dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 016 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 016 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kowalczyka

Zabrze,śląskie

99 000 zł35 m² 2 836,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną kawalerkę na ul. Kowalczyka. Mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze niskiego 3 piętrowego bloku. Mieszkanie ma powierzchnie 34,92 m2 i składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rokitnica

Zabrze,śląskie

135 000 zł55 m² 2 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, przepiękne mieszkanie W rokitnicy. Oferujemy na sprzedaż ładne, nowocześnieurządzone mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w kamienicy z cegły. Mieszkanie ma powierzchnie 55m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Zabrze,śląskie

135 000 zł55 m² 2 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum Północ

Zabrze,śląskie

129 000 zł54 m² 2 411,21 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja. 2 pokojowe mieszkanie na os. Kopernik do remontu. Oferujemy mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w bloku 10 piętrowym. Mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 składa się z 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zaborze Północ

Zabrze,śląskie

119 000 zł31 m² 3 838,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka na zaborzu. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na 2 piętrze niskiego 4 piętrowego bloku. Mieszkanie ma 30,99m2 i składa się z dużego pokoju z wnęką, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaborze Północ

Zabrze,śląskie

160 000 zł51 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja - gotowe do zamieszkania Oferujemy na sprzedaż mieszkanie usytuowane na parterze wysokiego bloku. Mieszkanie o powierzchni 51 m2 składa się z 2 niezależnych pokoi, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Komfortowy apartament wakacyjny 2-pokojowy w Świnoujściu. Apartament o pow. ok. 37 m2 wraz z balkonem znajduje się na IV piętrze (jest winda), skąd roztacza się piękny widok. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Reda,pomorskie

235 000 zł60 m² 3 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zadbane i ładne mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Redy, zlokalizowane praktycznie w centrum, w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła i liczne sklepy. Osiedle dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

185 000 zł45 m² 4 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe rozkladowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 usytułowane na parterze na osiedlu Żubardź. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. W kuchni nowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korczaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

89 000 zł30 m² 2 937,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy kawalerkę w Dąbrowie Górniczej na ulicy Korczaka o pow. 30 m2. Mieszkanie składa się z pokoju, oddzielnej kuchni z oknem na pokój, przedpokoju, oraz łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł42 m² 6 352,94 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

bez pośredników, świetna komunikacja,dużo zieleni

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Tarnów,małopolskie

180 000 zł60 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Bezposrednio od wlasciciela! bez dodatkowych prowizjii! okazja! oferta bezposrednio od wlasciciela! bez dodatkowych prowizji! Mieszkanie wlasnosciowe na Oś.Legionow Henryka Dabrowskiego, o pow. 60 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ochorowicza

Wisła,śląskie

120 000 zł31 m² 3 870,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w górach, położone 800m od hotelu Gołębiewski. Mieszkanie po remoncie (wymiana okien, instalacji, nowa łazienka), częściowo wyposażone. Budynek czterokondygnacyjny otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Stargard,zachodniopomorskie

197 000 zł64 m² 3 077,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 4-pokojowe, własnościowe, składające się z kuchni, łazienki, osobne wc, saloniku, 3 sypialni. Mieszkanie zadbane, okna pcv, na podłogach parkiet w sypialniach panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł42 m² 6 404 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: super okazja! Polecam na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji miasta na ul. Komandorskiej. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów Polskich

Dąbrowa Górnicza,śląskie

95 000 zł30 m² 3 114 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

*********************oferta na wyłączność****************** kontakt kasia lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, mydlice, ul.Legionów Polskich MIESZKANIE - ok 30.5m2, 1 pokojowe, kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

115 000 zł79 m² 1 455,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w domu z centralnym ogrzewaniem na węgiel. Budynek podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jaworowa

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł124 m² 10 080,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

3 sypialnie, 2 łazienki, gabinet, pokój dzienny z otwarta kuchnią, garderoba, pralnia z kotłownią, garaż na dwa samochody, 2 balkony. Piękne, ciche, pełne zieleni, strzeżone osiedle małych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Paderewskiego

Katowice,śląskie

168 900 zł45 m² 3 838,64 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia: oferujemy Państwu, słoneczne mieszkanie na osiedlu Paderewskiego. Mieszkanie składa się z samodzielnych dwóch pokoi, kuchni, balkonu, przedpokoju, łazienki i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lasowice

Tarnowskie Góry,śląskie

100 000 zł38 m² 2 631,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~dodatkowo możliwość wynajęcia garażu.~Oferujemy do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku o niskiej zabudowie, ~składające się z 2 pokoi,ślepej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wilkowice

Wilkowice,śląskie

316 890 zł70 m² 4 527 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Widokowe mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 70,42 m2, z balkonem na pierwszym piętrze, w nowo wybudowanym, wielorodzinnym budynku 3-piętrowym położonym w południowej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miechowice

