dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Pawła II

Lubniewice,lubuskie

155 922 zł78 m² 1 999 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

przestronne słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w miejscowości wypoczynkowej Lubniewice, z kuchnią i łazienką, po remoncie,z nową instalacją i z wszelkimi udogodnieniami gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cisowa

Zielona Góra,lubuskie

250 000 zł51 m² 4 901,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Sprzedam od zaraz mieszkanie 2-pokojowe na Osiedlu Leśnym (ul. Cisowa) w Zielonej Górze, do zamieszkanie od wrzesnia 2011. Okolica bardzo cicha i spokojna. Mieszkanie jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

140 000 zł36 m² 3 888 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Okazja! atrakcyjne mieszkanie W atrakcyjnej cenie I lokalizacji W samym centrum ustronia! Ustroń, centrum Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie w centrum Ustronia. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koniecpolskiego

Sztum,pomorskie

250 000 zł66 m² 3 787,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych, możliwość kupna garażu, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bydgoskich Olimpijczyków

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

485 000 zł91 m² 5 329,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Grochowska Magdalena   Mieszkanie M-5 w Fordonie ul. Bydgoskich Olimpijczyków.Mieszkanie w komforcie,pełne umeblowanie. Blok z 2007roku,Teren ogrodzony,zielony.Czynsz 470zł/na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wojska Polskiego

Kalisz,wielkopolskie

240 000 zł74 m² 3 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

4pokojowe mieszanie na os.dobrzec TEL  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Zamość,lubelskie

220 000 zł60 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2. Mieszkanie jest słoneczne, rozkładowe i znajduje się na drugim piętrze w ocieplonym bloku. Atrakcyjne położenie - ulica Kamienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Misiągiewicza

Przeworsk,podkarpackie

200 000 zł60 m² 3 305,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortowe funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, kuchnią, łazienką + wc, oraz przedpokój z szafą i komodą. Mieszkanie z bardzo dobrze wykorzystaną powierzchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Główna

Krupski Młyn,śląskie

79 000 zł47 m² 1 680,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się przy głównej lecz mało ruchliwej drodze w bliskim sąsiedztwie sklepów, apteki, przychodni, kościoła, przystanku autobusowego oraz parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Augustów,podlaskie

170 000 zł34 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest po remoncie, który został przeprowadzony 1 rok temu, kuchnia i urządzenia zakupione kilka miesięcy temu ( na gwarancji). Mieszkanie doskonale dostosowane dla potrzeb młodego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

220 704 zł50 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, zamknięte osiedle zielona enklawa - w samym centrum Obornik Śląskich (ok. 30 min do Wrocławia). Funkcjonalny układ pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

384 032 zł87 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, zamknięte osiedle zielona enklawa - w samym centrum Obornik Śląskich (ok. 30 min do Wrocławia). Funkcjonalny układ pomieszczeń. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

242 191 zł37 m² 6 388 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Pokój dzienny ok. 19,54m2 z aneksem kuchennym, sypialnia ok.12,01m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

157 949 zł25 m² 6 098 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Pokój dzienny ok. 19,54m2 z aneksem kuchennym, łazienka 4,10m2, hol 2,26m2. Lokal jednostronny. Mieszkanie oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

311 656 zł60 m² 5 188 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

366 314 zł66 m² 5 501 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z 4 pokoi: salon z kuchnią ok. 25,40m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł73 m² 3 146 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! nowe mieszknie na zamkniętym osiedlu W lutyni - 5 km od granic Wrocławia. Pokój dzienny z aneksem kuchennym (ok.25m2) z wyjściem na taras, 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł62 m² 3 691 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! nowe mieszknie Z ogródkiem na zamkniętym osiedlu W lutynii - 5 km od granic Wrocławia. Pokój dzienny z aneksem kuchennym z wyjściem do ogródka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł62 m² 4 012 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! nowe mieszkanie narożne Z dużym ogródkiem na zamkniętym osiedlu W lutynii - 5 km od granic Wrocławia. Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok 25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

359 832 zł62 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie z dużym tarasem w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 28m2 z wyjściem na taras ok.20m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

315 810 zł57 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie w Rezydencji Piastowskiej w promocyjnej cenie! Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 19,02m2 z wyjściem na duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

322 465 zł58 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w promocyjnej cenie w nowej inwestycji - rezydencja piastowska! Mieszkanie o łącznej powierzchni powyżej 58m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

202 694 zł37 m² 5 349 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Osiedle horyzonty. Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 38 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

210 611 zł39 m² 5 349 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 38 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

209 167 zł39 m² 5 349 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury o powierzchni ok 39 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

266 747 zł58 m² 4 552 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe osiedle horyzonty przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 58,60 m2, składa się z pokoju dziennego 17,14m2, sypialni 16,70m2, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Koszalin,zachodniopomorskie

210 000 zł51 m² 4 093,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie po gruntowym remoncie (wymiana instalacji elektrycznej, wodnej kanalizacyjnej, drzwi, parkiety wycyklinowane, okna pcv). W pobliżu sklepy, szkoła, przedszkole, przychodnie, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krypska

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł40 m² 8 728,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem w cichej ulicy koło Ronda Wiatraczna. Mieszkanie jest w dobrym stanie. Bardzo ładnie wykończona łazienka z natryskiem. Można wynająć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle

Biskupiec,warmińsko-mazurskie

85 000 zł57 m² 0,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie jest zadbane po remoncie nowe okna ,panele podłogowe w miejscowości znajduję się szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia ,urząd gminy najbliższe miasta to Iława Nowe miasto lub ,brodnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Źródlana

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

80 000 zł38 m² 2 094,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zadbane mieszkanie na parterze w ładnej i spokojnej dzielnicy. Wśród zieleni. Do przepięknego zalewu Rejów 10 minut spacerem. 50 metrów od przystanku autobusowego. 500 metrów do stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50m 2 w centrum Sochaczewa. Mieszkanie środkowe położone na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku ciepłe, ciche, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Gliwice,śląskie

190 000 zł61 m² 3 114,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie 3pokojowe na parterze w bloku , łazienka , osobno wc , kuchnia umeblowana , podłoga - wykładziny ( w kuchni i przedpokoju kafle)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

477 630 zł54 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjny apartament w standardzie "pod klucz" zaledwie 200m od morza i plaży. Pokój z aneksem kuchennym ok. 29,40m2, pokój 11,0m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czumy

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2pok50m2,oddzielne wc,balkon z dużym ogródkiem z drzewkami m.in.owocowymi,bardzo ładna okolica,dużo parków,szkoła,przedszkola,straż pożarna przy osiedlu oraz kościół,dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

143 000 zł35 m² 4 085,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:25

 

Rok budowy:-

Opis dodany przez właściciela: grochowska Magdalena   Mieszkanie M-2 .pokój 25m na podłodze panele.Na ścianach gładzie,(stan deweloperski)Łazienka wykafelkowana.Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Szczytnica

Szczytnica,dolnośląskie

160 000 zł90 m² 1 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Sprzedam umeblowane i wyposażone mieszkanie 90 m2: kuchnia, łazienka, sypialnia, duży salon z kominkiem, przedpokój, pomieszczenie gospodarcze, stan bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

230 000 zł85 m² 2 705,88 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne M-5 w Dąbrowie Górniczej na osiedlu Mydlice. Cztery pokoje ( w tym jeden przechodni), duża kuchnia, łazienka, wc (osobno) oraz przedpokój. W trzech pokojach na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

175 000 zł46 m² 3 804,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji na oś. Żeromskiego. Do stacji pkp ok. 15 min. w pobliżu znajdują się sklepy, szkoła podstawowa, gimnazjum itd. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Fieldorfa-Nila

Kraków,małopolskie

660 000 zł102 m² 6 470 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Fieldorfa-Nila (krowodrza Górka), usytuowane na czwartym piętrze pięciopiętrowego budynku z 2003 roku. Mieszkanie dwupoziomowe. I poziom - kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Złotoryja,dolnośląskie

160 000 zł50 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedanie jest ładne, ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m2 znajdujące się w Złotoryi na 2 piętrze w kamienicy przy ul. Słonecznej. Nad mieszkaniem znajduje się strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Woronicza

Łódź,łódzkie

109 000 zł26 m² 4 192 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie rozkładowe na drugim piętrze do zamieszkania od zaraz, łazienka po remoncie, kuchnia umeblowana. W okolicy dużo zieleni, osiedle zadbane, w pobliżu dużo miejsc parkingowych, miejsce.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij