dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Storczyków

Mikołów,śląskie

157 530 zł27 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja w Mikołowie - bliskość centrum i otoczenie zieleni przy ul. Storczyków! Modernistyczna architektura, nowoczesna technologia i komfort życia - znajdziesz to na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żorska

Tychy,śląskie

293 248 zł51 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja w Tychach - stworzona z myślą o potrzebach mieszkańców Modernistyczna architektura, nowoczesna technologia i komfort życia - znajdziesz to na inwestycji Śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Storczyków

Mikołów,śląskie

197 690 zł37 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł56 m² 11 570 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie znajduje się w budynku z lat 80 -tych, parter, rama H. Mechaniczna wentylacja z silnikami na dachu. Od lat w najmie krótko i średnio-terminowym. Po kapitalnym remoncie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zielone

Kraków,małopolskie

405 000 zł56 m² 7 232 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w zielonej okolicy. Cena: 405.000 zł Liczba pokoi: 3 Wielkość (m2): 56 Mieszkanie przestronne, 3 pokojowe. Osobna toaleta, łazienka, kuchnia z dużym oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pęcław

Pęcław,dolnośląskie

96 000 zł43 m² 2 227,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się na pierwszym piętrze w miejscowości Pęcław (ok. 10 km od Głogowa). Okna wychodzące na południe z widokiem na tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Centrum

Kielce,świętokrzyskie

165 000 zł25 m² 6 547,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 1- pokojowe mieszkanie o powierzchni 25 m2, w centrum Kielc, na pierwszym pietrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: słonecznego salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

205 000 zł43 m² 4 767,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskim osiedlu bielawy o powierzchni 48m2. Lokalizacja - To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkanie niedaleko centrum miasta. W bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sarni Stok

Bielsko-Biała,śląskie

325 350 zł60 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle bardzo dobrze skomunikowane z Centrum, które znajduje się w sąsiedztwie rozległych terenów zielonych, w zagospodarowanej dzielnicy miasta. Trzy etapy budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Storczyków

Mikołów,śląskie

313 929 zł63 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Sosnowiec,śląskie

160 000 zł37 m² 4 301,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone przy ul. 3 maja w samym Centrum. Mieszkanie na drugim piętrze o powierzchni użytkowej 37,2 m2 składa się z: sypialni salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Browarna

Wrocław,dolnośląskie

398 000 zł36 m² 10 934 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław Śródmieście, nad Odrą, koło mostu Warszawskiego. Do sprzedaży 2-pok. mieszkanie w nowej inwestycji Archicomu o nazwie Browary Wrocławskie. Okazyjna, dużo niższa niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Albatrosów

Piaseczno,mazowieckie

480 000 zł112 m² 4 301,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Poszukujecie Państwo przestrzeni w dobrej cenie zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą. Polecam Państwu rozkładowe, wygodne, sześciopokojowe mieszkanie w Piasecznie na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łukęcin

Łukęcin,zachodniopomorskie

371 217 zł48 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Komfortowy apartament nad morzem! Apartament z tarasem i ogródkiem. Na sprzedaż apartament z basenem w Łukęcinie : - Inwestycja ogrodzona i monitorowana - Kameralna, niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł39 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam, mam do sprzedania mieszkanie świeżo po generalnym remoncie. W mieszkaniu zostały wymienione instalacje ( hydrauliczna i elektryczna). Zostały wylane nowe posadzki. Nowe grzejniki, okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

460 000 zł85 m² 5 411,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe zaaranżowane w stylu `loftu" w samym Centrum Miasta w Szczecinie! Usytuowane na czwartym piętrze w budynku z cegły. Nieruchomość ma 85m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

395 000 zł143 m² 2 762,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o pow. 56,30m 2 w Niepołomicach- jazy. Mieszkanie znajduje się na parterze dwupiętrowego bloku z 2011r. Składa się z: sypialni, salonu z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rotmanka

Rotmanka,pomorskie

215 712 zł34 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Specjalna promocja dla klientów meerhouse nieruchomości: - bezpłatne roczne ubezpieczenie mieszkania od wszystkich ryzyk oraz - bezpłatna pomoc W uzyskaniu najlepszego, dostępnego na rynku kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

221 200 zł31 m² 7 135,48 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa. Inwestycja zlokalizowana na osiedlu Drabinianka przy ulicy Kwiatkowskiego. W ofercie mieszkania od 29m2 do ponad 100m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

325 000 zł56 m² 5 792,19 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

2 pokoje | 56,11 m2 | ul. Graniczna | Drabinianka | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 56,11 m2. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze wysokiego bloku. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

530 000 zł43 m² 12 345,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta sprzedaży ms-4623 lokalizacja: kraków- śródmieście- grzegórzki- ul grzegórzecka, daszyńskiego , Galeria Kazimierz rejon, centrum Krakowa, sąsiedztwo Kazimierza, hali Targowej, galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Storczyków

Mikołów,śląskie

218 244 zł42 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Żorska

Tychy,śląskie

208 140 zł35 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Żorska

Tychy,śląskie

218 218 zł40 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

401 000 zł55 m² 7 290,91 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie ul. Architektów. Mieszkanie usytuowane jest na szóstym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prusa

Słupsk,pomorskie

125 000 zł41 m² 3 016 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie położone na II piętrze w kamienicy. Powierzchnia użytkowa wynosi 41,45m2. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: 2 pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

225 000 zł58 m² 3 879,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. użytkowej 57,78 m2 , znajdujące się w centrum Jaworzyny Śląskiej. Mieszkanie posiada salon z aneksem kuchennym, łazienkę, przedpokój, pokój oraz sypialnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żorska

Tychy,śląskie

248 820 zł43 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

249 000 zł20 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja - zysk 5-10% w skali roku Mini Apartament wraz z aneksem kuchennym idealny na krótkoterminowy najem ( Booking oraz Airbnb) jak i również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

466 578 zł48 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Świnoujście Apartament 2 pok. położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. 47, 61 mkw, standard deweloperski, parter. Okolica: - w pobliżu sklepy spożywcze: Lidl, netto, żabka, sklep mięsny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł48 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lotnisko mieszkanie o powierzchni 48m2 położone na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki z wc. Duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł47 m² 8 510,64 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Posiadamy w ofercie do sprzedaży mieszkanie w wysokim budynku z lat 70 -tych na Targówku w niedalekim sąsiedztwie Parku Bródnowskiego. W odległości ok. 200 m od budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

193 000 zł18 m² 10 517,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna Kawalerka po generalnym remoncie o pow. 18,35m2 w idealnej lokalizacji. Oferta w sam raz żeby rozpocząć najem długo lub krótkoterminowy. Rewelacyjna lokalizacja przy urzędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

140 000 zł60 m² 2 345,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferuję mieszkanie położone w centrum miasta Bytomia przy ul. Piłsudskiego, w kamienicy na 3 piętrze. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, dużej widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żorska

Tychy,śląskie

211 020 zł35 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrowa

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł57 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji! Mieszkanie 2 pokoje 57m2 do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bukowe

Szczecin,zachodniopomorskie

238 000 zł35 m² 6 780,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Przytulna, dobrze nasłoneczniona kawalerka z balkonem, na Osiedlu Bukowym. Mieszkanie 35,10 m2, położone na 2 piętrze czteropiętrowego budynku, z cegły z 2002r, składające się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

519 000 zł49 m² 10 574,60 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

DO sprzedaży oferta ms-4616 lokalizacja: kraków - Podgórze- ul rydlówka / rejon Rondo Mateczny (3 min pieszo na Rondo Matecznego) 20 min nad Wisłę, pod Forum, 20 min pieszo na Zakrzówek, 8 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł45 m² 7 582,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Idealne mieszkanie jako inwestycja pod wynajem- 2 pokoje! 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, do remontu o powierzchni 44,84m2, zlokalizowane na Krzykach, okolice ul. Podróżniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kaliny

Szczecin,zachodniopomorskie

330 001 zł67 m² 4 925,39 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże słoneczne mieszkonaie 3 pokojowe z balkonem położone na drugim piętrze w ocieplonym budynku z windą usytuowanym na osiedlu Kaliny. Nieruchomość ma 67,20m2 i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojtyły

Rzeszów,podkarpackie

326 000 zł63 m² 5 150,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Osiedle Prestiżowe to kompleks szesnastu budynków mieszkalnych dwu-lokalowych. Inwestycja znajduje się w sąsiedztwie terenów zielonych w południowej części Rzeszowa przy ulicy Karola.