dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 227 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 227 ogłoszeń

620 000 zł53 m² 11 698,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Żeglugi Wiślanej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł63 m² 6 031,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie na sprzedaż : -ruda Śląska,osiedle powstańców -63m -3 niezależne pokoje -lazienka i wc osobno -pelne wyposażenie -3 piętro -okna pcv -ogrzewanie miejskie -ciepla woda miejska.

Szczegóły ogłoszenia

529 500 zł72,50 m² 7 303,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Północ Nieruchomości o/bolesławiec przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 72,5 m2 usytuowanego na parterze w atrakcyjnej lokalizacji Bolesławca. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł49,15 m² 9 542,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które zarabia od pierwszego dnia albo będzie idealnym pierwszym M ? Ta oferta spełnia oba scenariusze. Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł62,20 m² 5 466,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zarezerwowano do 30.06.2026 Do sprzedania słoneczne, w pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,20 m2 na Osiedlu Piast w Lubaniu. Lokal usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

788 000 zł47 m² 16 765,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż polecam 3 pokojowe mieszkanie na spokojnym, zielonym Rakowcu. 47m2 znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego budynku bez windy z 1975r. Mieszkanie przeszło gruntowny remont obejmujący.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł34,90 m² 5 873,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o pow. 34,90 m2, do którego przynależy piwnica. Gdzie znajduje się mieszkanie? Lokal mieszkalny zlokalizowany jest na trzecim piętrze w budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł74,90 m² 7 943,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, czteropokojowe mieszkanie położone przy ul. Goszczyńskiego w jednej z najbardziej cenionych części miasta, łączącej spokój osiedla z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł62 m² 8 983,87 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na spokojnym i zielonym osiedlu w popularnej dzielnicy lsm. Podstawowe informacje: - powierzchnia: 62.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł42,85 m² 23 080,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe, świeżo wykończone dwu pokoje mieszkanie zlokalizowane w sercu Wilanowa przy ulicy Holzera w inwestycji Royal Residence dewelopera Robyg Na powierzchni 42,85m2 mamy do.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł23,32 m² 9 391,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka po niedawnym generalnym remoncie w Sanoku na osiedlu Posada przy ulicy Wolnej. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł70 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczecin, wały Chrobrego, ul. Jarowita, 3 pokoje, II poziomy, cegła, miejsce postojowe, ogrzewanie miejskie. Tylko u Nas! Top lokalizacja! Oferuję na sprzedaż mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59,07 m² 10 140,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie 59 m - idealna lokalizacja w sercu Gdyni. Szukasz mieszkania z ogromnym potencjałem, położonego w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł69,10 m² 5 918,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Legnica, zosinek, ul. Krótka, mieszkanie, 3 pokoje, 2 piętro, sprzedaż. Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 69,10 m2, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 505 zł66,81 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo zaplanowano tu 8 kameralnych budynków. Jest to kolejny etap sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

284 664 zł25,65 m² 11 098,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: kawalerka z balkonem o powierzchni użytkowej 25,65 m2, położona na II piętrze bloku przy ul. Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł75,82 m² 11 738,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ostatnie mieszkanie z widokiem na jezioro w "wiosce Żeglarskiej" inwestycja, która zyskuje na wartości! bez prowizji! Zamieszkaj lub zainwestuj w wyjątkowe miejsce nad samym jeziorem!.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł41 m² 8 902,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Urokliwe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy Bydgoszcz, okolice placu Poznańskiego To wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w zabytkowej kamienicy, łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł64 m² 15 546,88 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

opis: ścisłe centrum gdańsk siedlce miejsce postojowe W hali: 5000 zł 6 ostatnie piętro ekspozycja południowa Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł90 m² 7 433,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Bez podatku pcc Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł27,69 m² 22 354,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na spprzedaż funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu warszaskiej Ochoty i Włoch przy ul.Rakowskiej. O mieszkaniu. Mieszkanie znajduje się na nowym zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 037 zł36,19 m² 14 949,92 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł41,40 m² 9 371,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zamieszkaj wygodnie na Antoniuku! Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż - ul. Broniewskiego, białystok Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, świetną lokalizację i gotowość do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mieszkanie jasne, dwustronne. Obecnie jest to mieszkanie trzypokojowe, ale istnieje możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju. Taki.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł77,40 m² 4 392,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie Rożnowice, gmina Biecz, powiat Gorlice, woj. Małopolskie Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 77,40 m wraz z piwnicą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie przy ul. Szaserów. Lokal znajduje się na 8. piętrze w zadbanym bloku z ładnym widokiem. Mieszkanie jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł73 m² 7 260,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż na Osiedlu Górna Skarpa, idealne dla osób ceniących ciszę i spokój. W pobliżu przychodnia, sklepy osiedlowy, biedronka, topaz, mrówka, siłownie, banki, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 000 zł33,47 m² 13 982,67 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie gotowe do odbioru wejdź - zobacz - kup Skorzystaj z dodatkowej promocji cenowej Informacje telefoniczne 9:00 20:00 0% prowizji - 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od dewelopera Bez czekania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 030 032 zł74,64 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | 74,64 m | dwustronne | 4 piętro Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 27,92 m - sypialnia 14,35 m - pokój 12,88.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł113,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferta dostępna wyłącznie wpolska nieruchomości! Na sprzedaż zadbany 4 pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 73,6 m2 ( powierzchnia całkowita po podłodze 113,2 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

909 000 zł102,34 m² 8 882,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Apartament dwupoziomowy 102,34 m z tarasami i garażem | Rzeszów - Budziwój Opis inwestycji Budziwój Legionistów to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, łącząca elegancki design.

Szczegóły ogłoszenia

565 823 zł77,51 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty Paweł Grzesik tel.   pokojowe mieszkanie z balkonem Osiedle Przy Młynie | Wołów Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 77,51 m, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł84,63 m² 21 505,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferujemy do sprzedaży luksusowe, dwupoziomowe mieszkanie w Świnoujściu, które zlokalizowane jest w odległości około 350. metrów od plaży i blisko promenady nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł76,57 m² 8 619,56 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

4 pokoje z możliwością przerobienia na 5, szwederowo Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Oferta na wyłączność Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 w Krakowie przy ul.Marii Dąbrowskiej- Czyżyny. Nieruchomość usytuowana jest na drugim pietrze w budynku ośmiopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż obszerna kawalerka , z osobną sypialnią. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki z wc, - przedpokoju. Okna pcv, ściany gładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 858 zł39,45 m² 9 350,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł79,33 m² 7 374,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyobraź sobie poranek w miejscu, gdzie każda trasa zaczyna się od spokoju. Ten apartament to Twój prywatny port startowy, gotowy na każde życiowe wyzwanie. Poczuj zapach świeżo parzonej kawy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 873 zł30,10 m² 13 417,71 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni użytkowej 30,1m2 + balkon, położona na 6 piętrze ( w budynku jest 9 pięter). Ustawny salon z aneksem o powierzchni aż 21,65m2.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł39,45 m² 4 410,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe | 39,45 m | Wałcz - Śródmieście. Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,45 m położone w samym centrum Wałcza - w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 776 zł43,98 m² 17 980,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Petryla prezentuje na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Bronowice jednej z najbardziej pożądanych.