Bytom,śląskie

215 000 zł54 m² 3 981,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! polecamy! bezpłatne doradztwo kredytowe!~mamy Państwu do zaoferowania na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe,usytuowane na 2 piętrze w bloku o niskiej zabudowie,w spokojnej okolicy,w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

239 000 zł46 m² 5 195,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do oglądania własnościowego mieszkania w okolicach ul. Opolskiej. Do dyspozycji otrzymujemy dwa pokoje, kuchnie, oraz łazienkę. Wszystko to o łącznej powierzchni 46m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pabianice

Pabianice,łódzkie

160 000 zł67 m² 2 388,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe mieszczące się na 3 piętrze 4 piętrowego bloku w Pabianicach o powierzchni użytkowej 67m2. Mieszkanie do remontu i własnej aranżacji. Częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł38 m² 7 973,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie z dużym, narożnym pokojem i widną kuchnią. Do drobnych poprawek. Jest glazura i terakota dobrym stanie, w pokoju i przedpokoju panele podłogowe. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kilińskiego

Siedlce,mazowieckie

95 000 zł27 m² 3 518,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę 27 m atrakcyjnie położoną w centrum Siedlec. Pokój z aneksem kuchennym + sypialnia Mieszkanie ciche - okna od podwórka. Mieszkanie wyposażone w sprzęt agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne

Bielsko-Biała,śląskie

115 000 zł37 m² 3 108 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje W cenie kawalerki. Wysoki parter, oś. Słoneczne, bielsko-Biała- 115 000 zł- do negocjacji! Mieszkanie o powierzchni 37 m2 znajduje się na wysokim parterze niskiego ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

135 000 zł38 m² 3 552,63 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dobra inwestycja pod wynajem!~oferujemy Państwu słoneczne mieszkanie o powierzchni 38m kw w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie mieści się na 11 piętrze w 13 piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Witosa

Człuchów,pomorskie

155 000 zł54 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe z dużą kuchnią w Człuchowie os.Witosa II piętro. Parking przy bloku, w pobliżu plac zabaw. Powierzchnia 53,5 m2, mieszkanie po remoncie, rozkładowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turka

Kraków,małopolskie

431 000 zł66 m² 6 530,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Nowa, niższa cena! Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel. Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2, mieszczące się na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Teofilów

Łódź,łódzkie

235 000 zł64 m² 3 671,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64m2 położone na trzecim piętrze w wieżowcu na cichym i zielonym osiedlu Teofilów. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

87 000 zł23 m² 3 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ładna kawalerka o pow.ok.23m2, całkowicie umeblowana, po remoncie. Umeblowanie i wyposażenie wg dokumentacji zdjęciowej. Mieszkanie posiada loggię, wyłożoną płytkami, nowe okna.W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czarny Las

Czarny Las,śląskie

132 000 zł42 m² 3 094 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w Rudzie Śląskiej Czarny Las przy ul. Czarnoleśnej. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki z wc i przedpokoju powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rokicie

Łódź,łódzkie

249 000 zł68 m² 3 661,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania M3 w kamienicy na 3 piętrze w dzielnicy Nowe Rokicie .Mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 68,20m2 Na ścianach gładzie gipsowe,podłogi drewniane.Salon z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Piaseczno,mazowieckie

309 000 zł62 m² 4 983,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Atrakcyjne cenowo, 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku wzniesionym w końcówce lat 80-tych. Budynek zadbany, ocieplony, wymienione piony wodno-kanalizacyjne;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polesie

Łódź,łódzkie

170 000 zł42 m² 4 047,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 rozkładowe pokoje o powierzchni 42m2 na parterze w wieżowcu w cichej i spokojnej okolicy na Retkini. Mieszkanie z balkonem, w bardzo dobrym stanie i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiatrakowa

Białystok,podlaskie

194 000 zł56 m² 3 464,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Rezerwacja rezerwacja rezerwacja Polecamy Państwu trzypokojowe mieszkanie położone na osiedlu Sady Antoniukowskie w bloku z nowszej cegły. Mieszkanie przestronne o praktycznym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

130 000 zł38 m² 3 421 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonała oferta - mieszkanie dwupokojowe na szwederowie W niskiej cenie! Mieszkanie dwupokojowe M-3 o pow. 38m2, położone na I piętrze w ocieplonym bloku z płyty. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Kraków,małopolskie

230 000 zł40 m² 5 721 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o pow.40,2m2 położone na I piętrze w 3-piętrowym budynku z lat 60. Jasna oddzielna umeblowana i wyposażona kuchnia, przedpokój, 2 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

239 000 zł39 m² 6 128 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Słoneczne mieszkanie z balkonem. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Widzew-Wschód

Łódź,łódzkie

215 000 zł61 m² 3 524,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nr oferty w biurze: 2617s/2011 Oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w dzielnicy Widzew Wschód w cichej i zielonej okolicy. Mieszkanie o pow. 61,2m2 położone jest na 4.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij