dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dominów

Dominów,lubelskie

357 435 zł51 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji w miejscowości Dominów o powierzchni 50,70 mkw, w skład którego wchodzi: salon z aneksem kuchennym z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niedźwiedzia

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł53 m² 11 342,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferuję na sprzedaż mieszkanie na nowym osiedlu w cichej i zielonej części dzielnicy Szczecina - Kijewo nadające się zarówno na inwestycję (pod wynajem) jak i do zamieszkania. Ogromnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Toruń,kujawsko-pomorskie

429 000 zł61 m² 7 058,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tanie 3 pokoje na skarpie - całkowicie po remoncie - tylko W naszym biurze! ***tylko W naszym biurze *** Przedstawiam mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się w niskim bloku na ul. Witosa - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

580 000 zł68 m² 8 592,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie Prezentowane mieszkanie składa się z dwóch pięter. Na pierwszym znajduje się salon z otwartą kuchnią i balkonem. Po schodach w górę przechodzimy do 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińszczaków

Wałcz,zachodniopomorskie

273 000 zł43 m² 6 393,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własne przy głównej ulicy Kilińszczaków, budynek położony w centrum miasta. Do mieszkania przynależy piwnica i balkon loogia. Pomieszczenia wspólne pralnia, suszarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prusa

Kaźmierz,wielkopolskie

395 000 zł74 m² 5 343,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Kupujący zwolniony Z prowizji pośrednika, całość prowizji pokrywa sprzedający. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł51 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie o pow. 50,75 m2, zlokalizowane na 2 piętrze z 8 (jest winda) w kamienicy przy ul. Andersa. Mieszkanie jest ciche, a zarazem dobrze skomunikowane. W kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

429 000 zł50 m² 8 510 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie znajduję się na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku. Miejsce doskonale skomunikowane, w bezpośredniej okolicy znajduje się plac zabaw, tereny zielone, szkoła, centrum handlowe Sadyba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiartel

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł37 m² 14 220 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja mieszkanie 37,2M2, 2 pokoje, mokotów, ul.Wiartel Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sztolniowa

Rybnik,śląskie

165 000 zł49 m² 3 344,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność biura Prezentujemy Państwu mieszkanie typu M-3 zlokalizowane w Rybniku-Boguszowicach przy ulicy Sztolniowej usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

532 000 zł76 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

biuro nieruchomości Lublin* Proponujemy Państwu gotowy do zamieszkania apartament na ul.Ogrodowej. Mieszkanie jest bardzo przestronne i zadbane, z wysokimi pomieszczeniami, położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

398 000 zł40 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu mieszkanie na osiedlu Antoniuk przy ul. Aleja Solidarności 2. Na sprzedaż jest mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 40 m , położone na dziewiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

399 990 zł45 m² 8 889 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta tylko w naszym biurze nieruchomości te: słoneczne, ciepłe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Chrobrego. Widok z okien na panoramę Wrocławia! budynek: mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Metalchem

Opole,opolskie

407 000 zł68 m² 5 994,11 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zawieszona została zawarta umowa przedwstępna! wyłącznie W naszej ofercie! Przestronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie znajdujące się w jednym z niskich bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł44 m² 11 590,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania ciche dwupokojowe mieszkanie na Nowym zapraszam na prezentację! Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Nowodworskiej we Wrocławiu mieszkanie zlokalizowanie na wysokim paterze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Głogów,dolnośląskie

249 000 zł46 m² 5 401,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Wyjątkowa propozycja od free home biuro Nieruchomości Głogów! Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,10 m , usytuowane na ulicy Moniuszki, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł53 m² 8 163,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu Dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 52,55 m2 usytuowane jest na Trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Trzebież

Trzebież,zachodniopomorskie

320 000 zł51 m² 6 286,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

W trzebieży mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną w kuchnią i łazienką w przedwojennym budynku 4-rodzinnym o powierzchni 50,9 m2. Pokoje o powierzchni 22 m2 i 14 m2. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Szczecin,zachodniopomorskie

435 000 zł56 m² 7 767,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Super lokalizacja na prawobrzeżu ul. Jasna. Nowoczesny rozkładz -lokal przeszedł modernizację i obecnie składa się z części dziennej , dwóch pokoi, przedpokoju, łazienki i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Czy myślałeś o miejscu, gdzie możesz realizować swoje marzenia o prężnej karierze i jednocześnie cieszyć się idealnym zakątkiem do życia? Gratulacje, właśnie je odkryłeś! Oto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

600 000 zł66 m² 9 091 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja Przestronne, zadbane i gotowe do zamieszkania mieszkanie usytuowane na parterze w 1-piętrowym szeregowcu. Nieruchomość usytuowana w zamkniętym osiedlu w rejonie ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Erazma z Zakroczymia

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł65 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon (20 m2), - kuchnia (8 m2), - 2 x sypialnia (10 m2, 10 m2), - łazienka (4 m2), - toaleta (1,5 m2), - hol (10 m2), oraz - balkon (5,6 m2). Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Głogów Małopolski,podkarpackie

419 000 zł77 m² 5 462,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż ostatnie nowe 3/4 pok. mieszkanie o pow. 76.71 m2 + poddasze + balkon w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie bliźniaczej przy ul. Sikorskiego w Głogowie Małopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł47 m² 10 070,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,67 m2, które składa się z: - dużego pokoju, - sypialni - łazienki z wc i prysznicem - kuchni - osobnej lub w aneksie - wszystko zależy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Platynowa

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł46 m² 14 223,20 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Śródmieście/ mirów , 3- pokojowe mieszkanie z wielkim potencjałem, znajdujące się na 2. piętrze w 11- piętrowym budynku z lat 60. Cena do negocjacji. Na powierzchni 46 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brandstaettera

Tarnów,małopolskie

409 000 zł48 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Romana Brandstaettera w nowym budownictwie. Dzielnica Tarnów Piaskówka blisko centrum. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bartla

Kraków,małopolskie

500 000 zł48 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 380.00 zł; Budynek: cegła, z 2017, kameralne osiedle w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: balkon, domofon, drzwi antywłamaniowe, nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

480 384 zł44 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie o powierzchni 44,48m2 na trzeciej kondygnacji w sześciopiętrowym bloku w dzielnicy Bronowice. Nieruchomość świeżo po remoncie, podzielone na dwie niezależne kawalerki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czajkowskiego

Gdańsk,pomorskie

780 000 zł79 m² 9 873,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Jeśli poszukujesz mieszkania w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska to ta oferta jest dla ciebie! Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Gdańsk, suchanino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filomatów Pomorskich

Toruń,kujawsko-pomorskie

298 000 zł48 m² 6 208,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w cichej i spokojnej okolicy, dostępne od zaraz. Szczególnie przypadnie do gustu młodej parze, bądź rodzinie z dzieckiem jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł83 m² 10 396,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam nowe mieszkanie 83m2 4 pok. z 40 m tarasem Wyjątkowe Mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Wysockiego 25 usytuowane na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy piękny 40 m taras!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Słupsk,pomorskie

249 000 zł89 m² 2 806,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja do dnia 11.08.2023 ROK CENTRUM miasta a w jednej z kamienic, na II piętrze znajduje się przestronne, widne, pełne uroku mieszkanie. Co w nim zachwyca? Wiele możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Iwonicka

Rzeszów,podkarpackie

475 000 zł74 m² 5 793,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie z zlokalizowane na osiedlu Projektant w Rzeszowie. Główne informacje o inwestycji: -bardzo dobra lokalizacja (po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

699 000 zł42 m² 16 642,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji- przy ul. Przybyszewskiego 64 D , które ma rok czasu. Jest wykończone przez dewelopera w standardzie vip i jest w pełni wyposażone. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łozy

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł57 m² 9 982,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Słoneczny trzypokojowe mieszkanie z balkonem. Wszystkie pomieszczenia są niezależne, kuchnia z oknem, całość o powierzchni 57 mkw Mieszkanie ciepłe, słoneczne, dwustronne, wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

824 040 zł29 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mini apartament I 1 pokój I Wola I Sprzedaż I Winda I Browary Warszawskie Eleganckie mieszkanie w jednej z najpiękniejszych inwestycji jaką są Browary Warszawskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepodległości

Lublin,lubelskie

335 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Dwupokojowe, w pełni rozkładowe i jasne mieszkanie z balkonem w cichej okolicy z łatwym i szybkim dojazdem do Centrum. Świetna oferta dla osób szukających mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

529 000 zł33 m² 15 909,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bez prowizji + Rynek pierwotny - zakup bez podatku pcc 2% Mieszkanie dla inwestora w cenie netto 519 000 zł doliczyć podatek vat 23%. Po zakupie cały vat do odliczenia. Nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

618 000 zł57 m² 10 802,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2 pokojowe w doskonałej lokalizacji 2 minuty od metra Kondratowicza. Znajduje się na ostatnim piętrze budynku apartamentowo-handlowgo. Wyjście na taras z zachodnią ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fałata

Toruń,kujawsko-pomorskie

394 000 zł49 m² 7 974,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości skn prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie 49,41 m2 na osiedlu Fałata w Toruniu. Mieszkanie w stanie do wprowadzenia bez dodatkowego wkładu finansowego blisko umk. Gotowa.