dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Storczyków

Mikołów,śląskie

169 802 zł29 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Nowa inwestycja w Mikołowie - bliskość centrum i otoczenie zieleni przy ul. Storczyków! Modernistyczna architektura, nowoczesna technologia i komfort życia - znajdziesz to na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tuchowska

Kraków,małopolskie

379 000 zł45 m² 8 422,22 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umeblowany Apartament na sprzedaż z tarasem. Lokalizacja: bardzo dobrze skomunikowana (tramwaje, autobusy - ok. 5 minut pieszo) O dobrze rozwiniętej infrastrukturze sportowej, gastronomicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

225 000 zł37 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie! Sprzedam komfortowy apartament o pow. 37m2 na Ip. Bardzo dobra lokalizacja, doskonała infrastruktura. Budynek o nowoczesnej bryle. Lokal od zacisznej strony, balkon, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Montwiłła

Szczecin,zachodniopomorskie

355 000 zł60 m² 5 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie w centrum Szczecina, przy Teatrze Polskim. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi ( 18,5 i 17m2) ,dużej kuchni wraz z jadalnią (12 m2), przedpokój z zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słoneczne Tarasy

Pępowo,pomorskie

320 000 zł75 m² 4 266,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 75 mkw. w budynku wielorodzinnym w Pępowie. Zakup od dewelopera- kupujący nie płaci podatku 2% pcc. Na parterze salon 26 mkw z wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Przyjaźni

Police,zachodniopomorskie

225 000 zł37 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie nasłonecznienie, duży balkon ok 11m2 okna plastikowe nowe panele na przedpokoju duża szafa w zabudowie (4skrzydla) polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

298 000 zł53 m² 5 607,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o pow. 53,14m 2 w Wieliczce. Mieszkanie w bloku z 1978/9r. Składa się z: wiatrołapu, przedpokoju, dwóch sypialnie, salonu, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł20 m² 11 443 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Mini Apartament wraz z aneksem kuchennym idealny na krótkoterminowy najem ( Booking oraz Airbnb) jak i równiez doskonały na małe biuro. Prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

220 000 zł20 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł39 m² 10 231 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty Z widokiem na centrum atrakcyjna cena wysoki standard 92M imponującej wysokości 27 kondygnacji naziemnych 18 Cichobieżnych szybkich wind Najwyższy standard budynku (min reprezentacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

490 000 zł83 m² 5 920,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Victoria Estate prezentuje 4-pokojowy apartament z ogrodem w na północy Krakowa! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na I piętrze II piętrowego budynku w zielonej okolicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

165 000 zł98 m² 1 677,51 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto. Na powierzchnię mieszkalną składają się 3 duże pokoje, kuchnia z wyjściem na balkon, łazienka z toaletą oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Storczyków

Mikołów,śląskie

237 150 zł46 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

400 000 zł54 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Nowym Mieście. Lokalizacja: budynek położony jest na ul. Podwisłocze w prężnie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gierczak

Szczecin,zachodniopomorskie

235 000 zł44 m² 5 334,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, jasne mieszkanie na czwartym piętrze w niskim, ocieplonym bloku, przy ul. E.Gierczak w dzielnicy Dąbie. Pokoje 10 i 22m2. Kuchnia jasna, z oknem, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

328 000 zł55 m² 5 964 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie dużymi oknami i balkonem! Kameralna zabudowa, wysoki standard wykończenia. Do dyspozycji mieszkańców są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł54 m² 9 426,99 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o powierzchni 54,1m2, na 3 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych na Targówku. Budynek po termomodernizacji i wymianie instalacji wod-kan, ogrzewania, instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

531 700 zł56 m² 9 494,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Szukasz przytulnego mieszkania w jednej z top-owych lokalizacji w warszawie? A może chcesz ulokować swój kapitał i czerpać z niego korzyści? Idealnie trafiłeś! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnicza

Radom,mazowieckie

215 000 zł57 m² 3 752,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow 57,3m2 położone na osiedlu Gołębiów II w niskiej zabudowie. Mieszkanie składa się z dwòch pokoi, trzeci pokój połączony jest z kuchnią. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żorska

Tychy,śląskie

296 794 zł53 m² 5 649,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowa inwestycja w Tychach - stworzona z myślą o potrzebach mieszkańców Modernistyczna architektura, nowoczesna technologia i komfort życia - znajdziesz to na inwestycji Śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł58 m² 3 086,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie bezczynszowe usytuowane na piętrze budynku wolnostojącego, w skład prezentowanej nieruchomości wchodzi salon z aneksem kuchennym o powierzchni 35,22 m2; pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Arkońskie

Szczecin,zachodniopomorskie

329 001 zł62 m² 5 306,47 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem ,położone na 10 piętrze w budynku z windą zlokalizowanym na osiedlu Arkońskim-Niemierzyn. Mieszkanie składa się z 3 pokoi(9,11,18m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ubocze

Wrocław,dolnośląskie

302 300 zł44 m² 6 870,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, 44 mkw. Oferta deweloperska 0% prowizji. Zielona, spokojna okolica dla szukających ciszy i kontaktu z naturą Kameralne osiedle otoczone akacjami i starodrzewem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

236 000 zł30 m² 7 892,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 2 pokojowe, 29mkw, kwadrans od centrum miasta. Oferta 0% prowizji. Lokalizacja w sąsiedztwie parku Brochowskiego i wielu innych wrocławskich zieleńców; w otoczeniu przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

374 135 zł36 m² 10 539 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 35,50 mkw w centrum Wrocławia. Oferta deweloperska 0% prowizji. W samym sercu Śródmieścia, nad Odrą powstaje miejsce, w którym możesz poczuć prawdziwie miejski klimat,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

100 000 zł24 m² 4 154,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana!mniszek oferujemy Państwu atrakcyjna kawalerkę - umeblowaną i wyposażoną gotową do wprowadzenia lub wynajmu: w mieszkaniu okna pcv, tapety/gładzie na ścianach, podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Fabryczna

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

139 000 zł18 m² 7 722,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

1 pokój | 18m2 | ul. Fabryczna | Sędziszów Małopolski Prezentowana kawalerka ma powierzchnię 18 m2. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze niskiego bloku z cegły. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pawia

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł25 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz inwestycji w sercu miasta lub przytulnego lokum dla singla? Masz dość szeregowych bloków i szukasz nowej, a zarazem kameralnej inwestycji? Ta oferta jest skierowana właśnie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Kraków,małopolskie

499 000 zł46 m² 10 848 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu przestronnego, 2- pokojowego mieszkania na Kazimierzuo powierzchni 46m2 We also speak English, cal: mieszkanie nadaje się bezpośrednio do zamieszkania, również pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczmarka

Kielce,świętokrzyskie

247 000 zł46 m² 5 393,01 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! mieszkanie 2 pokojowe po generalnym remoncie przy ulicy kaczmarka 2 nieprzechodnie pokoje - idealne pod wynajem! piękne widoki na panoramę miasta! (zdjęcia poglądowe) Oferujemy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Storczyków

Mikołów,śląskie

261 700 zł52 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Żorska

Tychy,śląskie

237 278 zł41 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

477 000 zł60 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska - 0% prowizji Mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią w gotowym Apartamentowcu w samym Centrum miasta. 1 km od Rynku Idealna komunikacja ( linie tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

395 000 zł54 m² 7 315 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry. Mam na sprzedaż bardzo ładne i jasne mieszkanie o powierzchni 54 m2 na osiedlu Dąbrowskiego. Mieszkanie składa się z 2 wygodnych pokoi, jasnego przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Oława,dolnośląskie

185 000 zł46 m² 4 065,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rynku. Mieszkanie znajduje się w bloku. Mieszkanie do remontu, zgodnie z załączonymi zdjęciami. Częściowy remont wykonano, tj:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Prószków

Prószków,opolskie

188 000 zł78 m² 2 425,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie położone na III kondygnacji (II piętrze) w kamienicy w miejscowości Prószków. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 77,51 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

315 000 zł70 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Lokum ma do zaoferowania mieszkanie dwupoziomowe w Mysłakowicach. Mieszkanie bez czynszowe o pow. 70 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy kilkurodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dobrowolskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

399 448 zł71 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Niespotykana inwestycja W super cenie! z balkonem o powierzchni 32,20 m2! W północno-zachodniej dzielnicy Pruszcza Gdańskiego, w otoczeniu terenów zielonych, gdzie pobliski las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł57 m² 9 474 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Zamieszkaj w małej uliczce na Dolnym Mokotowie! Spacerem Łazienki Królewskie! Mieszkanie trzypokojowe 57m2. powierzchni użytkowej plus loggia i piwnica, oraz przydatny schowek na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kraków,małopolskie

382 000 zł54 m² 7 074,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Termin realizacji koniec przyszłego roku. Kupujący zwolniony z podatku 2 % od zakupu nieruchomości. Brak prowizji. Annderson Biuro Sprzedaży inwestycji Deweloperskich oferuje do zakupu : Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmońskiego

Kraków,małopolskie

475 000 zł51 m² 9 314 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Chełmońskiego na osiedlu Convector. Mieszkanie Mieszkanie odnowione - gotowe do wejścia. Duże szafy ubraniowe. Aneks kuchenny w pełni wyposażony (w.