dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 310 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 88,09 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł37,68 m² 14 304,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie w sercu nadmorskiego raju! Mieszkanie 37,68 m . Mieszkanie wyposażone we wszystkie niezbędne elementy takie jak: klimatyzacja, materac, pościel,.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł51,30 m² 8 869,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania obsługiwaną przez biuro investkon Nieruchomości. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Tczewie na Suchostrzygach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł54,50 m² 7 431,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko u Nas! Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54.59 m , położone na 3. piętrze w budynku wielka płyta. Lokal gotowy do zamieszkania - stan bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

494 900 zł46,50 m² 10 643,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Rezerwacja Polecamy nowocześnie wykończone 3 -pokojowe mieszkanie o pow. 46,5 m2 , położone na III piętrze w IV-piętrowym bloku z cegły w Białymstoku przy ulicy Wierzbowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł113,62 m² 14 786,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

A gdyby tak mieć klimat słonecznych wakacji na co dzień? Zapraszam do odkrycia niezwykłej nieruchomości, która urzeka niewymuszoną elegancją, ciepłem wnętrz i dopracowanym stylem inspirowanym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł35,50 m² 7 014,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż oferujemy przytulne i zadbane mieszkanie o pow.35,5 m2, położone na czwartym piętrze niskiego bloku w sercu Radomia. Opis mieszkania: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł37,50 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecamy Państwu dwupokojowe mieszkanie w budynku zlokalizowanym przy ulicy wesołej. Mieszkanie położone jest na parterze w niskim bloku z cegły Klatka schodowa z wejściem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł45,56 m² 23 046,53 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy apartament z tarasem dachowym w inwestycji Olympic Park w Kołobrzegu 200 metrów od morza Dwupokojowy apartament, idealny pod inwestycję Lokal położony na szóstym - najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł50 m² 11 560 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament z widokiem na góry. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 50m2 w Wiśle. Usytuowane na wysokim parterze w dwupiętrowym budynku. Mieszkanie przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 589 zł59,97 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Privatehousebrokers prezentuje ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania w realizowanej inwestycji Apartamenty Radzikowskiego. Oferta dostępna tylko U nas! zakup od dewelopera - bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 580 zł72,47 m² 12 413,14 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 600 zł57,16 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy w sprzedaży III etap popularnej inwestycji przy ulicy Dębickiej. W skład tego etapu wchodzi 20 mieszkań. Dostępne są mieszkania na parterze z ogródkami oraz na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł55,10 m² 9 437,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedmiotem oferty jest Lokal mieszkalny w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, położony w ścisłym Centrum Gorzowa przy ul. Warszawskiej w tak zwanym Gmachu "plaza" Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł54 m² 14 722,22 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bernardyńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynku Rok budowy: 1977 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł52,24 m² 17 132,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Warszawa, wola ul. Ogrodowa - 52.24 m2 / 2 pok + duża kuchnia / kamienica / winda Hala Mirowska - 5 minuty spacerem METRO Rondo ONZ - 10 min spacerem We speak English Cena: DO NEGOCJACJI Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł95 m² 14 210,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Polecam do sprzedaży komfortowe, 4 pokojowe mieszkanie w budynku z 2016r. o pow. 95 m2, przy ulicy Babiego Lata. Budynek kameralny , jednoklatkowy w Willi Miejskiej, monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż proponuję piętro w domu jedno/dwurodzinnym składające się czterech pokoi, kuchni z oknem i dwóch łazienek. Nieruchomość usytuowana na działce o wielkości 470 m2.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł47,20 m² 6 885,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 3-pokojowe 47,20 m |V piętro Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 47,20 m , zlokalizowany na IV piętrze w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47 m² 6 362 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 46,6 m, położone na spokojnym osiedlu w kameralnym, dobrze utrzymanym bloku. Mieszkanie rozkładowe na dwie strony świata. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł44 m² 19 295,45 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie. - blisko metra - Zielona okolica Mieszkanie jest po generalnym remoncie, całkowicie umeblowane i wyposażone. Do wejścia! W salonie zainstalowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł56,20 m² 8 879 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko w Biurze Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie z ogrodem 1 ar oraz dwoma miejscami postojowymi ulokowane na parterze w niskiej, dwulokalowej zabudowie. Mieszkanie znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł68,40 m² 7 880,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 4-pokojowe 68,4 m2 | Pierwsze Piętr o - cegła| Białystok - Leśna Dolina | Balkon | Piwnica | 539 000 zł. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym, budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,83 m, zlokalizowane na 1. piętrze w budynku z windą na osiedlu Oświecenia, w dzielnicy Mistrzejowice Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł31 m² 11 290,32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej w samym sercu poznańskich Jeżyc przy ulicy Żurawiej - jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 930 000 zł81 m² 23 827,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1881

Widokowe mieszkanie w sercu miasta! Kraków Stare Miasto ul. Dietla 81 m Na sprzedaż przestronny trzypokojowy apartament o powierzchni 81 m , zlokalizowany w centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

698 844 zł73,64 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam! * Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji jak i podatku pcc. Posiadamy mieszkania z 30m tarasami z widokiem z 6 piętra! Nowy etap inwestycji już.

Szczegóły ogłoszenia

1 116 325 zł63,79 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, jasnego, 3-pokojowego mieszkania, położonego w prestiżowej lokalizacji Mokotowa, w inwestycji przy ul. Domaniewskiej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

411 808 zł60,56 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. **na sprzedaż mieszkanie w zabytkowej barokowej kamienicy serce Torunia** Wyjątkowa okazja, aby zamieszkać w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł69,20 m² 9 682,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

- nowe, wykończone mieszkanie Na sprzedaż nowoczesny apartament z ogrodem i balkonem, wysoki standard, chojnów, osiedle Pułaskiego Prezentujemy na sprzedaż komfortowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 221 812 zł138,30 m² 23 295,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Avenue Estate prezentuje wyjątkowe, 5-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Royal Garden Wilanów przy ul. Zdrowa To idealne miejsce dla osób ceniących sobie przestrzeń, zieleń oraz prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł47,07 m² 10 197,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Lublinie przy ul. Koncertowej. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze 3-piętrowego niskiego bloku z 2024 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł43,88 m² 10 460,35 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Tylko u nas. Zapraszam do gotowego apartamentu położonego w strzeżonym apartamentowcu ( z recepcją 24h), ogrodzonego i utrzymanego w bardzo wysokim standardzie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł69,64 m² 9 046,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam 3-pokojowy apartament w kameralnym budynku wielorodzinnym w ok. Demokratycznej, rudzkiej Góry, do zamieszkania, umeblowany i wyposażony, dobry standard, w cenie wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł67,31 m² 20 353,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Apartament w którym znajduje się apartament, zlokalizowany w Śródmieściu (ujazdów), tuż przy granicy z Mokotowem, w bliskiej odległości od Parku Łazienkowskiego. Dzięki dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł64 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta premium Apartament klasy premium w Manhattan Place | Balkon 18 m2 | Metro Wilanowska Na sprzedaż elegancki, 2-pokojowy apartament o powierzchni 64 m2, zlokalizowany na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł43 m² 17 418,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 2-pokojowe | 43,00 m | balkon | kraków - stare podgórze Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie w stanie wykończonym o powierzchni użytkowej 43,00 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 900 zł43,90 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 43,90 m2, dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 400 zł51,80 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Jana Pawła Woronicza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij