dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

872 900 zł58 m² 14 998 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Tylko u Nas. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie - duża kawalerka z możliwością zrobienia dwóch pokoi, o metrażu 58,2 m2 znajdująca się na granicy Centrum i Woli - konkretnie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

499 000 zł84 m² 5 940 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania dwupoziomowego o powierzchni 84 m2, położonego w sercu malowniczych Obornik. Ta niespotykana nieruchomość wyróżnia się nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

385 198 zł33 m² 11 679,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

471 379 zł41 m² 11 449,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja. Sprawdź opinie o naszej firmie na stronie - kupujący nie płaci prowizji- - poleć nas I zyskaj-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

368 000 zł50 m² 7 307,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Makler poleca! Kameralne mieszkanie 50,36 m ,2 niezależne pokoje ,2 piętro ,świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 50,36 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

464 612 zł48 m² 9 635,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bratysławska

Kraków,małopolskie

889 000 zł51 m² 17 383,70 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Premium Estates ma przyjemność zaprezentować jasne, 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowym kompleksie Dom Wschodzącego Słońca przy ul. Bratysławskiej. English version below.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

356 777 zł39 m² 9 174 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Orłowiec

Rydułtowy,śląskie

222 000 zł66 m² 3 368,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie M3 o powierzchni 65,91 m2 - Osiedle Orłowiec, rydułtowy. - budynek ocieplony / po termomodernizacji, - ogrzewanie miejskie, - nowa instalacja elektryczna, - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

524 429 zł60 m² 8 684,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz gotowego mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Leszno,wielkopolskie

455 000 zł63 m² 7 256,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, przestronne mieszkanie na wysokim parterze z balkonem, z którego jest wyjście na ogródek (dwa wejścia do mieszkania). Słoneczne mieszkanie o powierzchni 62,70m2 dzieli się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Floriańska

Kraków,małopolskie

1 250 000 zł50 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1300

Premium estates przedstawia Państwu na sprzedaż wyjątkowy Apartament znajdujący się przy prestiżowej ulicy Floriańskiej w samym sercu Krakowa. Lokalizacja: to wyjątkowe mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł37 m² 17 270,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta w centrum Wrocławia | 2 pokoje | 37 m Bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

649 000 zł37 m² 17 645,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Premium Estates prezentuje wyremontowane i nowocześnie urządzone mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Kraków, krowodrza, ul. Królewska. Lokalizacja: mieszkanie położone jest na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł56 m² 11 345,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego, praktycznie zaprojektowanego mieszkania 3-pokojowego, położonego przy ul. Architektów w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

266 761 zł26 m² 10 287,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Serock

Serock,mazowieckie

289 000 zł30 m² 9 506,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie w malowniczo położone w dwupiętrowym budynku, umiejscowione na skarpie w pierwszej linii brzegowej rzeki Narew. Uroku okolicy nadaje także leśne zlokalizowanie. Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Leszno,wielkopolskie

437 760 zł46 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Leszna, blisko lasu! Jest to I etap budowy Osiedla Ostoi Przylesie. W pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

483 516 zł49 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Osieck,mazowieckie

439 000 zł57 m² 7 654,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Sprzedam przestronne 3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem. Do ogródka, który jest całkowicie zagospodarowany (drzewka, krzewy, kwiaty) prowadzą schodki z balkonu. Ogródek ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chopina

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł56 m² 19 579,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Premium Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Chopina w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

255 000 zł50 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Nowym Mieście w sześciorodzinnej kamienicy. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc i dwóch przedpokoi, o łącznej powierzchni użytkowej 49,67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 932 820 zł108 m² 17 931,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Świetnie rozstawne 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 107.79 m i balkonem 23.82 m z bezpośrednim widokiem na rzekę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Kielce,świętokrzyskie

385 000 zł48 m² 8 037,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem gotowe do zamieszkania w doskonałej lokalizacji. Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 071 000 zł51 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w prestiżowym budynku Rezydencja Eliza na warszawskiej Ochocie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

852 000 zł50 m² 16 884,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie z balkonem i widokiem na rekreacyjną część Browarów Wrocławskich. Przemyślany układ trzech pokoi, wysoki standard wykończenia oraz miejsce postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

692 000 zł53 m² 13 118,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 53 m2 znajdujące się na osiedlu Złocień w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. * idealne dla rodziny / inwestora * stan deweloperski * blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiklinowa

Poznań,wielkopolskie

669 000 zł68 m² 9 838,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta sprzedaży prowadzona przez licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami. Numer licencji zawodowej: 31943 Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż nasłonecznione mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

674 000 zł54 m² 12 481,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i pcc - prosto od dewelopera! Ostatnie wolne mieszkania na poznańskich Winogradach - nie przegap swojej okazji! Trzy pokoje w wysokim standardzie + duży 18 m taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Brzeg,opolskie

378 444 zł40 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Centrum Brzegu 2-pokojowe mieszkanie 40,26m - ul. Piastowska 54 promocja do końca marca Kup mieszkanie do końca marca i skorzystaj z bezpłatnej usługi wykończenia Deweloper zapewnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Planetarna

Gdańsk,pomorskie

559 500 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa oferta mieszkania w Gdańsku osowej/barniewice - idealne połączenie natury i miasta! Zapraszamy do zapoznania się z propozycją mieszkania w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowskie Przedmieście

Zielonki,małopolskie

695 000 zł50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Premium Estates oferuje 3-pokojowe mieszkanie położone w górnym segmencie 2 piętrowego budynku z 2015 roku, zlokalizowane na nowoczesnym i kameralnym osiedlu budynków zabudowy bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Suwalna

Legionowo,mazowieckie

419 000 zł31 m² 13 516,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 31 m w nowym, kameralnym apartamentowcu z 2025 roku, położonym przy ul. Suwalnej w Legionowie. Największym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

519 000 zł71 m² 7 309,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament I 3 pokoje I ogródek i 2 miejsca parkingowe I Repty Śląskie! Opis inwestycji i mieszkania: do sprzedaży oferujemy przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrowa

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł55 m² 11 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m . Położone na 1 piętrze w zadbanym bloku z cegły po termomodernizacji. Znajduje się w doskonałej lokalizacji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

366 679 zł31 m² 11 745 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włóczków

Kraków,małopolskie

693 000 zł110 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Wysoki strych o powierzchni całkowitej 110m2 , na 4 piętrze w pobliżu ulic Włóczków i Syrokomli. Jest założony nowy dach , wysokość 5m w szczycie( możliwość antresoli) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Niemena

Gdynia,pomorskie

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł55 m² 9 072,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż M-4( 3 pokoje) na ul. Spokojnej w niskim bloku bez windy. Piękne mieszkanie na ukończeniu generalnego remontu. Wizualizacja ukazuje potencjał mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

615 000 zł59 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | doskonała lokalizacja | cicha okolica | balkon | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł83 m² 13 241 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Ursusie Inwestycja gotowa w styczniu. Istnieje możliwość zaprojektowania i urządzenia mieszkania pod klucz. Mieszkanie położone jest przy.