dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Łódź,łódzkie

480 000 zł95 m² 5 052,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Jeżeli potrzebujesz przestronnego 4 pokojowego mieszkania, które nie będzie ograniczać przestrzeni życiowej Tobie i Twojej rodzinie to właśnie znalazłeś doskonałą propozycję. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zakopiańska

Kraków,małopolskie

260 000 zł38 m² 6 842 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Zakopiańskiej (łagiewniki), usytuowane na dziewiątym piętrze jedenastopiętrowego bloku z lat 80 - tych. W mieszkaniu okna drewniane starego typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

180 000 zł23 m² 7 826 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Bardzo przytulne mieszkanie w dobrej lokalizacji. Jasny pokój z aneksem kuchennym o pow. ok 20m 2. Pokój umeblowany, szafa typu komandor, podłoga w panelach, na ścianach gładź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmiela

Kraków,małopolskie

371 700 zł38 m² 9 629 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Chmiela (krowodrza), usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z lat 60 - tych. Blok ocieplony. W mieszkaniu okna wymieniona na pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Klasztorna

Wejherowo,pomorskie

130 000 zł44 m² 2 981,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Spore mieszkanie w kamienicy z ok. 1900 roku, zlokalizowane w centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na parterze dwupiętrowego, podpiwniczonego budynku. W pobliżu, pomijając sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

262 000 zł43 m² 6 093,02 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 na oś.szesciu planet w Bydgoszczy, mieszkanie umeblowane w wyposazeniu kuchni (zmywarka,pralka,lodówka),wysoki parter,duża lodzia, osiedle zamkniete, teren monitorowany , okna mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł61 m² 6 540,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Bardzo ładne, zadbane mieszkanie 3 pokojowe, 2 poziomowe, powierzchnia całkowita 61 m2, jasne, ustawne. Na I poziomie 1 pokój, kuchnia, garderoba, wc, balkon. Na II poziomie 2 pokoje, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł54 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie (54m2) wraz z podziemnym miejscem garażowym na Bemowie (ul. Powstańców Śląskich 83). Oferta bezpośrednio od właściciela Mieszkanie Mieszkanie na 2 piętrze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

368 000 zł51 m² 7 173 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Turniejowej (kurdwanów), usytuowane na drugim piętrze sześciopiętrowego budynku z 2004 roku. Teren ogrodzony. Pokoje 16,5 m2, 14 m2. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

203 000 zł65 m² 3 123,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie z potencjałem zlokalizowane na wysokim parterze przedwojennej kamienicy na pograniczu Grabowa i Śródmieścia. Na powierzchnię 71 m2 składają sie 3 rozkładowe pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Piastów

Wodzisław Śląski,śląskie

120 000 zł52 m² 2 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam świetnie usytuowane mieszkanie 2-u pokojowe na parterze z widną kuchnią i zejściem do ogródka w Wodzisławiu Śląskim na osiedlu Piasta.Lokal posiada bardzo dobry układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Police,zachodniopomorskie

147 000 zł33 m² 4 401,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie dwu pokojowe o pow. 33,40m2 na trzecim pietrze w czteropiętrowym ocieplonym bloku przy ul. Wroblewskiego. W mieszkaniu wszystkie okna pcv w lazience na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

138 000 zł52 m² 2 677,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne położenie!w pobliżu:Biedronka, castorama,Kaufland,Mc Donalds.Blisko kościół,szkoła podstawowa i gimnazjum,przystanek MZK.W niedalekiej przyszłości galeria handlowa"Odrzańskie Ogrody"

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Kłodzko,dolnośląskie

190 000 zł87 m² 2 183,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 87 m2 w Kłodzku. Parter, 3 pokoje (19m2;16m2;12m2)+ 1 maly z osobnym wejściem(8m2), kuchnia, łazienka, przedpokój i garderoba. Na podłogach panele i kafle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Pawła II

Lubniewice,lubuskie

155 922 zł78 m² 1 999 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

przestronne słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w miejscowości wypoczynkowej Lubniewice, z kuchnią i łazienką, po remoncie,z nową instalacją i z wszelkimi udogodnieniami gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cisowa

Zielona Góra,lubuskie

250 000 zł51 m² 4 901,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Sprzedam od zaraz mieszkanie 2-pokojowe na Osiedlu Leśnym (ul. Cisowa) w Zielonej Górze, do zamieszkanie od wrzesnia 2011. Okolica bardzo cicha i spokojna. Mieszkanie jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

140 000 zł36 m² 3 888 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Okazja! atrakcyjne mieszkanie W atrakcyjnej cenie I lokalizacji W samym centrum ustronia! Ustroń, centrum Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie w centrum Ustronia. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koniecpolskiego

Sztum,pomorskie

250 000 zł66 m² 3 787,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych, możliwość kupna garażu, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bydgoskich Olimpijczyków

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

485 000 zł91 m² 5 329,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Grochowska Magdalena   Mieszkanie M-5 w Fordonie ul. Bydgoskich Olimpijczyków.Mieszkanie w komforcie,pełne umeblowanie. Blok z 2007roku,Teren ogrodzony,zielony.Czynsz 470zł/na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wojska Polskiego

Kalisz,wielkopolskie

240 000 zł74 m² 3 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

4pokojowe mieszanie na os.dobrzec TEL  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Zamość,lubelskie

220 000 zł60 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2. Mieszkanie jest słoneczne, rozkładowe i znajduje się na drugim piętrze w ocieplonym bloku. Atrakcyjne położenie - ulica Kamienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Misiągiewicza

Przeworsk,podkarpackie

200 000 zł60 m² 3 305,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortowe funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, kuchnią, łazienką + wc, oraz przedpokój z szafą i komodą. Mieszkanie z bardzo dobrze wykorzystaną powierzchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Główna

Krupski Młyn,śląskie

79 000 zł47 m² 1 680,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się przy głównej lecz mało ruchliwej drodze w bliskim sąsiedztwie sklepów, apteki, przychodni, kościoła, przystanku autobusowego oraz parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Augustów,podlaskie

170 000 zł34 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest po remoncie, który został przeprowadzony 1 rok temu, kuchnia i urządzenia zakupione kilka miesięcy temu ( na gwarancji). Mieszkanie doskonale dostosowane dla potrzeb młodego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

220 704 zł50 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, zamknięte osiedle zielona enklawa - w samym centrum Obornik Śląskich (ok. 30 min do Wrocławia). Funkcjonalny układ pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

384 032 zł87 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, zamknięte osiedle zielona enklawa - w samym centrum Obornik Śląskich (ok. 30 min do Wrocławia). Funkcjonalny układ pomieszczeń. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

242 191 zł37 m² 6 388 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Pokój dzienny ok. 19,54m2 z aneksem kuchennym, sypialnia ok.12,01m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

157 949 zł25 m² 6 098 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Pokój dzienny ok. 19,54m2 z aneksem kuchennym, łazienka 4,10m2, hol 2,26m2. Lokal jednostronny. Mieszkanie oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

311 656 zł60 m² 5 188 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

366 314 zł66 m² 5 501 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z 4 pokoi: salon z kuchnią ok. 25,40m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł73 m² 3 146 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! nowe mieszknie na zamkniętym osiedlu W lutyni - 5 km od granic Wrocławia. Pokój dzienny z aneksem kuchennym (ok.25m2) z wyjściem na taras, 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł62 m² 3 691 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! nowe mieszknie Z ogródkiem na zamkniętym osiedlu W lutynii - 5 km od granic Wrocławia. Pokój dzienny z aneksem kuchennym z wyjściem do ogródka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł62 m² 4 012 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! nowe mieszkanie narożne Z dużym ogródkiem na zamkniętym osiedlu W lutynii - 5 km od granic Wrocławia. Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok 25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

359 832 zł62 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie z dużym tarasem w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 28m2 z wyjściem na taras ok.20m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

315 810 zł57 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie w Rezydencji Piastowskiej w promocyjnej cenie! Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 19,02m2 z wyjściem na duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

322 465 zł58 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w promocyjnej cenie w nowej inwestycji - rezydencja piastowska! Mieszkanie o łącznej powierzchni powyżej 58m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

202 694 zł37 m² 5 349 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Osiedle horyzonty. Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 38 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

210 611 zł39 m² 5 349 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 38 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

209 167 zł39 m² 5 349 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury o powierzchni ok 39 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

266 747 zł58 m² 4 552 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe osiedle horyzonty przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 58,60 m2, składa się z pokoju dziennego 17,14m2, sypialni 16,70m2, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Koszalin,zachodniopomorskie

210 000 zł51 m² 4 093,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie po gruntowym remoncie (wymiana instalacji elektrycznej, wodnej kanalizacyjnej, drzwi, parkiety wycyklinowane, okna pcv). W pobliżu sklepy, szkoła, przedszkole, przychodnie, park.