dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 189 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

220 000 zł55 m² 3 971,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, podwyższony standard, niska zabudowa Opole Śródmieście. Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami, odrębną dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

750 000 zł72 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Biuro Nieruchomości dkb invest oferuje do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 72m2, położone w dzielnicy Kraków Łobzów. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

342 827 zł44 m² 7 854 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bliska Wola to wyjątkowy projekt atrakcyjny zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Zakłada stworzenie przyjaznej przestrzeni miejskiej dającej swoim mieszkańcom zarówno dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

229 000 zł31 m² 7 387,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na prezentację Jeden pokój z oddzielną widną kuchnią położony na trzecim pietrze- lecz nie ostatnie. Najbliższe przecznice to Rondo Wiatraczna i ul. Modrzewiowa. Pokój 19m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł56 m² 6 589,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Piękne 2 pokojowe mieszkanie w okolicy Parku Tołpy / Pełen Rozkład / Po Remoncie ( co i Ciepła woda - miejskie ) Bardzo ładna i zadbana kamienica, mieszkanie ciche. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

444 400 zł48 m² 9 258,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie o powierzchni 47m2 oraz tarasem o powierzchni 20m2 na osiedlu Marina w wspaniałym punkcie komunikacyjnym. Cena mieszkania 440 000 tys zł cena miejsca parkingowego przypisanego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

500 000 zł79 m² 6 345,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

0% Nie pobieramy prowizji od kupującego! Bardzo atrakcyjne luksusowe mieszkanie 4 pokojowe- usytuowane w bezpośredniej bliskości parku(wąwozu) im.T.Zana! Mieszkanie nie wymaga większych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zdroje

Szczecin,zachodniopomorskie

184 000 zł42 m² 4 339,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze niskiego bloku, w dzielnicy Zdroje. Na powierzchnię 42,40 m2 składają się: salon z wyjściem na duży balkon, mały pokój, widna kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

174 676 zł48 m² 3 623,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł57 m² 8 098,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie na 1 piętrze w 5- piętrowym bloku z 1962r. przy ulicy Puławskiej. Pokoje (21m2, 17,3m2), kuchnia widna(7m2), łazienka z wanną (3,3m2) oraz przedpokój (8m2). W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pokój

Pokój,opolskie

110 000 zł70 m² 1 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o pow.70 m2. Mieszkanie składa się z 3 dużych i słonecznych pokoi, przestronnej kuchni, przedpokoju, oraz łazienki. Położone jest na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wronia

Warszawa,mazowieckie

1 250 267 zł137 m² 9 128,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Oxygen - Wronia 45 powstaje z myślą o osobach ceniących wygodę i nowoczesny design. Luksusowy budynek apartamentowy zaprojektowany został w odpowiedzi na oczekiwania najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

115 000 zł43 m² 2 674,42 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Podzamcza. Mieszkanie w budynku po termomodernizacji. Mieszkanie rozkładowe. Okna w pokojach drewniane, w kuchni pcv-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

98 000 zł42 m² 2 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie dwu pokojowe usytuowane w centrum Płot o powierzchni 42 m2. Na nieruchomość tę składa się mieszkanie dwu pokojowe, piwnica o powierzchni 6,42 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł58 m² 10 292,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1933 r. Pokoje (22m i 18 m ), jeden z balkonem na ul. al. Niepodległośći , na podłodze parkiet. Kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Bohaterów Września

Warszawa,mazowieckie

594 800 zł80 m² 7 416,46 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Rezydencja La Tour to nowoczesna architektura oraz wysoki standard wykończenia. Inwestycja zlokalizowana na warszawskiej Ochocie przy ul. Bohaterów Września. Na 12 piętrach efektownej wieży powstaje 246.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

246 938 zł40 m² 6 250,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości dkb invest oferuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji w Krakowie- mistrzejowicach. Mieszkanie 39m2 to przestronny salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie znajduje się na ul. Żelaznej 34/38 pomimo ruchliwych ulic mieszkanie jest ciche. 3 pokoje w tym jeden przechodni ten pierwszy na zdjęciach. Wkrótce nowa linia metra w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

89 000 zł34 m² 2 617,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! tylko U nas! 2 pokoje! centrum chorzowa! niski I ocieplony blok! Do sprzedaży od zaraz lokal stanowiący odrębną własność z Księgą Wieczystą. Mieszkanie mieści się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

89 000 zł34 m² 2 617,65 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Bytom,śląskie

119 000 zł46 m² 2 586,96 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~ustawne dwa pokoje. ~cena do negocjacji~w naszej ofercie do sprzedania mieszkanie w spokojnej dzielnicy Bytomia - Miechowicach na 3 cim piętrze w bloku w wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł38 m² 6 763,93 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w amfiladzie/z większego pokoju wchodzi się do mniejszego/, z kuchnią z tzw 'prześwitem'i łazienką. Układ mieszkania można zaaranżować wg własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Dąbrowa Górnicza,śląskie

109 000 zł50 m² 2 193,16 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie na parterze w wysokim bloku. Lokal zlokalizowany na osiedlu Mydlice przy ul. Legionów Polskich. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wyspowa

Warszawa,mazowieckie

464 000 zł87 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Nieruchomości zacisze to nasza domena. mamy największy wybór nieruchomości w tym rejonie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Kielce,świętokrzyskie

490 000 zł96 m² 5 084,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Oferta 0% od Kupującego! Do sprzedania atrakcyjne i komfortowe mieszkanie o podwyższonym standardzie położone na 1 piętrze nowego bloku przy ul. Okrzei. Budynek wybudowano w 2006r. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czarny Dwór

Gdańsk,pomorskie

645 955 zł88 m² 7 315,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

0 % prowizji - kupujący tę nieruchomość nie płaci prowizji, koszty prowizji W całości pokrywa sprzedający. Rezydencja marina to kompleks trzech pięciokondygnacyjnych, nowoczesnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

87 000 zł34 m² 2 558,82 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia nowa niższa cena Polecamy Państwu do sprzedania mieszkanie o pow. 34m2. położone w Trzebiatowie. Mieszkanie znajduje się w kamienicy w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł48 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sadybie/dolny Mokotów z dwoma oddzielnymi pokojami i oddzielną widną kuchnia. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku z roku 1970. Dogodny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mickiewicza

Lublin,lubelskie

265 000 zł50 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

0 % nie pobieramy prowizji od kupującego! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni około 50m 2 - lsm / osiedle Mickiewicza. Przestronne, rozkładowe mieszkanie na parterze w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

215 000 zł54 m² 3,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz klimatycznego wnętrza z kominkiem po generalnym remoncie gotowego do wprowadzenia od jutra. to trafiłeś pod właściwy adres - ul. Dąbrowskiego w Bydgoszczy. Lokalizacja idealna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żory

Żory,śląskie

123 000 zł34 m² 3 565,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M-2 po remoncie, doskonała lokalizacja! Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie położone na osiedlu Księcia Władysława w Żorach. Lokal po kapitalnym remoncie, wszystko zostało wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

105 000 zł66 m² 1 590,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w budynku usytuowanym na granicy śródmieścia i Podgórza. 2 duże pokoje, kuchnia, łazienka z wc , oraz przedpokój. ogrzewanie co gazowe. do mieszkania przynależy piwnica 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kisielewskiego

Lublin,lubelskie

305 000 zł50 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Atrakcyjne, komfortowe 2- pokojowe mieszkanie, o powierzchni 50 m2, lublin - ul. Kisielewskiego Mieszkanie w nowym budownictwie, blok z 1999r. Pokoje nieprzechodnie, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

300 000 zł79 m² 3 800,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne dwupoziomowe na sprzedaż! Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie położone w nowym budynku. Na pierwszym poziomie znajduje się salon połączony z kuchnią, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wygoda

Kraków,małopolskie

208 000 zł23 m² 9 043,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Apartament typu studio w odległości zaledwie kilku kroków od Rynku Głównego, krakowskich Plant czy Bulwarów Wiślanych. Inwestycja dedykowana jest osobom które cenią sobie ciszę i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szybowa

Sosnowiec,śląskie

189 000 zł75 m² 2 520 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży mieszkanie położone przy ul. Szybowej w Sosnowcu. Lokal mieszkalny o pow. 75m2 składa się z 3 przestronnych pokoi, widnej kuchni w kwadracie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł65 m² 7 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie na Bielanach. Składa się z pokoju dziennego (18 m2), dwóch sypialni (12, 12 m2), łazienki, wc, oddzielnej, widnej kuchni i przedpokoju. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

220 000 zł48 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w cichej części Śródmieścia położone przy ul.Jaracza.Składa się z 2 pokoi,osobnej kuchni,łazienki z wc oraz przedpokoju.Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

312 000 zł37 m² 8 387,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku, w spokojnej okolicy na Ochocie. Mieszkanie ma ciekawy układ, a dzięki widnej, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: polecam Państwu komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie! mieszkanie Z tarasem I ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

315 000 zł58 m² 5 478,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 57,5 m2, lublin, ponikwoda. Powierzchnie pokoi to 9m 2 , 13m 2 , 15m 2. Duża kuchnia ( 9m 2 ) z zabudową kuchenną.