dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Królowej Jadwigi w Krakowie, na 3 piętrze trzypiętrowego apartamentowca z 2001 roku w bardzo atrakcyjnej, spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł80,60 m² 7 134 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe, bezczynszowe apartamenty W centrum tarnowskich gór - przedsprzedaż Kupujący zwolniony z podatku pcc 2%! Możliwość wykończenia pod klucz! Z przyjemnością prezentujemy nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł29 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Mickiewicza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1930 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 777 zł46,61 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bronowice Mieszkanie gotowe do odbioru, dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46m2 położone na 4 piętrze 5 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł81,44 m² 7 969,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Budynek D lokal D2 pierwsze piętro Z antresolą, strona prawa. Właśnie rozpoczęliśmy realizację II etapu naszej najnowszej inwestycji forma futura przy ul. Makuszyńskiego 102.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł108 m² 7 870,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Olsztyn - sprzedaż mieszkania W spokojnej okolicy machdom invest nieruchomości   E-mail:   Prezentujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 108.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł58,23 m² 9 943,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i garażem Gliwice, ul. Wita Stwosza Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 58,23 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł18,47 m² 24 634,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

W ofercie do sprzedaży umeblowana i wyposażona mikrokawalerka o powierzchni 18,47 m2 w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Kątowej. Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Prezentowany.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł104,74 m² 5 537,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 104,74 mkw., usytuowany na wysokim parterze w III piętrowej kamienicy, w centrum miasta. Położenie nieruchomości sprawia, że może ona być.

Szczegóły ogłoszenia

384 215 zł33,41 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż kawalerka położona przy ulicy Kilińskiego 121 B, w inwestycji Ilumino o powierzchni 33,41 m2 na trzecim piętrze w apartamentowcu z 2016 roku. Mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł54,77 m² 12 725,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,77 m na osiedlu Villa Campina w Kręczkach, w gminie Ożarów Mazowiecki idealną propozycję dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł49,41 m² 10 099,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowy, dwupokojowy apartament o powierzchni ok. 49 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Bielsko-Biała, w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 607 zł26,47 m² 17 249,98 zł/m²

 

Piętro:26/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja global apartaments! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł65,80 m² 19 741,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie znajdujące się na wyjątkowo pożądanym Osiedlu "park Leśny",.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł69 m² 11 956,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

MB Estates prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 69 m , usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku. Nieruchomość W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w I Kwartale 2028 * Mieszkanie w modułach szeregowych Przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z potencjałem w centrum Szczecina idealne pod inwestycję lub własną aranżację! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,30 m , położone na parterze budynku z 1970.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł62,46 m² 12 792 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe w sąsiedztwie Łąk Nowohuckich, dzielnica Nowa Huta ul. Ziarkowa. Inwestycja oddana do użytku. Aktualnie do sprzedania posiadamy 2 mieszkania w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,25 m , położone w kameralnej, nowoczesnej inwestycji w Siechnicach. To propozycja dla osób poszukujących harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł70 m² 10 414,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, wykończone mieszkanie, o pow. 70 m2, 3 pokoje, w Rumi - gotowe do zamieszkania od zaraz,. Klient Kupujący nie pokrywa kosztów podatku pcc 2% oraz prowizji. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 598 745 zł100,55 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

100 m | 3 pokoje | nowoczesne technologie | Wola Justowska| Prowizja 0%, bez pcc Opis lokalu Parterowe mieszkanie o powierzchni 100,55 m z funkcjonalnym układem i wyraźnym podziałem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł57,65 m² 12 055,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cena zgodna z ofertą Dewelopera Koniecznie zapytaj o cenę! Klient nie płaci prowizji do biura! Brak podatku pcc - mieszkanie deweloperskie rs Real Estate Szczecin ma przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł72,20 m² 7 326,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić nową inwestycję na mapie Rzeszowa w dzielnicy Załęże. Opis inwestycji: nefrytowa Park to kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60,10 m² 7 986,69 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

*Białostoczek ul.Radzymińska *60 m 2 * Zapraszamy Państwa do zakupu przestronnego mieszkania o bardzo funkcjonalnym rozkładzie. Lokal usytuowany jest na 8 piętrze w budynku 11 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł69,10 m² 11 143,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

prowizja 0% / 69,10m2 / 3 pokoje + taras 40m2 + k. lokatorska/ Muchobór Wielki Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,10m2. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze z przynależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie na pierwszym piętrze z miejscem postojowym, dodatkowym drugim miejscem postojowym, fotowoltaiką, ogrzewaniem podłogowym i wykończone w stanie deweloperskim gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na pierwszym piętrze trzy kondygnacyjnego budynku z 2015 roku. Imponuje standardem i przemyślanym układem wnętrz. Przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł67,70 m² 6 056,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferta Biura Nieruchomości Otti idealna dla osób poszukujących: - 4-pokojowego mieszkania obok Placu Ratuszowego - ostatniego IV piętra z którego widać góry i nikt nie hałasuje od góry -.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł60,50 m² 4 446,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Bez prowizji od kupującego, wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Mieszkanie 60,5 m 3 pokoje z balkonem Sosnowiec, dańdówka, ul. 11 Listopada 8 Na sprzedaż przytulne i bardzo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł55,56 m² 4 949,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania do remontu Z możliwością zakupu garażu atrakcyjna lokalizacja, i piętro Biuro Investment Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł39 m² 15 358,97 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera. Klucze w wakacje 2026 20% wpłaty - reszta przy odbiorze kluczy. Opis mieszkania 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie o powierzchni łącznej ok. 38,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 795 882 zł76,50 m² 23 475,58 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament premium w wyjątkowej wrocławskiej inwestycji. - powierzchnia 76,54 m2 - pokój dzienny z aneksem kuchennym 24,64 m2 - 3 sypialnie: 11,26 m2 | 10,94 m2 | 8,93 m2 - przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł51,70 m² 7 137,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz wyjątkowego mieszkania w klimatycznej kamienicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,7 m , zlokalizowane w Zabrzu -.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł57 m² 15 596,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 57m2 na Starej Ochocie - Sękocińska. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł75,11 m² 4 846,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Obsługę biura I wynagrodzenie pośrednika ponosi strona sprzedająca! Do sprzedaży przestronne mieszkanie nie wymagające dużych nakładów finansowych usytuowane na trzecim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł70,07 m² 10 489,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na III piętrze w czterokondygnacyjnym budynku w Przecławiu. Forma Własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszam na zapoznanie się z wyjątkową ofertą sprzedaży trzypokojowego lokalu o powierzchni 62,72 m2 z pierwszego etapu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł52,01 m² 14 420,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: kamil Swatowski tel.   Tylko w sdp Nieruchomości! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie przy ul. Krynickiej to lokalizacja, w której wszystko masz pod ręką. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 985 000 zł74,57 m² 26 619,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji w Sopocie Dolnym, bardzo bliskiej odległości od morza, mola oraz najpopularniejszej ulicy Monte Cassino. Lokal znajduje się na drugim piętrze.