wysokim parterze kamienicy z cegły na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Gdynia,pomorskie

629 000 zł60 m² 10 571,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż - przestronne, 3 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem. Atuty nieruchomości: świetna lokalizacja - blisko plaż Oksywie i Babie Doły, a także tylko 12 minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

932 484 zł53 m² 17 641 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowy apartament o projektowanej powierzchni nie całych 53 m2 znajduje się na 1 piętrze 6-piętrowego budynku z windą. Do nieruchomości przynależy balkon o powierzchni 3,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł84 m² 8 704,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa cena promocyjna Mieszkanie gotowe oddane do użytkowania w stanie deweloperskim o ciekawym układzie!oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji! Wrocław Fabryczna Maślice wyjątkowe.