dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Kaputy

Kaputy,mazowieckie

204 689 zł36 m² 5 723,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

English description below Osiedle ?słoneczny Park? powstało w gminie Ożarów Mazowiecki, w miejscowości Kręczki, niedaleko Starych Babic. Blisko Warszawy, ok. 7 km od Bemowa, na obszarze 50 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pogodna

Stargard,zachodniopomorskie

185 000 zł50 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 50m2. Usytuowane na 1 piętrze budynku wielorodzinnego na osiedlu Letnim w Stargardzie. Składa się z dwóch ustawnych słonecznych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Rybnik,śląskie

170 000 zł68 m² 2 509,97 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M5 rybnik nowiny! do wprowadzenia *** II piętro cena: 170 000 Licencjonowane biuro Komplex Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwo mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Rybniku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. 1000-lecia

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

260 000 zł36 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Świetna inwestycja jako lokata kapitału! Niezwykle atrakcyjny, nowy, 2 pokojowy apartament, wykończony w bardzo wysokim standardzie. Salon z kuchnią, sypialnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

110 000 zł36 m² 3 098,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedaż dwupokojowego mieszkania Z balkonem w systemie tbs o pow. 35,50 m2, płaszów, okolice Centrum Handlowego Tandeta, kraków. Cena 110.000 zł + kaucja. Lokal mieszkalny położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prałatowska

Warszawa,mazowieckie

397 000 zł70 m² 5 671,43 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie o pow. 70 m 2 ( +2m 2 loggia) usytuowane na 8 piętrze 11piętrowego bloku. Składa się z salonu, oddzielnej widnej kuchni z dwoma wejściami, 3 sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Bolków,dolnośląskie

140 000 zł76 m² 1 842,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w środkowej części rynku, ale okna wychodzą na podwórze ulicy sąsiadującej z rynkiem także za oknami cisza i spokój, na tej ulicy znajdują się również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Czysta

Sosnowiec,śląskie

99 000 zł27 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Umeblowana, wyremontowana kawalerka po remoncie Z ogrzewaniem miejskim! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu w Centrum przy ulicy Czystej. Mieszkanie posiada duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szpitalna

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

243 000 zł90 m² 2 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Prezentujemy Państwu bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 90 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

297 500 zł58 m² 5 119,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Komfortowy, 2-pokojowy apartament o pow. 58,11 mkw, położony na wysokim parterze w apartamentowcu przy ul. Parafialnej we Wrocławiu, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solarza

Rzeszów,podkarpackie

225 000 zł64 m² 3 543,31 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63,5m2, zlokalizowane przy ul. Solarza. Położone na 5 piętrze w 9 piętrowym wieżowcu. Składa się z 3 niezależnych pokoi , kuchni, dużego przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Będzin,śląskie

129 000 zł44 m² 2 925,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży mieszkanie położone w Będzinie na Osiedlu Zamkowym 2-pokojowe przy ul. Chrobrego. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kaputy

Kaputy,mazowieckie

248 602 zł50 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Osiedle Słoneczny Park powstało w gminie Ożarów Mazowiecki, w miejscowości Kręczki, niedaleko Starych Babic. Blisko Warszawy, ok. 7 km od Bemowa, na obszarze 50 ha powstało osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kosynierów Gdyńskich

Łódź,łódzkie

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1996

3300zł / metr Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ulicy Kosynierów Gdyńskich o powierzchni całkowitej 150m2. Poziom I: wejście + drewniane schody na poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł95 m² 9 263,16 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Ekskluzywny, luksusowy, niepowtarzalny! Okazja. Mam do zaoferowania 95-metrowy apartament na Kabatach. Mieszkanie składa się z przedpokoju, w pełni wyposażonej kuchni, salonu z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przełajowa

Łódź,łódzkie

139 000 zł42 m² 3 276,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam! Mam do sprzedania dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze czteropiętrowego bloku przy ulicy Przełajowej. Mieszkanie jest rozkładowe,nadaje się do remontu. W mieszkaniu wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

292 000 zł75 m² 3 893,33 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 70mkw w okolicach ul. Strzegomskiej/budziszyńskiej. Mieszkanie zlokalizowane jest na 4/7 piętrze w bloku z ogrzewaniem miejskim. Okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Blankowa

Wałbrzych,dolnośląskie

165 000 zł65 m² 2 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedamy! Bardzo ładne, dobrze usytuowane mieszkanie położone na pierwszym piętrze przy ulicy Blankowej na Podzamczu. Mieszkanie wymaga odświeżenia, jest w dobrym stanie technicznym. Ciekawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

318 244 zł41 m² 7 854 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bliska Wola to wyjątkowy projekt atrakcyjny zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Zakłada stworzenie przyjaznej przestrzeni miejskiej dającej swoim mieszkańcom zarówno dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Apartamentowa

