dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 193 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 193 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lublin,lubelskie

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prowizję pośrednika pokrywa sprzedający! Do sprzedania przestronne, trzypokojowe mieszkanie na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym o powierzchni 48 m2. Mieszkanie położone w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewska

Wrocław,dolnośląskie

267 000 zł50 m² 5 340 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik nowe, bardzo ładne mieszkanie na zakrzowie. Balkon, komórka I miejsce postojowe. Mieszkanie: położone na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

309 000 zł50 m² 6 180 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! media miejskie, pełen rozkład, wyjątkowa lokalizacja! Polecam do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o pow. 49, 14 mkw w kw( w rzeczywistości ok. 60 mkw ze skosami).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barycka

Wrocław,dolnośląskie

363 000 zł65 m² 5 584,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż! Przestronne mieszkanie trzypokojowe w pełni rozkładowe, zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku z cegły w dzielnicy Śródmieście. Łączna powierzchnia to 65,05 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

393 000 zł115 m² 3 417,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

4 pokoje rozkładowe = 115 m2 = antresola = kamieńskiego = tel. Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie z księgą wieczystą, o powierzchni użytkowej 81,5 m2 ( pow. całkowita 115 m2 ), na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majakowskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

142 000 zł48 m² 2 989,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Majakowskiego w Dąbrowie Górniczej. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 47,50 m2. Położenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kozienice

Kozienice,mazowieckie

160 000 zł46 m² 3 463,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie własnościowe dwupokojowe na trzecim piętrze, kuchnia połączona z małym pokojem (co dało przestronny duży salon w którym mieści się duży stół,duża kanapa narożna).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Płochy

Katowice,śląskie

150 000 zł38 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Płochy w Panewnikach. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Józefowska

Katowice,śląskie

194 000 zł63 m² 3 079,37 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Proponujemy do sprzedaży lokal mieszkalny położony w budynku przy ulicy Józefowskiej w Katowicach. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 63 m2. Położenie: budynek jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niemcewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

189 000 zł31 m² 6 077,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Kawalerka o powierzchni 31m2 na parterze w 4 piętrowym bloku z cegły z 1999r na zamkniętym małym osiedlu przy Manhatanie. Lokal składa się z pokoju 17,5m2, holu 5m2, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Franciszków

Franciszków,lubelskie

230 000 zł52 m² 4 423,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

****2 pokoje**** atrakcyjna lokalizacja**** Atrakcyjne, przestronne dwupokojowe mieszkanie położone w Świdniku. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

137 000 zł31 m² 4 427,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 30,94 m2, na powierzchnię której składa się pokój z wnęką, kuchnia, przedpokój z zabudowaną szafą i łazienka. Okna pcv, drzwi wejściowe podwójne, czynsz ok. 280 zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

122 000 zł72 m² 1 694,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe na Nowym Mieście. Kamienica po dociepleniu, nowy dach, klatka schodowa w dobrym stanie technicznym, podwórko ogrodzone z zamykaną bramą wjazdową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

309 000 zł66 m² 4 681,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 3 pokojowe, ładne, rozkładowe mieszkanie Z balkonem, po remoncie. Zakrzów mieszkanie: położone na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czerniaków

Warszawa,mazowieckie

852 201 zł102 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Inwestycja na Dolnym Mokotowie to kameralny 2 piętrowy budynek z 51 mieszkaniami-dwupokojowe o metrażu ok. 38 i 40 m2, mieszkania 3-pokojowe w metrażach zaczynających się od 47 do 72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Chełmińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 000 zł69 m² 5 202,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na pierwszym piętrze W bloku Z cegły! Powierzchnia mieszkania wynosi około 70m2 w skład której wchodzą trzy niezależne pokoje, z największego wychodzi się na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bródno

Warszawa,mazowieckie

344 695 zł50 m² 6 938,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja na Targówku to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z usługami w parterach i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym.~ ~Zaprojektowano łącznie 185 mieszkań zróżnicowanych pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jahody

Kraków,małopolskie

350 000 zł55 m² 6 317,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2013

Nowe mieszkanie 2-pokojowe na Ruczaju, bardzo wygodna lokalizacja!~~zapraszam do oglądania mieszkania w nowym bloku na os. Ruczaj-Zachód, przy jednej z przecznic ulicy Bobrzyńskiego. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

259 000 zł38 m² 6 815,79 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciche 2 pokojowe mieszkanie na Grochowie 7 tys/1m2 Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze, widna kuchnia, łazienka, zabudowana mała loggia. Do odświeżenia lub remontu (szczególnie kuchnia),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Promień

