dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kośnego

Opole,opolskie

516 000 zł72 m² 7 136,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny położony na 1 piętrze budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Kosnego w Opolu. Budynek to obiekt w zabudowie zwartej. Ściany zewnętrzne murowane, ocieplane. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 600-lecia

Sochaczew,mazowieckie

439 000 zł63 m² 6 968,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jdk Nieruchomości przedstawia Państwu rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum Sochaczewa. O mieszkaniu Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, 4-piętrowego bloku przy Alei 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piekarska

Kraków,małopolskie

685 000 zł41 m² 16 707,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży mieszkania w Krakowie przy ulicy Piekarskiej. Nieruchomość o powierzchni 41m2, znajduje się na drugim piętrze, w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasickiego

Lubin,dolnośląskie

289 000 zł54 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! ul. Krasickiego Mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 54,4m2 usytuowane na 3 piętrze w bloki 4-piętrowym. Nieruchomość po generalnym remoncie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rocha

Poznań,wielkopolskie

529 000 zł68 m² 7 837 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

+ oferta zarezerwowana + klient kupujący nie płaci wyngrodzenia biura. Polecam serdecznie jasne i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, z balkonem, w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

345 000 zł114 m² 3 030,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przestronne i w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie centrum Wałbrzycha. Na powierzchnię mieszkalną: 108,36 m2 składają się: -3 niezależne pokoje -kuchnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

530 000 zł55 m² 9 636,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania ładne mieszkanie z balkonem w centrum Szklarskiej Poręby. Na powierzchnię użytkową 52m2 składa się: kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Beżowa

Szczecin,zachodniopomorskie

539 000 zł64 m² 8 421,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,2 m 2, na 3 piętrze. Położone w spokojnej, prawobrzeżnej części Szczecina, w nowszej części Osiedla Bukowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Głogów,dolnośląskie

225 000 zł36 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Super oferta! Poszukujesz małego mieszkania w dobrej lokalizacji, dostępnego od ręki , dla siebie lub w celach inwestycyjnych? W ofercie piękne dwupokojowe mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Katowice,śląskie

419 865 zł63 m² 6 664,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witaj, szukasz dużego mieszkania w Katowicach, gdzie wszystko masz pod ręką, a zarazem w cichej i zielonej okolicy? Świetnie trafiłeś/aś. Zapraszam do opisu i kontaktu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łęczyńska

Lublin,lubelskie

259 000 zł45 m² 5 713,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,33 m2 położone w Lublinie, przy ulicy Łęczyńskiej. Cena wynosi 259 000 zł, co daje 5714 zł za metr kwadratowy. Nieruchomość składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sierakowskiego

Łódź,łódzkie

464 000 zł52 m² 8 925 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie W nowej inwestycji na bałutach ul. Sierakowskiego (bałuty) cena: 464.000 zł Zalety nieruchomości: - nowe budownictwo (budynek z końca 2020 r.) - ogrzewanie: miejskie - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandrowska

Łódź,łódzkie

259 500 zł47 m² 5 493,23 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie na rogatkach - Bałuty ul. Aleksandrowska cena: 259.500 zł DLA KOGO?: - dla inwestora, dla pary, dla rodziny Podstawowe informacje: - 47,24 m2 - 2 rozkładowe pokoje - stan lokalu: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyszyńskiego

Kępno,wielkopolskie

535 000 zł121 m² 4 432,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Cenisz sobie ciszę, spokój? Interesuje Cię zakup mieszkania w niskiej zabudowie, z tarasem? Z dobrym dojazdem do centrum miasta? W inwestycji realizowanej w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ametystowa

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł42 m² 11 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferta tylko w Poter Nieruchomości, klucze w biurze. Mam przyjemność Państwu zaoferować przytulne, w pełni umeblowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 42 m2 na 2 piętrze 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Wrocław,dolnośląskie

1 120 000 zł90 m² 12 431 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Agent prowadzący: tel: najważniejsze informacje: do sprzedania przestronny apartament w inwestycji z 2008roku przy ulicy Obrońców poczty Gdańskiej na Wrocławskim Ołtaszynie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bliskie Zaodrze

Opole,opolskie

289 900 zł30 m² 9 663 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na Bliskim Zaodrzu. To wyjątkowe mieszkanie składa się z przedsionku, łazienki z wc, przytulnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rumla

Gdańsk,pomorskie

794 707 zł59 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, wykończone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 59 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: -3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowica

Kraków,małopolskie

471 975 zł33 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Promo Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Klonowica. Lokalizacja: mieszkanie jest usytuowane w dogodnej lokalizacji z doskonałą komunikacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kręta

Toruń,kujawsko-pomorskie

394 000 zł40 m² 9 762,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

* oferta dostępna tylko w naszym biurze * Bardzo ładne mieszkanie, nowe, wykończone pod klucz. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,36 m2 znajduje się w nowym wybudowanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kępno

Kępno,wielkopolskie

370 000 zł51 m² 7 269,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie- kępno Oferujemy Państwu mieszkanie w bloku na Osiedlu Odrodzenia w Kępnie. Lokal położony jest na parterze. Posiada funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorwacka

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł54 m² 8 870 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko w naszym burze nieruchomości tel: słoneczne, ciepłe, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Chorwackiej. Blok położony w środku osiedla, widok z okiem na zieleń, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Ratuszowy

Jelenia Góra,dolnośląskie

495 000 zł62 m² 7 983,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu żwieżo wyremontowane trzypokojowe mieszkanie na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze. Mieszkanie znajduje się w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

249 000 zł48 m² 5 242,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży dwustronnie rozkładowe, słoneczne mieszkanie z balkonem w Głuszycy. Z balkonu rozpościera się przepiękny widok. Na powierzchnię mieszkalną składają się: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kielecka

Kraków,małopolskie

1 190 000 zł92 m² 12 934,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Osiedle oficerskie - 4-pokojowe bezczynszowe mieszkanie Z tarasem, ogródkiem I piwnicą N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży piękne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 94m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

459 000 zł72 m² 6 383,87 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

**** mieszkanie W samym centrum, 700M od kaskady do wprowadzenia***** Oferta sprzedaży, ładnego, zadbanego 3 pokojowego mieszkania z balkonem, usytuowanego na czwartym piętrze niskiego 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

230 000 zł46 m² 4 995,66 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Parter, nowe Osiedle! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46 m2 w bloku z cegły na Nowym. Osiedlu. Nowe Osiedle to osiedle położone w bliskiej odległości od Parku Solankowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł49 m² 18 204,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 2. piętrze w budynku z 2017 roku przy ul. Bukowińskiej na warszawskim Mokotowie. Lokal o powierzchni 48,89 mkw składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

609 000 zł71 m² 8 590,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy nowe gotowe mieszkanie w stanie deweloperskim po odbiorach w Inwestycji Neo Jasień Aranżacja mieszkania: salon z aneksem kuchennym 19,09 m2 Sypialnia 12,52 m2 Sypialnia 9,21m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Łódź,łódzkie

395 000 zł47 m² 8 404,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Paderewskiego. Mieszkanie o powierzchni 47 mkw, położone na 1 piętrze w bloku 4- piętrowym, składa się z przestronnego korytarza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

438 767 zł42 m² 10 420 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 37 do 83 m2 Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Nowe budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rumla

Gdańsk,pomorskie

717 275 zł54 m² 13 394,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, wykończone narożne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 54 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: -3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł30 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo jasnej, cichej i ustawnej 2 pokojowej nieruchomości o praktycznym oraz bardzo funkcjonalnym rozkładzie. Lokal idealny pod inwestycję,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opalińskiego

Przemyśl,podkarpackie

215 000 zł32 m² 6 718,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedane Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 32 m2 - usytuowane przy ul. Opalińskiego w Przemyślu. Mieszkanie jest po generalnym remoncie i znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Chełm,lubelskie

199 172 zł47 m² 4 275 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Ustawne i funkcjonalne dwu pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na osiedlu Kościuszki przy ulicy Wolności w Chełmie. Bliskość centrum i niskie opłaty to nie jedyne atuty tej wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ustroń

Ustroń,śląskie

650 000 zł73 m² 8 904,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży atrakcyjny apartament o powierzchni 73 m2 posiadający dwa widokowe balkony. Położony blisko wyciągów narciarskich, alei spacerowych i rowerowych. Apartament składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł48 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na Targówku w Warszawie. Mieszkanie po generalnym remoncie wykonanym w 2017r. Wymienione drzwi, okna, podłogi, instalacja wodno-kanalizacyjna i elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mierzyn

Szczecin,zachodniopomorskie

726 530 zł75 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mierzyn ul. Pauliny - Apartament z tarasem wykończony pod klucz. Na sprzedaż apartament z tarasem na piętrze w budynku nr C. - powierzchnia użytkowa ok. 74,90m2 - taras - 6,70m2 - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, USTRONIE

Lubin,dolnośląskie

308 000 zł65 m² 4 751,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje -II piętro- lubin. Mieszkanie o pow. użytkowej 60,62 m 2 składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz wc. Nieruchomość z balkonem i piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piławska

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł45 m² 11 433,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedaży 2-pokojowe,w pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem położone na drugim piętrze 4-pietrowego budynku przy ul. Piławskiej. Całość składa się z: - dwóch pokoi, - osobnej kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kraków,małopolskie

602 030 zł46 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe apartamenty kraków-czyżyny ok. Centrum handlowego "M1" 0% prowizji oferta dostępna tylko W naszym biurze Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku krakowskim dewelopera, to 4-piętrowy.