Warszawa,mazowieckie

160 000 zł31 m² 5 228,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie znajduje się w Warszawie przy ul. Apartamentowej ma 30,8m2. Cena mieszkania to 160000tyś Do mieszkania przynależy miejsce w garażu podziemnym w cenie 10tys pln. Kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł68 m² 10 735,30 zł/m²

 

Piętro:18/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na 18 piętrze budynku jw Construction przy ul. Łuckiej 15. Wizytówka tego dewelopera w skali Warszawy. Budynek z portiernią i całodobową ochroną. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Baranki

Ełk,warmińsko-mazurskie

186 000 zł61 m² 3 049,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wstrzymane! rezerwacja! Mieszkanie w 2 poziomowe z widokiem na jezioro z niskim czynszem! Gustowne wykończone II poziomowe mieszkanie o powierzchni 60,70 m2, położone na III/IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

289 000 zł71 m² 4 070,42 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karabeli

Warszawa,mazowieckie

458 000 zł66 m² 6 918,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

66m2, 3-pokojowe mieszkanie na Bemowie w bardzo dobrym stanie. Pokoje 21m, 13m, 10m, kuchnia widna 8m, balkon 5m, łazienka i wc - osobno. W pokojach i przedpokoju są szafy wnękowe typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rybnicka

Warszawa,mazowieckie

688 800 zł82 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Rezydencja Parkowa to kameralny budynek usytuowany we Włochach w sąsiedztwie urokliwej, zabytkowej alei kasztanowej , terenów rekreacyjnych oraz stawukoziorożca. Budynek wielorodzinny posiada trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Pyrzyckie

Stargard,zachodniopomorskie

210 292 zł55 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" 64 mieszkania od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży komfortowe dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Monte Cassino

Rzeszów,podkarpackie

269 000 zł58 m² 4 671,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie o pow. 57,58m2, zlokalizowane przy ul. Monte Cassino na os. Mieszka I. Położone na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

249 000 zł67 m² 3 699,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 67,3m2, po remoncie, media miejskie, piąte piętro, opole Centrum Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 67,3m2, składające się z trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

159 000 zł80 m² 1 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy Polecamy Państwu do kupna mieszkanie o powierzchni 80 m2 położone w bloku w miejscowości położonej w odległości 3 kilometrów od centrum Gryfic. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bałuty

Łódź,łódzkie

271 000 zł45 m² 6 022,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowy z początku 2011 r. z windą. Okna na wschód. W pokojach panele, w przedpokoju duża szafa przesuwna z lustrem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

99 000 zł54 m² 1 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Nowym Mieście. Mieszkanie o powierzchni 54m2.Nieruchomość usytuowana jest na 2 pietrze w 3-piętrowej kamienicy. Wszystkie okna pcv, na podłogach wykładziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Kraków,małopolskie

285 000 zł35 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35m2 położone na III piętrze w IV piętrowym odnowionym budynku ( blok ocieplony, nowa elewacja). Na podaną powierzchnię składają się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogarna

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł50 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Centrum gdańska - ekskluzywne mieszkanie sprzedam. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi ( powierzchnie 17m2 i 12m2), na podłogach wysokiej klasy drewniane panele, wszystkie okna nowe, drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górczyn

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

259 000 zł64 m² 4 046,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wysoki standard! Oferujemy do sprzedania przestronne mieszkanie o pow.64m2 na os.Górczyn w nowym budownictwie składające się z 3ch osobnych pokoi, łazienki z wc, osobnej kuchni ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogórkowa

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł56 m² 6 767,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bardzo spokojne osiedle Pod Dębami w zielonej części Warszawy w pobliżu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oraz Rezerwatu Wysp Zawadowskich. Doskonałe miejsce na spacery, wycieczki rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owsiana

Gdynia,pomorskie

245 000 zł54 m² 4 537,04 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

0 % prowizji - kupujący tę nieruchomość nie płaci prowizji, koszty prowizji W całości pokrywa sprzedający Mieszkanie na sprzedaż - gdynia cisowa. Lokalizacja - Budynek usytuowany przy ścianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potockich

Warszawa,mazowieckie

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 37,50m2, 2pokoje, piętro 9/10, spółdzielcze własnościowe, uregulowane grunty, możliwość założenia kw. Do każdego pomieszczenia oddzielne wejście z przedpokoju. Z mniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

303 020 zł72 m² 4 190 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Promocja! Cena 4190zł brutto za metr kwadratowy. Oferta bezpośrednia. (wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający). Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 72,32m2 położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

220 000 zł55 m² 3 971,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, podwyższony standard, niska zabudowa Opole Śródmieście. Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami, odrębną dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

750 000 zł72 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Biuro Nieruchomości dkb invest oferuje do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 72m2, położone w dzielnicy Kraków Łobzów. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

342 827 zł44 m² 7 854 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij