dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 171 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 171 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwicka

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł33 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Iwickiej na Mokotowie Dolnym, między ul. Gagarina, a ul. Podchorążych. Mieszkanie ciche, położone w bardzo dobrej lokalizacji blisko komunikacji miejskiej ( od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ruda

Ruda Śląska,śląskie

202 000 zł102 m² 1 980,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ruda 1-w ofercie wyremontowany lokal typu M-5 o pow. 102 m2, położony na I piętrze I-piętrowego przedwojennego budynku. Dach budynku po remoncie i dociepleniu. Usytuowanie w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

385 000 zł57 m² 6 754,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

właściciel sprzeda 2 pokoje Krowodrza, początek ulicy Wrocławskiej, vis a vis Szpitala Wojskowego, 5 min. pieszo od Nowego Kleparza doskonała lokalizacja dla studentów oraz osób pracujących,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garbarska

Rumia,pomorskie

350 000 zł120 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni ok. 120m2, oddzielna jasna kuchnia oraz łazienka z oknem. Usytuawane w domu wolno stojącym, dwurodzinnym, położonym Rumi przy ul. Garbarskiej - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grzędy

Grzędy,dolnośląskie

60 000 zł60 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Grzędach po kapitalnym remoncie. 2 pokoje, kuchnia w zabudowie, łazienka z wc, 2 pomieszczenia gospodarcze. Do mieszkania przynależy piwnica, strych, możliwość załatwienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nad Wisłą

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

209 000 zł55 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie w dobrej lokalizacji. Przestronna klatka schodowa z wygodnymi do wchodzenia stopniami. Tylko dwa mieszkania na piętrze. Blisko do przystanków komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł67 m² 4 253,73 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń -zapraszam na bezpłatną prezentację- mateuszukbalkon- 3 pokoje rozkład Mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni 67 m2 składa się z salonu ok 24m2, dwóch pokoi ok 10m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solariego

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł100 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super apartament w starej części i Ochoty .Luksusowo wykończony. Garaż. Winda. Polecamy. Kontakt tel. osoba odpowiedzialna zawodowo licencja 2969 Oferta wysłana z programu imo dla biur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

89 000 zł46 m² 1 934,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny O 20 000 tys. Złotych Polecamy Państwu do kupna mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46 m2, położone w centrum Trzebiatowa na 2 piętrze, w bloku, w nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

127 000 zł56 m² 2 267,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! M-4 do własnej aranżacji! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Żorach na osiedlu Księcia Władysława. Świetna lokalizacja- blisko do rynku, przedszkola, gimnazjum. Idealne lokum dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Sosnowiec,śląskie

370 000 zł106 m² 3 487,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, centrum, kilińskiego, mieszkanie, 5 pokoi, sprzedaż wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 oferta 0%, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż świetnie zlokalizowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Zabrze,śląskie

124 500 zł53 m² 2 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zabrze, osiedle Kopernika, gagarina, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 oferta 0%, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż bardzo zadbane, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

92 000 zł38 m² 2 421,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! 2 pokoje ścisłe centrum tarnowskich gór 2 pokoje-38m2 parter - 92000,-! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie mieszczące się w centrum Tarnowskich Gór ,na parterze w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pola

Wrocław,dolnośląskie

260 000 zł60 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik karłowice. 2 pokojowe, dwustronne mieszkanie W niepełnym rozkładzie, z dużym balkonem. Przedstawiam Państwu ciche mieszkanie położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł62 m² 6 370,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 3 pokojowe, rozkładowe, śliczne, po remoncie, w atrakcyjnej lokalizacji. Przedstawiam Państwu zadbane mieszkanie po remoncie, położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł85 m² 4 223,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 2- pokojowe, rozkładowe, dwustronne mieszkanie W atrakcyjnej lokalizacji. Przedstawiam Państwu 2 pokojowe, dwustronne, rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

198 000 zł31 m² 6 387,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 1 pokojowe, niemal nowe, z balkonem I klimatyzacją wolne od zaraz. Przedstawiam Państwu niemal nowe mieszkanie położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł56 m² 5 696,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik karłowice - 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie Z ogrodem. Zapraszam Państwa do 2- pokojowego mieszkania położonego na 2 piętrze w 2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł45 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik huby. 2 pokojowy, luksusowy apartament Z balkonem W doskonałej lokalizacji. Jedyny W swoim rodzaju. Przedstawiam Państwu 2 pokojowe, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik pokojowe, nowe, bardzo ładne, po remoncie, z balkonem. Przedstawiam Państwu urokliwe mieszkanie z balkonem położone na 6 piętrze w 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł49 m² 5 510,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - - - Polecam Państwu dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie w okolicy ul. Pszczyńskej - boczna Opolskiej. Bliskość centrum jednoczesnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielone Zacisze

Warszawa,mazowieckie

533 455 zł82 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

To wyjątkowe osiedle mieszkań bezczynszowych na Zaciszu. Osiedle pozbawione jest części wspólnych, dzięki czemu mieszkańcy ponoszą jedynie koszty realnie zużytych mediów, dzięki czemu mogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Błonie

Błonie,mazowieckie

155 957 zł41 m² 3 803,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkania dostępne w programie "mieszkanie dla Młodych"! Atuty Osiedla: + Atrakcyjne ceny + Dobre połączenie z Warszawą + Czynsz 6 zł./m2 + Kameralny charakter osiedla + Teren zamknięty +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

210 000 zł26 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Kawalerka 26m2 na Żoliborzu, po remoncie,mieszkanie na 4 pietrze w bud z cegły 4 piętrowym. Mieszkanie po remoncie,nowe tynki, okna,panele,drzwi,częściowo wym. instalacja elektryczna. Nowemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Rybnik,śląskie

250 000 zł73 m² 3 424,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w samym sercu Rybnika, bezczynszowe! - I piętro - 73 m2, dwa pokoje, kuchnia z oknem, spiżarka, hall, łazienka - do użytku - piwnica, część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kaputy

Kaputy,mazowieckie

270 708 zł54 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

English description below Osiedle Słoneczny Park powstało w gminie Ożarów Mazowiecki, w miejscowości Kręczki, niedaleko Starych Babic. Blisko Warszawy, ok. 7 km od Bemowa, na obszarze 50 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

265 000 zł43 m² 6 117,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam 2 pokojowe. dwustronne, jasne i ciekawie zaaranżowane mieszkanie, położone w bardzo atrakcyjnej i lubianej okolicy przy ul. Jaracza. Powierzchnia mieszkania 43,32 mkw. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pereca

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł115 m² 4 078,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: mieszkanie o powierzchni 115 m kw. na I piętrze. Składa się z czterech pokoi (23, 23, 21, 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rzymowskiego

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł80 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składa sie z 3 pokoi, kuchni i 2 łazienek (wanna i prysznic). Osiedle ogrodzone przy wyścigach konnych na Służewcu. Cicha, spokojna okolica, lokal jest bardzo przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

205 488 zł57 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Promocja od dewelopera - mieszkanie na III piętrze - cena brutto 3600 zł/m2 "oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc Promocja od Dewelopera - Trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

320 000 zł67 m² 4 776,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, zadbane mieszkanie 3 pokojowe (o powierzchni 66,7 m2)- lublin, centrum, okolice skrzyżowania piłsudskiego/narutowicza. Mieszkanie czyste, zadbane. Świetny dojazd mpk z każdą częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grunwaldzka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

128 000 zł30 m² 4 266,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ciche i ciepłe mieszkanie na parterze z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gersona

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł46 m² 6 195,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik biskupin! 3 pokojowe, dwustronne, ładne mieszkanie W doskonałej lokalizacji. Przedstawiam Państwu 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

260 000 zł55 m² 4 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 2- pokojowe, zadbane mieszkanie W atrakcyjnej lokalizacji. Przedstawiam Państwu mieszkanie w niepełnym rozkładzie położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

169 000 zł45 m² 3 755,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż M3, 45m2 położone na 3 piętrze 4 piętrowego bloku w okolicy ul. Rojnej. Na metraż ten składają się dwa ustawne, w pełni rozkładowe pokoje, oddzielna kuchnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Leszno,wielkopolskie

152 000 zł55 m² 2 763,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 55 m2 znajdujące się na osiedlu Zamenhofa. III piętro. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Reymonta

Namysłów,opolskie

69 000 zł42 m² 1 642,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 42 m2 własnościowe, bezczynszowe w gminie Namysłów. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki. Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Słowiańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

98 000 zł24 m² 4 083,33 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul. Słowiańska 23 Polecam kawalerkę do własnej aranżacji. Duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Róż

Piaseczno,mazowieckie

225 000 zł37 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Agencjom dziękuję. Bezpośrednio Sprzedam Mieszkanie 37 m 2 w Piasecznie. Mieszkanie jest po gruntownym remoncie. W pokojach panele, w kuchni glazura i terakota. W łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł49 m² 7 326,53 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w Śródmieściu na Powiślu przy ulicy Górnośląskiej ulokowane na jedenastym piętrze w wysokim siedemnastopiętrowym budynku. Narożne, trzypokojowe z widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dworcowy

Świebodzice,dolnośląskie

137 000 zł57 m² 2 403,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe bez balkonu o pow. 57mkw usytuowana w bloku na Ip. 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, do mieszkania. W mieszkaniu pozostają meble.