dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł60 m² 14 167 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup Bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Najwyższy standard budynku (min reprezentacyjna recepcja klimatyzacja w całym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelnicza

Rzeszów,podkarpackie

484 176 zł73 m² 6 602 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Jedno z ostatnich mieszkań przy ul. Wywrockiego w Rzeszowie! Na sprzedaż nowe mieszkanie w Rzeszowie przy ul. Wywrockiego - dzielnica Staroniwa. Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaworowa

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł71 m² 13 994 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 71,10 m2 w kameralnym budynku 4 rodzinnym, na jednej z prestiżowych uliczek Kabat - Jaworowej, okolice ul. Wełnianej, tuż obok Lasu Kabackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jodłowicka

Wrocław,dolnośląskie

339 080 zł39 m² 8 636,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji! Przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy tuż przy rzece! Oferowany lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekoszowska

Kielce,świętokrzyskie

230 000 zł43 m² 5 349 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Szukasz wymarzonego mieszkania w świetnej lokalizacji- ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie 2 pokoje osiedle Czarnów ul Piekoszowska do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karłowicza

Kielce,świętokrzyskie

245 000 zł38 m² 6 499 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Kawalerka zlokalizowana przy ul. Karłowicza na os. Ksm. Nieruchomość usytuowana na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 1962 roku. Mieszkanie będzie świetną propozycją dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

547 900 zł61 m² 8 981,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Sprzedam mieszkanie w stanie deweloperskim! Świetnie skomunikowane osiedle o wysokiej funkcjonalności, blisko natury. Spis pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym (24,3m2) - Pokój (9,5m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

308 000 zł49 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko u nas! Przedstawiamy Państwu 50-metrowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji! za Ciebie "biegamy z papierami" i załatwiamy formalności masz z nami niższe koszty notarialne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł32 m² 11 856,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Szukasz mieszkania, które znajduje się w niedalekiej odległości od centrum oraz idealnie nadaję się pod inwestycje? Idealnie trafiłeś! Jeżeli chcesz w najbliższym czasie umówić się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Inżynierska

Gdynia,pomorskie

1 049 000 zł78 m² 13 366,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przestronny i komfortowy apartament z garażem oraz tarasem zlokalizowany w kameralnej Kamienicy w Gdyni Orłowie. Czy to jest to czego szukasz? Marzysz, aby zamieszkać blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

441 600 zł59 m² 7 469,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Gotowe do odbioru! Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na gotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

279 000 zł43 m² 6 518,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie z balkonem, o powierzchni użytkowej 42,80 m2, składające się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju, położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Szczecin,zachodniopomorskie

370 000 zł70 m² 5 286,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Oferuję do sprzedaży duże 70 m2 mieszkanie usytuowane na 2 piętrze pięknie wyremontowanej kamienicy zlokalizowanej w samym centrum miasta. Mieszkanie jest rozkładowe o wystawie okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zwycięstwa

Poznań,wielkopolskie

277 000 zł32 m² 8 656 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka 32 m2, położona na 15 piętrze w wysokim bloku na os. Zwycięstwa. Lokal nie wymaga nakładów, gotowy do zamieszkania. Bardzo ciepłe mieszkanie. Okna plastikowe wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Złocień

Kraków,małopolskie

409 000 zł41 m² 9 978,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

N20 nieruchomosci oferuje do sprzedaży atrakcyjne nowe 2-pokojowe mieszkanie - osiedle złocień Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku z 2020 roku. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Konarskiego

Kraków,małopolskie

330 000 zł21 m² 15 529,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka usytuowana na parterze w Kamienicy w Krakowie przy ul.Stanisława Konarskiego - dzielnica Krowodrza. Komunikacja: 5 minut pieszo do przystanku Urzędnicza: 4,8,13,14,24,64,664. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jastrowie,wielkopolskie

120 000 zł61 m² 1 963,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 61,1 m 2 w Jastrowiu, ul. Poznańska. Mieszkanie do własnej aranżacji. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży słonecznego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

406 797 zł52 m² 7 755,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Gotowe we Wrześniu! Odbiór kluczy Listopad! *w oknach zamontowane zewnętrzne rolety elektryczne *osprzęt elektryczny firmy Legrand *drzwi antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Kraków,małopolskie

470 800 zł38 m² 12 498 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa oferta W centrum - ulica żelazna metraż ok. 38 M2 ostatnie dostępne mieszkania W wersji "pod klucz" termin zakończenia - wrzesień 2021 Nieruchomość w pobliżu Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurczaki

Łódź,łódzkie

340 000 zł62 m² 5 467,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na Chojnach nieopodal ul. Kurczaki. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Dodatkowym atutem jest to , że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Matarnia

Gdańsk,pomorskie

283 000 zł28 m² 9 982,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w Gdańsku Matarni. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku. Mieszkanie o łącznej powierzchni 28,35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Jelenia Góra,dolnośląskie

249 999 zł42 m² 5 882,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości Optima proponuje dwu pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Jeleniej Góry. Lokal mieści się na 3 piętrze w kamienicy o łącznej powierzchni 42,5m2, w którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

350 698 zł59 m² 5 917,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 59m2 z ogrodem ponad 40 m2 Funkcjonalny rozkład - dobrze wykorzystana przestrzeń. Mieszkanie dobrze doświetlone od południowo-zachodniej strony Lokal mieści się na terenie nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kniaziewicza

Słupsk,pomorskie

310 000 zł55 m² 5 616 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ostatnie wolne mieszkania! Nowa inwestycja w słupsku przy ul. Kniaziewicza będzie składała się z kompleksu budynków o eleganckiej i niepowtarzalnej architekturze. Zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Łomża,podlaskie

425 500 zł66 m² 6 496,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio od właściciela mieszkanie przy ul. Mazowieckiej 65,5 m2, 3 pokoje z kuchnią, 2 łazienki, piętro III. Doskonała lokalizacja, nieopodal Galerii Veneda i Parku Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

335 000 zł66 m² 5 106,71 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na dziewiątym piętrze wieżowca. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

379 315 zł54 m² 7 090 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokojowe mieszkanie na Stabłowicach! Opiekun Oferty Małgorzata Franuszkiewicz telefon Mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 składa się z: -salonu z aneksem kuchennym 16,33 m2 -sypialni 11,37m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossaka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

235 000 zł38 m² 6 104 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Marzysz o nowoczesnym i komfortowym a zarazem przytulnym mieszkaniu? To właśnie jest miejsce dla Ciebie! Idealne dla młodych i dynamicznych osób, ceniących atrakcyjną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

309 000 zł36 m² 8 592,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji! Idealne na start! Mieszkanie składa się z : -pokoju z aneksem -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wywrockiego

Rzeszów,podkarpackie

432 492 zł63 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie z garażem podziemnym. 0% podatku pcc, 0% wynagrodzenie dla biura dk Brokers jako biuro sprzedaży dewelopera przedstawia w atrakcyjnej i dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obywatelska

Łódź,łódzkie

530 000 zł74 m² 7 136,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zamieszkaj W zielonej okolicy tuż nad jasieniem! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 74,27 m 2 położone na 4 piętrze apartamentowca z windą, zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Żelazna

Kraków,małopolskie

235 200 zł16 m² 14 746,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa oferta W centrum - ulica żelazna metraż ok. 16 M2, balkon ostatnie dostępne mieszkania W wersji "pod klucz" termin zakończenia - luty 2022 Nieruchomość w pobliżu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Projektant

Rzeszów,podkarpackie

360 000 zł59 m² 6 117 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie os. Projektant opis mieszkania: - powierzchnia mieszkania 58,85m2 - piętro: 3/3 - mieszkanie trzypokojowe - w stanie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Opole,opolskie

315 000 zł61 m² 5 164,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego w Opolu, zwm, przy ul. Grota Roweckiego. Lokal mieszkalny położony na 4 piętrze w niskim budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zbożowa

Gdynia,pomorskie

363 000 zł48 m² 7 562,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż słoneczne funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,72 m2 zlokalizowane w Gdyni Cisowej przy ulicy Zbożowej. Lokal składa się z 3 oddzielnych pokoi z dużym balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

240 000 zł30 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Podwisłocze. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze z winą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

304 532 zł40 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Opiekun oferty: telefon wyjątkowy mieszkanie Z balkonem na zielonym osiedlu! Przestronne mieszkanie, o projektowanej powierzchni 40,07m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Błonie,mazowieckie

300 000 zł51 m² 5 914,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 47,62 m2, na które składają się: - salon (21,40m2) z wyjściem na balkon (3,45 m2), - sypialnia (9,60 m2), - oddzielna widna kuchnia (6 m2), - 3,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzygwiezdna

Gdańsk,pomorskie

580 000 zł69 m² 8 442,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3 pokojowe na zamkniętym osiedlu przy ul. Międzygwiezdnej. Inwestycja nosi nazwę Planeta X i posiada wewnętrzny dziedziniec, wiatę na rowery oraz plac zabaw. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł69 m² 5 144,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Pośredników w obrocie nieruchomościami i Klientów poszukujących klimatycznego mieszkania w kamienicy zapraszamy serdecznie na drzwi otwarte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marysieńki

Legionowo,mazowieckie

393 000 zł64 m² 6 188,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie (63,5 m2) na czwartym piętrze w centrum Legionowa. Przy bloku znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, kompleks boisk i place zabaw., bardzo blisko jest urząd miasta, urząd.