dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 194 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

130 000 zł36 m² 3 611,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 1- pokojowe na os. Zawiszów przy ul.Łokietka. Usytuowane na 4-tym piętrze w 4- piętrowym bloku z balkonem. Powierzchnia wynosi 35,6m2 w tym: pokój 18m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

185 000 zł63 m² 2 936,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowe mieszkanie w Bytomiu-Łagiewnikach na 3 piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, salonu z otwartą kuchnią wyspową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

38 m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne, sloneczne mieszkanko 2-pokojowe 38m2 w kamienicy w centrum Wałbrzycha. Cena do uzgodnienia! :) Tel:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Działdowo,warmińsko-mazurskie

183 000 zł61 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronne M4, 61 m, na trzecim piętrze, ul. Rydygiera Działdowo. Czyste, ciche, zadbane, odnowione. Okna i drzwi nowe, w domu na podłogach parkiet. WC i łazienka oddzielnie. Kuchnia jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Linów

Linów,świętokrzyskie

130 000 zł45 m² 2 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie jest położone w malowniczej miejscowości Linów nad rzeką Wisłą, oddaloną od Sandomierza o 25 km w kierunku na Lublin trasa 777. Mieszkanie znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

120 000 zł43 m² 2 790,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie w Bytomiu Szombierkach. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, wyposażone jest w podwójne drzwi zewnętrzne, dzięki czemu mieszkanie jest bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piasta

Białystok,podlaskie

150 000 zł32 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kawalerkę w centrum Białegostoku sprzedam lub zamienię na podobną lub mniejszą w Białej Podlaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

245 000 zł72 m² 3 402,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Super okazja! Mieszkanie na bardzo wysokim standarcie z umeblowaniem - kuchnia-lodówka z zamrażarką zabudowana , kuchenka elektryczna z płytą ceramiczną, piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolnobrzeska

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł80 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Witam!wystawiam na sprzedaż przepiękne mieszkanie w bloku na I pietrze z dużą jasną klatką schodową.Mieszkanie składa się z 3 pokoi+kuchnia,łazienka, 2 duże balkony, śliczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Puławy,lubelskie

200 000 zł65 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu. Nowe okna. Cena do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prusa

Resko,zachodniopomorskie

210 000 zł79 m² 2 658,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

B.ładne mieszkanie|hipoteka| na cichym zielonym osiedlu o niskiej 2-u piętrowej zabudowie, na skraju miasta.Szybki ok 40 min.|50km| dojazd do pięknych nadmorskich miejscowości Rewala,Niechorza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Waryńskiego

Kluczbork,opolskie

350 000 zł158 m² 2 215,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie w centrum Kluczborka (przy ulicy Waryńskiego). 5 pokoi, łazienka, kuchnia, weranda.W domu trzyrodzinnym na 16 arowej działce (udzial w gruncie 43%) 3 piwnice ok 70m2, strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbskiego

Gryfice,zachodniopomorskie

175 000 zł58 m² 3 017,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe 58 m2 położone na osiedlu XXX - lecia w Gryficach. W pokojach parkiety, ściany wygładzone, okna wymienione. Duża łazienka z wanną i umywalką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Akademicka

Biała Podlaska,lubelskie

175 000 zł50 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe M-3 50m2 na parterze na osiedlu Kopernika przy ul. Akademickiej lub zamienie na kawalerke do 30m2 w Warszawiej, kuchnia, łazienka i wc po remoncie, balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawia

Lubin,dolnośląskie

180 000 zł55 m² 3 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w łączniku na ul.Pawia po częściowym remoncie, słoneczne, z balkonem, salon z aneksem kuchennym plus dwa pokoje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł36 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwie windy, jedna naprzeciwko mieszkania, po remoncie, glazura w łazience i kuchni, drzwi antywłamaniowe Gerdy, panele w pokojach, terakota w przedpokoju, łazienka: umywalka, meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielonka

Zielonka,mazowieckie

519 000 zł72 m² 7 208,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bezpośrenio!.Mieszkanie Bezczynszowe, wyremontowane i kompletnie wyposażone, monitoring-ochrona alarm, własność wraz z udziałem w gruncie, budynek czterorodzinny z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lunewil

Włocławek,kujawsko-pomorskie

186 000 zł46 m² 4 043,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedam mieszkanie na osiedlu przy parku, ulica Lunewil. Dobra lokalizacja w centrum miasta, okna mieszkania na park, ciche i spokojne otoczenie. Osiedle strzeżone i zamknięte, wspólnota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Radom,mazowieckie

155 000 zł56 m² 2 767,86 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

ciche, balkon, wk, swł, na podłodze mozaika, wymienione okna pcv i drzwi wewnętrzne, oddzielnie wc i łazienka, mieszkanie zadbane radom Ustronie, ul.Sandomierska,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Balonowa

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł80 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Piękny rozkład, w dobrym miejscu, ul. Balonowa we Wrocławiu, duża jasna kuchnia z jadalnią, mieszkanie wewnętrzne, słoneczne i ciepłe. Sprzedaż bez pośredników

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kopice

Kopice,opolskie

25 000 zł36 m² 694,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu,mieszkanie posiada 2 pokoje+1 pomieszczenie przeznaczone na zrobienie kuchni i małej łazienki,dodatkowo pomieszczenie na zagospodarowanie dla pieca centralnego ogrzewania,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

200 000 zł60 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie znajduje się w bloku nr 9 na Dolnym Mieście z widokiem na jezioro. W mieszakniu kuchnia zabudowana ze sprzętem agd (zmywarka, lodówka, kuchenka gazowa, piekarnik elektryczny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przeworsk,podkarpackie

190 000 zł61 m² 3 114,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie usytuowane w samym centrum, os. Jagiellońskie, na parterze budynku sklepy i usługi. W mieszkaniu duży salon z balkonem, 2 pokoje, osobno łazienka i wc, kuchnia jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dylewicza

Siedlce,mazowieckie

187 050 zł43 m² 4 350 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedam nowe mieszkanie o powierzchni 43 mkw, i piętro w Siedlcach woj. mazowieckie (około 80 km od Warszawy); składa się z 2 pokoi, łazienki oraz przedpokoju i balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Lubin,dolnośląskie

180 000 zł50 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie ,okna drzwi wejściowe nowe ,instalacje elektryczna ,gazowa i kanalizacja nowa,płytki w kuchni i łazience ,panele w pokoju ,w łazience i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zachodnia

Łęczyca,łódzkie

107 000 zł35 m² 3 057,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam Mieszkanie własnościowe M2, proszę o kontakt po godz 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Warszów

Świnoujście,zachodniopomorskie

200 000 zł50 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Budynek położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie sosnowego lasu; 2 km do morza; prawobrzeże Świnoujścia (warszów); okna nowe, blok ocieplony, domofon, telefon, internet; 3 pokoje' ślepa kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Świętoszów

Świętoszów,dolnośląskie

140 000 zł94 m² 1 489,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie posiada 5 pokoi,3 balkony,ogrzewanie co,po wymianie okien,można zamieszkać od zaraz,drzwi anty-włamaniowe,mieszkanie można podzielić na 2 osobno mieszkania ponieważ posiada dwie księgi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

125 000 zł43 m² 2 906,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie znajduje się na spokojnym osiedlu w Knurowie w pobliżu Centrum plac zabaw,szkoła)lokal bez mebli do odświeżenia-zamieszkania od zaraz.Wymieniona instalacja elektryczna,junkers.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pola

Katowice,śląskie

239 000 zł63 m² 3 793,65 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 3-pokojowe komfortowe w pięknej i spokojnej okolicy,blisko Park Kościuszki.Drzwi GERDA i okna PCV-antywłamaniowe.Podjazd bloku przystosowany dla niepełnosprawnych,klatka bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

185 000 zł56 m² 3 303,57 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, łazienka, toaleta, balkon. Pokój stołowy , łazienka i toaleta po remoncie, po wymianie okien. Lokalizacja bardzo dobra : blisko przedszkole, szkoły, plac zabaw, sklepy. klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

105 000 zł38 m² 2 763,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w województwie zachodniopomorskim, szczecinek ul. Mirosławskiego. Słoneczne, usytuowane w dobrym punkcie komunikacyjnym. Kontakt pod numerem  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makowa

Polkowice,dolnośląskie

187 000 zł55 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie nowe bezczynszowe w stanie deweloperskim o pow. 55,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Makowa

Polkowice,dolnośląskie

224 400 zł66 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie nowe bezczynszowe w stanie deweloperskim o pow. 66,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

175 000 zł50 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wysoki parter, mieszkanie bezczynszowe, dwa pokoje oraz trzeci z aneksem kuchennym, po remoncie, kuchnia pod zabudowę (nowa). Cena do negocjacji. Kontakt tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Oleśnica,dolnośląskie

130 000 zł40 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w budynku całkowicie podpiwniczonym, dwukondygnacyjnym. Budynek po remoncie dachu oraz elewacji. Budynek położony w peryferyjnej części miasta. Od strony podwórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jastrzębia

Chełmno,kujawsko-pomorskie

46 m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

mieszkanie znajduje sie w cichej spokojnej dzielnicy,na ogrodzonym terenie wspolnoty w budynku 11to rodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przeworsk,podkarpackie

165 000 zł50 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Wymienione okna (wszystkie plastilowe), łazienka wykończona w wysokim standardzie, kompletna z wyposażeniem, wymienione drzwi wewnętrzne, kuchnia kompletna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Darłowo,zachodniopomorskie

140 000 zł38 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 38m2 ul.Wyspiańskiego.2 pokoje.widna kuchnia.po remoncie lub zamienię na większe za dopłatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Celna

Kraków,małopolskie

1 635 000 zł116 m² 14 094,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Luksusowy apartament znajdujący się w pięciopiętrowej nowej kamienicy. doskonała lokalizacja, przepiękne widoki na panoramę Wisły oraz Krakowa. Lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 116m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Kożuchów,lubuskie

134 000 zł67 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje sie w budynku 4 rodzinnym, położonym na dużej działce obsadzonej zielenią. Składa się z 3 pokoi, przestronnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Ogrzewanie co.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij