dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

189 000 zł25 m² 7 560 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z Balkonem i Piękną Panoramą w Centrum! Usytuowana jest na ósmym piętrze w ocieplonym budynku z nowoczesną i cichobieżną windą. Nieruchomość ma 24,34m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Storczyków

Mikołów,śląskie

246 624 zł51 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowa inwestycja w Mikołowie - bliskość centrum i otoczenie zieleni przy ul. Storczyków! Modernistyczna architektura, nowoczesna technologia i komfort życia - znajdziesz to na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zabobrze III

Jelenia Góra,dolnośląskie

399 000 zł94 m² 4 244,68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Lokum ma do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe usytuowane na Zabobrzu III Mieszkanie bez czynszowe o pow. 94 m 2 usytuowane na II piętrze bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sękocińska

Warszawa,mazowieckie

1 099 990 zł124 m² 8 835,26 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Promocja do końca br. - do sprzedaży czteropokojowy apartament na Ochocie zlokalizowany w okolicy Parku Szczęśliwickiego. Apartament składa się z: dużego salonu z wyjściem na balkon;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stare Żegrze

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł64 m² 6 234,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Polecam do kupna mieszkanie 4 pokojowe zlokalizowane na Ratajach. Poznań / Rataje Nowe Miasto / os. Stare Żegrze Kontakt do osoby prowadzącej transakcje : Opis mieszkania Mieszkanie o metrażu 63,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołkowskiego

Gdańsk,pomorskie

479 000 zł48 m² 9 979,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: mieszkanie położone jest w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdańsk Zaspa. Nieruchomość położna na wysokim 9 piętrze w otoczeniu przyrody, co zapewnia doskonałe warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Plater

Pruszcz Gdański,pomorskie

367 821 zł65 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjatkowe mieszkania w Pruszczu Gdańskim Zostało tylko 6 mieszkań o powierzchni od 63 do 74 m2! /2 mieszkania z ogrodami o powierzchni 56 m2 i 85 m2!/ Inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zbąszyń

Zbąszyń,wielkopolskie

160 000 zł51 m² 3 143,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż mieszkanie usytuowane na drugim piętrze budynku wielorodzinnego, położonego w miejscowości Nowa Wieś (pałac) w gminie Zbąszyń. Lokal składa się z dwóch dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Róży Wiatrów

Wrocław,dolnośląskie

431 464 zł53 m² 8 082,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska 0% prowizji. Gotowe mieszkanie 3 pokojowe 53mkw. W centralnej części Krzyków - lokalizacji poszukiwanej i docenianej przez wielu Wrocławian, powstaje nowe osiedle społeczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włocławska

Toruń,kujawsko-pomorskie

240 000 zł40 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie w nowej cegle, na I piętrze, składające się z 2 rozkładowych pokoi (15m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafera

Szczecin,zachodniopomorskie

389 000 zł63 m² 6 174,60 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, znajdujące się na pierwszym piętrze budynku z windą na osiedlu Zawadzkiego w dzielnicy Pogodno. Nieruchomość ma 63m2 i składa się z: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żorska

Tychy,śląskie

239 598 zł41 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowa inwestycja w Tychach - stworzona z myślą o potrzebach mieszkańców Modernistyczna architektura, nowoczesna technologia i komfort życia - znajdziesz to na inwestycji Śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaszczurówka

Zakopane,małopolskie

565 000 zł54 m² 10 529,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 53,66m2. Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym, w pełni umeblowany i wyposażony w praktycznie nowe meble i sprzęty agd. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wyrzysk

Wyrzysk,wielkopolskie

284 000 zł64 m² 4 434,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe duża loggia wyrzysk Na sprzedaż duże, atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow.64,05 m 2 , z dużą LOOGIĄ, w Wyrzysku. Opis pomieszczeń: - salon o pow. 17,57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

237 000 zł58 m² 4 115,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy już od 3.990zł M/2 0% prowizji 0% podatku PCC zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki to nowa inwestycja mieszkaniowa w pod bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł66 m² 8 504 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio - bez prowizji mieszkanie 3- pokojowe Z garderobą I Z tarasem W świetnej lokalizacji - blisko metro II - gorąco polecam! Bardzo ładny rozkład - okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chmielniki

Chmielniki,kujawsko-pomorskie

230 000 zł58 m² 3 989,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żorska

Tychy,śląskie

173 182 zł27 m² 6 449,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

549 006 zł74 m² 7 419 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rewelacyjne mieszkanie 3 pokojowe z tarasem położone na 3 piętrze w nowym z 2017r apartamentowcu z windą zlokalizowany w cichym centrum miasta, w pobliżu Deptaka , Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

492 847 zł61 m² 8 139,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe, idealne dla rodziny, 3- pokojowe, 60,55 m2, ul.Banacha( Prądnik Biały) Bezpośrednio od dewelopera. Cena 491 847 zł Kupujący nie płaci prowizji, bez podatku 2% pcc. Zapewniamy wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chmielniki

Chmielniki,kujawsko-pomorskie

237 000 zł58 m² 4 115,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raginisa

Rzeszów,podkarpackie

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 48 m2 | ul. Władysława Raginisa | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 48 m2. Położone jest na drugim piętrze, w budynku czteropiętrowym w bloku z 1993.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Akademickie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

268 000 zł50 m² 5 360 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 50m2 w fordonie. Lokalizacja - Osiedle Akademickie to ciche i spokojne miejsce, w pobliżu znajdują się liczne tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Leśnica

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł167 m² 3 113,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Super oferta! Do sprzedaży piękny 167-metrowy, wyremontowany apartament w zabytkowej kamienicy w Leśnicy. Składa się z dużego salonu, obszernej kuchni, 5 pokoi, 2 łazienek oraz osobnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

190 000 zł60 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rządz oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na drugim piętrze w bloku; trzy odrębne pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz duży przedpokój; w mieszkaniu okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

250 000 zł61 m² 4 107,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł49 m² 5 761,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości promes przedstawia: mieszkanie na osiedlu błonie/ 48,6m2 / na sprzedaż lokalizacja: błonie/ Bydgoszcz powierzchnia użytkowa: 48,6 m2 miesięczny czynsz administracyjny: 450 zł liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głuchołazy

Głuchołazy,opolskie

114 000 zł35 m² 3 257,14 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35m2 położone w centrum Głuchołaz Układ mieszkania : dwa pokoje kuchnia przedpokój łazienka z wc Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

509 000 zł63 m² 8 092,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie na Tarchominie u zbiegu ulic Światowida i Myśliborskiej, o pow. 62,9 m2, usytuowane na parterze w 3 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, al. 28 Lipca 1943

Kraków,małopolskie

2 099 000 zł171 m² 12 295,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Annderson Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesny, doskonale zlokalizowany i wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 170.71m2 z dwoma balkonami oraz tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Złotniki

Wrocław,dolnośląskie

319 785 zł53 m² 6 089,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania gotowe do odbioru mieszkanie 2 pokojowe na Złotnikach (fabryczna- wrocław). Mieszkanie o powierzchni 51 m2, które składa się: - salon z kuchnią 28 m2 - sypialnia 11,3 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Żwaków

Tychy,śląskie

306 774 zł52 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

137 000 zł76 m² 1 805,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta na wyłączność! Tylko u Nas! Sprzedam przestronne jasne mieszkanie o łącznej powierzchni 75,9 m2 usytuowane na 1 piętrze w kamienicy. Nieruchomość składa się: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chmielniki

Chmielniki,kujawsko-pomorskie

250 000 zł61 m² 4 107,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

230 000 zł58 m² 3 989,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chmielniki

Chmielniki,kujawsko-pomorskie

198 000 zł48 m² 4 111,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Storczyków

Mikołów,śląskie

217 828 zł42 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019