dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

809 000 zł102 m² 7 936,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 101,93 m2 zlokalizowane na III i IV piętrze niskiego bloku z windą z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

481 732 zł50 m² 9 613,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

515 000 zł37 m² 13 900,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, komfort i perspektywę rozwoju. To propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnego mieszkania w nowym budownictwie, w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

635 719 zł61 m² 10 483,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

326 000 zł28 m² 11 854,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ostatnie kawalerki I dwupokojowe w topowej lokalizacji! Gotowe do odbioru! Zostało tylko kilka mieszkań! sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! wyjątkowa oferta przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ławnicza

Gdańsk,pomorskie

1 299 000 zł76 m² 17 159,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75,70 m , położone na 3 piętrze w budynku z cegły z lat 50 przy kameralnej ulicy Ławniczej w ścisłym centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Masztowa

Wrocław,dolnośląskie

789 200 zł57 m² 13 739,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,44 m , położone we Wrocławiu przy ul. Masztowej, na Osiedlu Nova Stoczniova. Lokal znajduje się na 1. piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łężyca-Ceglana

Zielona Góra,lubuskie

499 000 zł37 m² 13 523 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta w biurze prospace 2 -pokojowe mieszkanie z balkonem | Łężyca | Zielona Góra | Dostępne od zaraz! Wykończone "pod klucz" | Nowe budownictwo | Spokojna okolica wśród zieleni Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdynia

Gdynia,pomorskie

346 254 zł27 m² 12 595,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa oferta przestronnej kawalerki W gdyni. Umów się na prezentację, zanim się sprzeda! sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! negocjuj rabaty! wyjątkowa oferta przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marynarki Polskiej

Gdańsk,pomorskie

293 000 zł26 m² 11 269,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Genialna lokalizacja we wrzeszczu kilka minut od politechniki gdańskiej I gumedu, tramwaj, skm, blisko śródmieście I morze świetne pierwsze mieszkanie dla młodych - studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Kraków,małopolskie

550 000 zł34 m² 16 176,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Premium estates prezentuje przestronną jasną kawalerkę przy ul. Kuźnicy kołłątajowskiej/banacha na Górce Narodowej niedaleko al. 29 Listopada! Do wynajęcia od zaraz. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

678 000 zł74 m² 9 162,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż piękne mieszkanie w nowym budownictwie na Osowej Górze. Budynek z 2014 r. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze z widokiem na las o łącznej powierzchni ok. 75 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł62 m² 11 274,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie z dostępem do ogrodu, o łącznej powierzchni 62 m (ok. 57 m powierzchni mieszkalnej), położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gęsia

Lublin,lubelskie

599 000 zł51 m² 11 706,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ul. Gęsia - 3 pokoje, dwustronne, balkon i duża komórka lokatorska Na sprzedaż prezentujemy funkcjonalne, bardzo dobrze utrzymane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,17 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł48 m² 13 854,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na drugim piętrze w bloku z wielkiej płyty zlokalizowane na warszawskich Bielach przy ulicy Jana Kochanowskiego. Mieszkanie składa się z : - z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

360 483 zł35 m² 10 287,80 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

617 009 zł61 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 61,09 mkw - 3 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

649 539 zł66 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglinek! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na czerwiec 2026! idelane dla inwestorów pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

399 600 zł40 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na osiedlu Dworzysko w Rzeszowie. Na sprzedasz mieszkania od 35 m do 60 m . Oferta dotyczy mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 39,96 m . Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lindego

Warszawa,mazowieckie

609 000 zł35 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Opis: oferujemy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Starych Bielanach przy ul. Lindego. Nieruchomość usytuowana na 2 piętrze 4-piętrowego budynku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

698 000 zł32 m² 21 812,50 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 32m2. Nowa letnica - Wysoki Standard | Widok na Las | Miejsce postojowe. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na prestiżowym, nowym osiedlu "nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł36 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Novator centrum nieruchomości poleca: piękne mieszkanie 2- pokojowe 36 m2 na prestiżowym osiedlu Industria przy ul. Pomorskiej. Wykończone z dbałością o każdy szczegół i optymalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bazaltowa

Smolec,dolnośląskie

699 990 zł70 m² 9 999,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Polecam na sprzedaż piękne, dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 70m2. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym z 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

327 893 zł27 m² 11 940,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdrowa

Warszawa,mazowieckie

959 000 zł40 m² 23 975 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje | 40 m | Ogrody Wilanów | balkon | klima | budynek premium Wyłącznie u nas! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3. piętrze prestiżowego, niskokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomczyńskiego

Kraków,małopolskie

999 000 zł70 m² 14 271,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Premium Estates oferuje wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,6 m z dużym tarasem i miejscami postojowymi położone w spokojnej części Prądnika Białego, górka Narodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kokosowa

Zielona Góra,lubuskie

590 000 zł65 m² 9 035,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta bezpośrednia! bez pośredników Oferuję na sprzedaż przestronne, jasne trzypokojowe mieszkanie w nowej części os. Zacisze, przy ul. Kokosowej w Zielonej Górze w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

766 400 zł53 m² 14 460,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty nieruchomości: bardzo dobra komunikacja 3 min do przystanku tramwajowego i autobusowego, ok. 2 - 2,5 km od centrum miasta, zamknięte, nowoczesne osiedle, blisko tereny zielone, parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł28 m² 46 043,20 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 27.80 m2 znajduje się na 8 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstruktorska

Warszawa,mazowieckie

1 199 800 zł63 m² 19 044,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bezpośrednio przy pkp Służewiec. | mordor | Witam, przedstawiam państwu, urokliwe 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie zaprojektowanym przez architekta wnętrz o powierzchni 63m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

268 150 zł26 m² 10 309,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kraków,małopolskie

1 360 000 zł74 m² 18 478,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie zaprojektowane z dbałością o każdy detal przestrzeń, w której komfort, estetyka i funkcjonalność tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 320 zł38 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Marki,mazowieckie

645 000 zł48 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowe klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 48 m z balkonem, położone na spokojnym osiedlu w Markach. Doskonała propozycja dla singli, par i małych rodzin ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

379 559 zł39 m² 9 787,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

558 361 zł52 m² 10 670 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

266 761 zł26 m² 10 287,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meissnera

Kraków,małopolskie

679 000 zł43 m² 15 790,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Premium Estates prezentuje przytulne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią przy ul. Meissnera, czyżyny - Kraków. Zapraszam! lokalizacja: nieruchomość znajduje się na Prądniku Białym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wittek

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł62 m² 16 112,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami na Ołtaszynie Marzysz o własnym ogrodzie i mieszkaniu urządzonym z klasą ? Kawie pitej we własnym ogrodzie ? To 62-metrowe, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nagietkowa

Bolszewo,pomorskie

598 500 zł60 m² 10 038,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie | 59,62 m2 | Winda, bolszewo, ul. Nagietkowa Na sprzedaż komfortowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 59,62 m , usytuowane na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

451 178 zł50 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025