Wrocław,dolnośląskie

399 900 zł62 m² 6 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Promień. Blok ocieplony, klatka schodowa po remoncie w 2013roku. Wszystkie media miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

92 000 zł32 m² 2 875 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie w niewielkiej kamienicy na pierwszym piętrze. Pokój ok. 20m2. Pozostała powierzchnia to otwarty aneks kuchenny oraz łazienka z wc (ok.3m2). Łazienka wyłożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł56 m² 6 232,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Trzy pokoje rozkładowe = 56 m2 = hallera = tel. Na sprzedaż mieszkanie z księgą wieczystą, 3 - pokojowe , o powierzchni 56 m2 , na trzecim piętrze w trzypiętrowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

961 809 zł89 m² 10 786,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Kameralne osiedle o wysokim standardzie składające się z czterech 4-piętrowych budynków. W sumie 220 mieszkań 1, 2, 3 i 4-pokojowych.~Jasne elewacje z geometrycznymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komuny Paryskiej

Szczecin,zachodniopomorskie

206 000 zł47 m² 4 382,98 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

W ofercie na sprzedaż 3 - pokojowe, przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze w wieżowcu przy Komuny Paryskiej. Składa się z salonu (16 m2), z którego jest wejście do dwóch pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł69 m² 10 517,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Miasteczko wilanów! 3-pokoje, wysoki standard, taras 35M2 Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. ok. 70m2 na Miasteczku Wilanów. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze (ostatnim) w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

161 569 zł41 m² 3 913,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta w programie - "mieszkanie dla Młodych" Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji dla biura. Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Częstochowa,śląskie

149 000 zł47 m² 3 156,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Bezpośrednio Funkcjonalne i zadbane mieszkanie dwupokojowe 47.2 m2 na 3 piętrze w dzielnicy Północ w Częstochowie w niewielkim, kameralnym bloku mieszkaniowym. Blok jest zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gersona

Wrocław,dolnośląskie

234 000 zł37 m² 6 324,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gorąco polecam! Dwupokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Gersona Mieszkanie składa się z pokoju 18m2, pokoju 9 m2 kuchni 5m2, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żory

Żory,śląskie

158 000 zł56 m² 2 821,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 Os. Korfantego niski blok Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie typu M-4 zlokalizowane na Os. Korfantego w niskim bloku na 4 piętrze. Mieszkanie składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

280 000 zł67 m² 4 179,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe w centrum Torunia. Mieszkanie składające się z przedpokoju, dużego salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, samodzielnej łazienki i wc oraz dużej, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zachemskiego

Kraków,małopolskie

320 000 zł64 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na Nowej Hucie: 64 metry + duże piwnica i strych!~~zapraszam do oglądania mieszkania na osiedlu Na Skarpie. Jest to bardzo wygodna lokalizacja: w pobliżu pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

265 000 zł58 m² 4 568,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Karłowice mieszkanie willowe 275 tys, 58 mkw! Polecam Państwu mieszkanie willowe o powierzchni 58 m2, w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

142 000 zł42 m² 3 421,69 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, o pow. 41,50 m2, na IX piętrze, zlokalizowane na os. Przylesie. Lokal dwustronny, z osobnym wejściem do każdego z pomieszczeń. Kuchnia widna, w glazurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bystrzycka

Wrocław,dolnośląskie

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Bardzo atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym usytuowane na trzecim piętrze w budynku z 1987r. w cichej okolicy. Rozkład: mieszkanie ma ok. 38 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ruczaj

Kraków,małopolskie

255 524 zł40 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Idealne mieszkania pod inwestycję. Ruczaj. Blisko Kampusu! Termin realizacji: 31 maja 2016 r. Prezentujemy Państwu kameralną inwestycję w dzielnicy Ruczaj - 4 km od centrum Krakowa. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Władysława Sikorskiego

Żory,śląskie

131 000 zł48 m² 2 729,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 w Żorach, os. Sikorskiego, układ szwedzki, niski blok. Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie, położone w Żorach na Os. Sikorskiego. Mieszkanie o powierzchni 48 m. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Gdynia,pomorskie

290 000 zł47 m² 6 170,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Działki Leśne w Gdyni. Mieszkanie składa się z: salonu (16,55 m2), sypialni (13,12 m2), kuchni (6,28 m2), łazienki (3,26 m2), przedpokoju (5,19 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

260 000 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie o powierzchni 40 m położone na siódmym piętrze 11-piętrowego bloku z z roku 1978, składa się z: dwóch pokoi (16 m2, 9 m2), oddzielnej kuchni (ok. 6 m2), łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne