dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Siejnik I

Olecko,warmińsko-mazurskie

215 000 zł49 m² 4 387,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* olecko - mieszkanie 49m2 - 2 pokoje * Zapraszam do zapoznania się z ofertą zadbanego mieszkania znajdującego się w Olecku na Osiedlu Siejnik. Mieszkanie o powierzchni 49m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł38 m² 13 197,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wrocław, krzyki, jagodno, ul. Buforowa. Dwa pokoje z balkonem w nowym budynku z windą. Komórka lokatorska i 2 miejsca postojowe w garażu! wirtualna wizyta ze zdjęciami 360 stopni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Seredyńskiego

Gdańsk,pomorskie

570 000 zł52 m² 10 877,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mam do zaoferowania przestronne, dobrze doświetlone mieszkanie 2 pokojowe w świetnej lokalizacji - Gdańsk Śródmieście. W skład prezentowanego mieszkania wchodzą: - kuchnia - 8,5 m2, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Osiedle Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

481 834 zł48 m² 10 063,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie spokój A chcą mieszkać W krakowie Mieszkanie w stanie deweloperskim na Mistrzejowicach 2 pokojowe na parterze z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

624 901 zł56 m² 11 159 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław / ołtaszyn / złota podkowa / 2 pokoje / taras 38 M2 polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Piękne I funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Złota Podkowa we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Rzeszów,podkarpackie

340 000 zł37 m² 9 189,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Home Profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania w Rzeszowie przy ul. 8 marca Mieszkanie o powierzchni 37,00 m2 usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polesie

Łódź,łódzkie

414 990 zł53 m² 7 830 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie jest w pięknej kamienicy w której kiedyś mieszkał Julian Tuwim. Lokal o powierzchni 53 m2 w centrum Łodzi. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz korytarzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kokosowa

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł44 m² 10 454,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hit Stabłowice ul. Kokosowa Park Zieleń Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 44 m2 znajdujące się na parterze w bloku z 2013 r. Rozkład pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym -balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

569 000 zł48 m² 11 931,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok mieszkanie w nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie oddawane w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

412 636 zł59 m² 7 047,58 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

395 000 zł46 m² 8 494,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa atrakcyjna oferta sprzedaży przytulnego, ciepłego, mieszkania położonego w wysokim w budynku na opolslkich Chabrach. Lokal mieszkalny to : trzy pokoje ( jeden z balkonem ) kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jantarowa

Lublin,lubelskie

445 005 zł51 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu nową inwestycję w rozwijającej się dzielnicy Czuby a dokładnie przy ul. Jantarowej W spokojnej części miasta w niewielkiej odległości od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zakrzów

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł65 m² 9 697,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 4-pokojowe mieszkanie z loggią, na spokojnym, zielonym osiedlu na Zakrzowie! Ważna informacja: prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper, a Kupujący nie płaci podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

496 000 zł73 m² 6 830,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Biuro Nieruchomości skn prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie 72,62 m2 na osiedlu Mokre w Toruniu. Mieszkanie świeżo po remoncie z dużym potencjałem inwestycyjnym nadające się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Topolowa

Wieliczka,małopolskie

387 700 zł47 m² 8 249 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Bielsko-Biała,śląskie

249 000 zł37 m² 6 766,30 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Cena: 249 000 pln 2 pokoje, osobna kuchnia I łazienka oraz przedpokój O pow. 36,8 M2 os kopernika. Atuty mieszkania: - niskie koszty utrzymania - korzystny układ pomieszczeń mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jar

Toruń,kujawsko-pomorskie

479 000 zł49 m² 9 775,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 49m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na zadaszony taras, - sypialni, - kuchni, - łazienki z wc, - przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

488 190 zł53 m² 9 290 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 52,55m2 mieści się na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku położone w w południowej dzielnicy Wrocławia. Otoczenie nieruchomości: jagodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

554 708 zł60 m² 9 190 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: paweł Jaglarz tel. 3-pokojowe mieszkanie Z ogródkiem na jagodnie Otoczenie nieruchomości: jagodno jest to bardzo szybko rozwijająca się, a jednocześnie cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bożka

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł78 m² 10 243,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość na Bemowie na Ul. Arki Bożka z fantastycznym panoramicznym widokiem na centrum miasta. Jest to niewątpliwie okazja dla osób ceniących otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

870 000 zł126 m² 6 932,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Biuro Nieruchomości skn prezentuje Państwu na sprzedaż 2-poziomowe mieszkanie 125,5 m2 na osiedlu Mokre w Toruniu. Mieszkanie rozkładowe, jasne, dwustronne, 2-poziomowe położone na 3 i 4-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wizjonerów

Kraków,małopolskie

620 000 zł54 m² 11 481,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kraków, osiedle wizjonerów Do sprzedania mieszkanie 2-3pokojowe w stanie deweloperskim na nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, salonu z aneksem z opcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

317 000 zł26 m² 12 192,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atuty: mieszkanie 2 - pokojowe 26m2 gotowe do wprowadzenia W pełni wyposażone balkon nowe budownictwo wieniawskiego spokojna okolica miejsce postojowe komórka lokatorska niski czynsz opis: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Młodych

Toruń,kujawsko-pomorskie

459 000 zł51 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! umowa przedwstępna! Biuro Nieruchomości skn prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie 51 m2 na osiedlu Młodych w Toruniu na ulicy Moniuszki. Mieszkanie w wysokim standardzie do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacewicz

Częstochowa,śląskie

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Północ w Częstochowie. Lokal ma powierzchnię 51m2, usytuowany jest na 7 piętrze co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Sobieszów

Jelenia Góra,dolnośląskie

165 000 zł26 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Numer oferty 2390 Oferta na wyłączność dostępnatylko w naszym biurze Biuro Nieruchomości Optima ma Państwudo zaoferowania kawalerkę w Sobieszowie. Mieszkanie mieści się nadrugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Sochaczew,mazowieckie

330 000 zł48 m² 6 932,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Warta uwagi propozycja mieszkaniowa dla osób szukających lokum na start lub w celach inwestycyjnych. Nieruchomość położona przy ul. Grunwaldzkiej 14 w Sochaczewie. wolne od zaraz tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mikołajczyka

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł54 m² 14 851,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,80 m2 zlokalizowane na Gocławiu, przy ulicy Stanisława Mikołajczyka. W skład mieszkania wchodzi: przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasztanowa

Święta Katarzyna,dolnośląskie

453 619 zł64 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Osiedle kasztanowe III etap - grudzień 2022r. Mieszkanie F.1.5 Mamy przyjemność zaprezentować kontynuację INWESTYCJI w Św. Katarzynie - osiedle kasztanowe Przy ul. Kasztanowej i Zacharzyckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł53 m² 8 283,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Duże 2M z Balkonem świetna inwestycja Oferujemy na sprzedaż ładne zadbane mieszkanie na Brochowie o metrażu 53 m2 z loggią o powierzchni prawie 4,5m2. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

387 855 zł46 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania jedno z ostatnich mieszkań o powierzchni do 50 mkw. w tej inwestycji. Jest to mieszkanie z wystawą okien od strony południowo - wschodniej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosenna

Łęczna,lubelskie

350 000 zł67 m² 5 223,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie trzypokojowe 67 m kw. ul. Wiosenna Odnowione, gotowe do zamieszkania mieszkanie trzypokojowe na I piętrze. Widne, przestronne, ustawne 3 pokoje, duży przedpokój, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Miłosza

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

409 000 zł47 m² 8 763,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż piękne, bardzo słoneczne i jasne mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem w okolicy ulicy Miłosza w Obornikach Śląskich. Mieszkanie: * Mieszkanie 49m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Straconka

Bielsko-Biała,śląskie

830 000 zł134 m² 6 189,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna! Oferujemy na sprzedaż bezczynszowy dwupoziomowy apartament o pow. 134,09 m2 ., (powierzchnia liczona wraz z garażem) zlokalizowany przy ul. Górskiej w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

880 000 zł77 m² 11 431,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe, spółdzielczo - własnościowe prawo do lokalu, położone na czwartym piętrze w budynku wniesionym w niskiej zabudowie, a który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Wieniawa

Lublin,lubelskie

345 000 zł36 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Jasna kawalerka w pobliskim sąsiedztwie uczelni wyższych (umcs, up, kul- do 10 minut spacerem) w dzielnicy Wieniawa nieopodal Alei Racławickich. Kameralny blok z cegły z zadbaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Kraków

Kraków,małopolskie

672 955 zł48 m² 14 081,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 1-pokojowe mieszkanie z antresolą znajdujące się na 3 piętrze, 4 piętrowego nowoczesnego apartamentowca. - zaplanowane przez architektów tarasy, ogródki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł82 m² 8 524,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 82m2. Nieruchomość składa się z: - pokoju 1 - pokoju 2 - pokoju 3 - kuchni ze spiżarnią - łazienki - korytarzu. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

543 000 zł42 m² 12 827,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwa pokoje od dewelopera w świetnej cenie! Inwestycja deweloperska planowana do oddania w IV kwartale 2024r. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

604 726 zł67 m² 9 065 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie od dewelopera Z widokiem na las - gotowe do odbioru! Przestronne mieszkanie czteropokojowe z balkonem, o powierzchni 66,71 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wola Duchacka

Kraków,małopolskie

710 288 zł60 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu Duchackim Termin realizacji: gotowe Przestronne.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij