dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Lokalizacja: ciechocinek, ul. Hermanowskiego 2. Mieszkanie znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji Ciechocinka przy cichej, zielonej ulicy, zaledwie kilka minut spacerem od tężni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone przy ul. Zwycięstwa 6/4 w Rudzie Śląskiej (dzielnica Ruda). To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Prezntujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie o powierzchni 62,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł29 m² 3 444,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Wygodna kawalerka z dużym potencjałem! | Sosnowiec Gałczyńskiego zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

931 476 zł52,61 m² 17 705,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowy apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł47 m² 17 978,72 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta prywatna - bezpośrednio od właściciela brak prowizji Sprzedam lub zamienię Świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na Służewiu (ok 500m do.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł48 m² 17 708,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska Zaspie, przy ul. Meissnera 13. To miejsce idealnie łączy dostęp do terenów zielonych z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

159 900 zł138,70 m² 1 152,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1955

Oferta sprzedaży lokalu użytkowego z potencjałem - spokojna okolica, blisko parku i pkp oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze Opis nieruchomości: wombat nieruchomości oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł50,63 m² 4 523,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położona w miejscowości Chełmno ul. Klasztorna. Lokal o powierzchni użytkowej 50,63 m2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł31,89 m² 14 393,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w kamienicy po kapitalnym remoncie, zlokalizowanej na poznańskim Łazarzu przy ul. Kolejowej. To propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 428 zł39,63 m² 18 506,88 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na zabłociu Bez prowizji i podatku pcc 2% - bezpośrednio od dewelopera! Zabłocie, kraków - ul. Pana Tadeusza / ul. Portowa Spokojna okolica, blisko Bulwarów Wiślanych i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł47 m² 14 446,81 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się w świetnej lokalizacji sprawnie skomunikowanej z centrum Warszawy. Na sprzedaż 3-pokojowe z możliwością zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł68,07 m² 7 330,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Gdańsk Siedlce. Idealna komunikacja z centrum miasta, jak i z wszystkimi dzielnicami Gdańska. Bogata infrastruktura handlowo-usługowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 136 zł42,04 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu ofertę mieszkania które może stać się wygodnym lokum na start. Propozycja zamieszkania na osiedlu green estate to nie tylko dobra oferta cenowa, ale również jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 004 429 zł59,61 m² 16 850 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

823 678 zł30,62 m² 26 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż studio o powierzchni 30,62 m , usytuowane w prestiżowej inwestycji Bernardyńska 4 we Wrocławiu. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze. Przestrzeń została tak.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł51,77 m² 19 123,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszam - nie przegap tej wyjątkowej oferty! Mieszkanie, które łączy funkcjonalny układ wraz z jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie - Śródmieście Muranów ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 504 zł67,68 m² 9 626,24 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ofertą sprzedaży pięknego mieszkania, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodzin. Mieszkanie znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 679 194 zł76,45 m² 21 964,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupując wykończone mieszkanie, płacisz nie tylko za metry Płacisz za: miesiące remontu błędy ekip poprawki stres i stracony czas Tutaj tego nie ma. To mieszkanie jest nowe, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny apartament jednopokojowy z aneksem kuchennym oraz dodatkową powierzchnią użytkową na poddaszu, idealną na sypialnię. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

1 166 220 zł64,79 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferuję do sprzedaży piękne komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,79m2. Lokal zlokalizowany przy ulicy Krzyżówki na Warszawskim Żeraniu we flagowym projekcie Riviera Park renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 050 zł75 m² 16 654 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75,70 m położone na 3. piętrze w kameralnym budynku z lat 50. w ścisłym centrum Gdańska. Lokal znajduje się w mniej.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł50,30 m² 13 697,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na 2. piętrze kamienicy w sercu gdańskiego Śródmieścia. Lokal jest w pełni gotowy do zamieszkania, w dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 466 zł108,70 m² 10 114,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł48,40 m² 12 128 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie na sprzedaż W atrakcyjnej cenie tylko W naszym biurze. Zapraszam do zakupu mieszkania 2 - pokojowego, bardzo ustawnego w dzielnicy prokocim/bieżanów os. Zielone Wzgórze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

124 000 zł35,22 m² 3 520,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W dzielnicy szczawienko Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,22m2 i całkowitej 38,92m2 usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł55 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 55 m tuż przy starówce wrocławskiej. Bliska okolica Starego Miasta i Rynku gwarantują regularny i stały dochód. Apartament sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł61 m² 4 098,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy i składające się z: - jasnego salon z aneksem kuchennym, - dwóch sypialni - łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł42,45 m² 11 731,45 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Każdy poranek z widokiem, który przypomina, że mieszkasz ponad miastem. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,45 m , położone na 6 piętrze prestiżowego apartamentowca Sky.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł54 m² 17 685,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Więcej ciekawych ofert znajdziecie państwo na: WYJĄTKOWA OFERTA - OKOLICA BULWARÓW WIŚLANYCH I PARKU DĘBNICKIEGO NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Zapraszamy na prezentację mieszkania dwupokojowego na osiedlu manhattan W gorzowie wlkp. Lokalizacja - ul obrońców pokoju - blisko do przystanku mzk -dobrze skomunikowanego Z miastem -.

Szczegóły ogłoszenia