dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 234 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 234 ogłoszenia

1 040 000 zł51 m² 20 392,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, położone w sercu klimatycznego Starego Podgórza, przy ul. Węgierskiej w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł80 m² 3 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Biuro Property Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80 m2 zlokalizowane w Dębicy przy ulicy Gawrzyłowskiej. Mieszkanie wyodrębnione w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł26 m² 22 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Sieleckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1954 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 046 000 zł80,48 m² 12 997,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa - nowoczesność i kameralność w sercu Józefowa Wirtualny spacer przedwstawiony w ofercie prezentuję przykładowy lokal z inwestycji w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 882 zł55,94 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja: - niska zabudowa, tylko 2 piętra - garaż podziemny, -ogródki lub balkony, - kameralne osiedle Mieszkanie: - ogrzewanie podłogowe, - klimatyzacja, - filtry antysmogowe, - stelaż wc, do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 120 zł39,20 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dobrze zaprojektowane mieszkanie na start Lublin, czechów Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Lublinie, przy ul. Koncertowej, w dzielnicy Czechów. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł24 m² 19 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w zielonej okolicy - doskonała lokalizacja! Na sprzedaż przytulna, bardzo jasna kawalerka o powierzchni 24 m , położona na 3. piętrze budynku przy ul. Magistrackiej 24 na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 745 zł46,10 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja: atrakcyjna cena 10 450 zł/m - to doskonała okazja, by kupić nowe mieszkanie w bardzo konkurencyjnej cenie. Oferta bez opłat i prowizji! Dodatkowo mieszkanie to kwalifikuje się do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł125 m² 4 792 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie położone w Zieleniewie na Osiedlu Zacisze, na II piętrze w budynku III piętrowym bez windy. Powierzchnia 90,03 m2 bez skosów, a powierzchnia mierzona po podłodze to około 130.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł34 m² 12 617,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż w samym centrum Bydgoszczy, przy ul. Pomorskiej 4 8. Lokal o powierzchni 34 m składa się z dwóch ustawnych pokoi salonu oraz sypialni, z których.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł78,50 m² 6 980,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane 4 pokojowe mieszkanie w Żarach przy ul. Kasprzaka oraz garaż. Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w bloku przy ul. Kasprzaka w Żarach.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł68,79 m² 6 105,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta sprzedaży przestronnego mieszkania z balkonem i miejscem parkingowym. Mieszkanie o powierzchni 68,79 usytuowane jest na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego budynku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł66 m² 12 955 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Kraków - Nowa Huta - Os. Górali - 66 m - 3 pokoje Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone w cichym i pełnym zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł76 m² 6 565,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w zabudowie bliźniaczej w Orlu II Etap kameralnej inwestycji położonej w przepięknej lokalizacji w otoczeniu lasu i w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł49 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 w Kaliszu. Mieszkanie zlokalizowane jest na II piętrze bloku na ul. Hożej. Składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

517 280 zł42,40 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 42,40 mkw usytuowane na IV piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł38 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | Śródmieście | parter | miejsce parkingowe | duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 38 m , położone na parterze w zadbanym, 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł34 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy Al. Zjednoczenia budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1955 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

743 164 zł51,43 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł50,66 m² 8 270,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w Częstochowie przy ulicy Kawodrzańskiej (dzielnica Stradom). Inwestycja: sosnowe.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł52,50 m² 8 476,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Stargard- mieszkanie dwupokojowe 52,5 m2 Z ogródkiem na sprzedaż Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m2, położone na pierwszym piętrze kamienicy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł48,80 m² 16 290,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas - oferta na wyłączność Oferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,8 m , zlokalizowane na 6. piętrze w nowym bloku z 2023 roku na Pomorzanach w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

661 757 zł70,61 m² 9 372 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie czteropokojowe o pow. 70,61m2 znajdujące się na 2 piętrze nowego budynku. Dodatkowo 2 balkony. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Dzwoń teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 788 zł43,30 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok.43,30 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł64,95 m² 12 610 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Ursynów, imielin: - do stacji metra przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów ok. 600 metrów, - tuż obok Biedronka, - po drugiej stronie, ok. 200 metrów LIDL, - dookoła mnóstwo zieleni i alejek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na parterze z tarasem i ogródkiem Symbol Mieszkania - CM3 Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 66,25 m2, taras 14,25 m2 Ogródek 70,83.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł46 m² 18 695,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Wyobraź sobie poranki, które zaczynasz od spojrzenia na majestatyczny Zamek Królewski na Wawelu i spokojnie płynącą Wisła widok, który dla większości pozostaje chwilą, dla Ciebie może stać.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł68 m² 12 485,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż Dwustronne, 4 Pokojowe mieszkanie (68 m ) z Garażem i dużym narożnym Balkonem. Zlokalizowane na styku Mysiadła, józefosławia i Piaseczna, obok Auchan. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł52 m² 3 826,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie położone w Jastrzębiu-Zdroju, w dzielnicy Zdrój, przy ul. Karola Miarki, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł76,20 m² 8 123 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3