dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna Góra

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł65 m² 9 914,45 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem do własnej aranżacji zlokalizowane w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - Gdańsk Niedźwiednik. Atuty:mieszkanie 3-pokojowe do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

387 350 zł33 m² 11 745 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

389 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m , położone przy ul. Południowej 3 w Kielcach, na 1. piętrze czteropiętrowego budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł70 m² 10 985,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 oddzielne pokoje 69,6 m loggia ul. Ostrobramska Prezentujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie z oddzielną kuchnią i trzema niezależnymi pokojami, zlokalizowane przy ul. Ostrobramskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł38 m² 14 710,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Krasiczyńskiej 10 na warszawskim Bródnie (dzielnica Targówek). To doskonała propozycja dla singla, pary, małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Styczyńskiego

Chorzów,śląskie

220 000 zł38 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Styczyńskiego w Chorzowie. Mieszkanie świeżo po remoncie, z ocieplonymi ścianiami - wełną mineralną, wyłożone kartongipsami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaseczyńska

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł29 m² 15 827,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 29m , zlokalizowane na Sielcach przy ul. Piaseczyńskiej. To idealna nieruchomość dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Głównymi atutami mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pod Brzozami

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł92 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Segmenty Pod Brzozami Bez prowizji od Kupującego! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą! Prezentujemy 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 92m , zlokalizowane w Wawrze ul. Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Ogrodowe

Kraków,małopolskie

650 000 zł45 m² 14 402,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 45,13 m2 zlokalizowane jest na wysokim parterze w 2-piętrowym budynku bez windy przy os. Ogrodowym , dzielnica Nowa Huta.W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kleeberga

Lublin,lubelskie

540 000 zł69 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zakupu przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 68,50 m , położonego w dobrze skomunikowanej, a jednocześnie zielonej części miasta - w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

215 000 zł77 m² 2 782,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, jasne i bardzo przestronne mieszkanie, po kapitalnym remoncie , położone w spokojnej części Sobięcina. Lokal położony jest na parterze małej kilkurodzinnej zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orawska

Wrocław,dolnośląskie

824 900 zł61 m² 13 489,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, nowego mieszkania o powierzchni 60,15 m z balkonem, położonego na 2. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

760 000 zł60 m² 12 570,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,46 m , zlokalizowane przy ulicy Anny Walentynowicz 21k w Konstancinie-Jeziornie. To doskonała propozycja dla rodziny lub pary ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podhalańska

Łódź,łódzkie

249 000 zł37 m² 6 777,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

***zakup tylko za gotówkę*** Wprowadzenie Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 36,74 m , usytuowane na 2. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku przy ul. Podhalańskiej 23, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

308 735 zł30 m² 10 287,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wejherowo,pomorskie

465 000 zł73 m² 6 378,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

| przestronne | słoneczne | 4 pokojowe mieszkanie | blisko skm | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

696 261 zł36 m² 19 525 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru już dziś Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,66m , położone na 5 piętrze nowoczesnej inwestycji w Podgórzu jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Częstochowa

Częstochowa,śląskie

184 999 zł26 m² 7 115,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, wysokie mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na pierwszym piętrze 2-piętrowej, bardzo zadbanej kamienicy położonej w dzielnicy Trzech Wieszczów. Świetnie skomunikowane, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Garncarska

Kraków,małopolskie

3 297 000 zł94 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Ścisłe centrum, rejon ul.GARNCARSKIEJ. Mieszkanie czteropokojowe możliwość zakupu innych mieszkań! kamienica Z początku XX wieku. Lokal mieszkalny w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafera

Szczecin,zachodniopomorskie

529 000 zł52 m² 10 114,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż własnościowe, jasne, słoneczne oraz przestronne 2. pokojowe mieszkanie z jadalnią, usytuowane na 12. piętrze wysokiego bloku z windą. Nieruchomość położona w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Radziwiłłów

Balice,małopolskie

889 700 zł100 m² 8 897 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej - Balice 99 m | 3 sypialnie | ogród | pompa ciepła | bez pcc i prowizji Szukasz domu blisko Krakowa, ale z klimatem spokojnej miejscowości? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedurnego

Ruda Śląska,śląskie

189 900 zł45 m² 4 448 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż mieszkanie 44,70 m | Ruda Śląska Nowy Bytom | ul. Niedurnego. Mieszkanie funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,70 m , położone na 9 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców

Gdynia,pomorskie

649 000 zł60 m² 10 889,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

| 4 pokoje | balkon | piwnica | osobna kuchnia | obok lasu I centrum | gdynia | witomino | lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - na Witominie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

379 030 zł26 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa okazja inwestycyjna W gdańsku Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację, nowoczesną architekturę i realny potencjał zwrotu? Portovo to inwestycja zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł43 m² 18 924,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Stylowe 2 pokoje z balkonem | lifetown | ul. Kłobucka 6b Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,33 m , położone na prestiżowym osiedlu lifetown przy ul. Kłobuckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

548 990 zł27 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Świetnie rozstawna kawalerka o powierzchni 26.78 m , położona w nowoczesnym budynku w centrum miasta. Idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

384 195 zł42 m² 9 069,75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

1 286 100 zł71 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

71,45 m | 3 pokoje | nowoczesne technologie | Wola Justowska| Prowizja 0%, bez pcc Opis lokalu Parterowe mieszkanie o powierzchni 71,45 m z funkcjonalnym układem i wyraźnym podziałem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bażyńskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

279 000 zł42 m² 6 596 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które sprawdzi się zarówno jako komfortowe miejsce do życia, jak i bezpieczna inwestycja pod wynajem? Chcesz mieć wszystko w zasięgu kilku minut spacerem? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebińska

Młoszowa,małopolskie

479 180 zł63 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

A3-2-8 Do sprzedaży duże mieszkania w Trzebini/ Młoszowa z balkonem - 63,05 m2 w cenie 479 tysięcy zł. Gotowe ale nie płacisz pcc 2%! Nie płacisz prowizji biura! Inwestycja na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł56 m² 12 482,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyłączność! Lokal Wolny, niezamieszkały. Klucze do odbioru niezwłocznie po zapłacie! Widok z okien z jednej strony na zieleń (ogród) a z drugiej strony na na panoramę miasta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Swarzewska

Gdynia,pomorskie

449 000 zł49 m² 9 074,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Swarzewskiej w Gdyni - dzielnica Chylonia, doskonale skomunikowanej części miasta, która łączy wygodę codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 350 000 zł63 m² 21 538 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, komfortowe mieszkanie W pełni wyposażone - gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,68 m , położone na 17. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Niepołomice,małopolskie

649 000 zł68 m² 9 563,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania słoneczne, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,86m2, zlokalizowane przy ul. Sąsiedzkiej w Niepołomicach (przyjazna Park). Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

489 355 zł27 m² 18 124,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łasaka

Lębork,pomorskie

459 900 zł62 m² 7 378,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

| słoneczne | przestronne | 3 pokoje | salon Z wyjściem na balkon | cicha okolica | lębork | Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

719 000 zł52 m² 13 826,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wola Duchacka, pogórze Duchackie, beskidzka, witosa, gołaśka, kurdwanów Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na Woli Duchackiej. Mieszkanie 52 m2 z 3 ustawnymi pokojami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

367 000 zł52 m² 7 086,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,79 m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku na os. Staszica. Cena mieszkania: 367.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 2 Jasne pokoje -.