dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piławska

Wrocław,dolnośląskie

639 900 zł48 m² 13 331,20 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam prawdziwą okazję. 2-pokojowe mieszkanie, w pełnym rozkładzie z wyposażeniem. A to wszystko na osiedlu z pełną infrastrukturą wokół. Zadzwoń i umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Całkowa

Nowy Sącz,małopolskie

485 355 zł75 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zalety budynku: - budynek wybudowany z ciepłego pustaka ceramicznego o podwyższonej lambdzie 20 w/(m*k) - cały budynek ocieplony styropianem grafitowym lambda 31 w/(m*k) dla uzyskania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wejnerta

Warszawa,mazowieckie

867 000 zł43 m² 19 977 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Dwustronne, rozkładowe, wysokie 3 pokojowe mieszkanie, na parterze trzypiętrowego budynku z 1950 roku przy ulicy Wejnerta w cichej i zielonej okolicy. Odległość do stacji metra Wierzbno to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bodycha

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł55 m² 13 430,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedam piękne, klimatyczne mieszkanie 55,1 m w przedwojennej kamienicy w Piastowie, ul. Fałata idealne dla miłośników wyjątkowych wnętrz! Atuty mieszkania: lokalizacja: 800 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Poznań,wielkopolskie

359 000 zł29 m² 12 379,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio | bez pcc | bez prowizji Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka w inwestycji na poznańskich Jeżycach Powierzchnia: 28,77 m Układ: pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lema

Gdańsk,pomorskie

720 272 zł57 m² 12 592,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam 3 pokojowe mieszkanie na Gdańskiej Morenie. Świetnie skomunikowane kameralne osiedle. Atrakcyjne miejsce do zamieszkania dla osób ceniących sobie zarówno prywatność, jak i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gramatyka

Kraków,małopolskie

995 000 zł48 m² 20 729,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | blisko centrum | 48m2 mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 48m2 na Krowodrzy blisko centrum ze świetnym połączeniem komunikacyjnym. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł39 m² 12 057,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 38,98m 2 , usytuowane na IV piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł74 m² 14 189,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

For en please scroll down Proszę o telefoniczne umawianie spotkań, również w dniu otwartym, tel, kupujący nie płacą prowizji! Komfortowe mieszkanie trzypokojowe, o unikalnym charakterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

139 900 zł48 m² 2 928 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Przychodzimy z propozycją mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji obok Dworca kolejowego co zapewni komfort przemieszczania się oraz obok Starówki w Inowrocławiu i tężni Solankowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Bielsko-Biała,śląskie

503 138 zł43 m² 11 808 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dwa mieszkania - Twoja okazja na życie w luksusie! 0 zł prowizja - 0 zł pcc! Pełna fv 23% - odlicz vat Marzysz o idealnym mieszkaniu? Takim, które jest piękniejsze niż widoki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nurta-Kaszyńskiego

Łódź,łódzkie

415 000 zł50 m² 8 277 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Jeśli szukasz dwu pokojowego, dużego mieszkania, to ta alternatywa jest dla Ciebie. 660*359*762 Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na IV piętrze o pow. 50 m2 w cenie 435 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spichrzowa

Gdańsk,pomorskie

1 799 000 zł102 m² 17 637,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Więcej zdjęć na naszej stronie www: dobraoferta.Pro Apartament PREMIUM na Wyspie Spichrzów Stabilna stopa zwrotu i wzrost wartości w czasie. Zero własnego czasu na zarządzanie. Udokumentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł46 m² 18 122,30 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie w pełni umeblowane z pięknym widokiem na panoramę miasta, łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

1 272 800 zł74 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74m2 z dwoma przynależnymi tarasami o łącznej powierzchni 17.33m2! Nieruchomość znajduje przy ulicy Jana Kantego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Kraków,małopolskie

765 000 zł69 m² 11 151,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Gotowe do wprowadzenia. Okazja. Przestronne 3 pokoje, 68,6m z loggią i piwnicą. Doskonała lokalizacja. (english version below, нижче наведено опис українською.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Dachowa

Dachowa,wielkopolskie

540 000 zł90 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc Przedmiotem oferty jest mieszkanie bezczynszowe, zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku 4 lokalowym. Mieszkanie w stanie deweloperskim, z rozprowadzonymi instalacjami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

654 610 zł60 m² 10 924,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu 4 - pokojowego mieszkania o powierzchni 59,92 m2 na 3 piętrze. Odbiór mieszkań od września 2025 r. Osiedle położone jest w dzielnicy Orunia Górna - Gdańsk Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

685 000 zł47 m² 14 451,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie zarezerwowane Nowocześnie wykończone 2 pokojowe mieszkanie z balkonem - ulica Róży Wiatrów Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Bielsko-Biała,śląskie

540 000 zł58 m² 9 248,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Bielsku-Białej - blisko centrum Szukasz mieszkania, które łączy bliskość centrum z ciszą i spokojem? A może masz dość wspinania się po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Sopot,pomorskie

4 995 000 zł92 m² 54 058,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Apartament Luksusowy, dla Inwestora z wysokimi wymaganiami; bliskość plaży zachwyca, widok na morze jest atutem nie do przebicia. Tak niewiele jest ofert w Sopocie z widokiem na morze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Wałowy

Gdańsk,pomorskie

689 000 zł50 m² 13 863,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Lokalizacja Nieruchomość położona w Gdańsku w świetnie skomunikowanej części Śródmieścia przy ulicy Plac Wałowy. W pobliżu znajdują się: - przystanki komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

658 000 zł47 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Jeżeli szukasz jasnego, cichego i dwustronnego mieszkania do własnej aranżacji, to ta oferta jest dla Ciebie. 10 minut spacerem do stacji metra "wawrzyszew". 5 minut do przystanku tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartla

Kraków,małopolskie

530 000 zł42 m² 12 740,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Kliny, 2 pokoje, balkon M. Postojowe Urocze mieszkanie do wejścia Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane przy ul. Bartla - kliny zacisze. Lokal znajduje się na drugim piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rymwida

Lublin,lubelskie

450 000 zł56 m² 7 992,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Sprzedam mieszkanie własnościowe spółdzielcze do remontu, położone na osiedlu A. Mickiewicza, w Lublinie na ulicy Rymwida. Mieszkanie w wieżowcu na 8 piętrze, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Siedzikówny - Inki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

699 900 zł89 m² 7 820,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Unikalne mieszkanie zlokalizowane na ul.Siedzikówny-Inki ( naprzeciw Sklepu Biedronka ) na 3 piętrze i poddaszu , składające się z salonu z aneksem kuchennym na 3 piętrze oraz antresoli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Łódź,łódzkie

685 000 zł69 m² 9 915 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Osiedle Jarzębinowe przy ul. Okopowej. Posiada powierzchnię 69,03m2 i położone jest na trzecim piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Rataje

Poznań,wielkopolskie

1 075 000 zł80 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Wyjątkowy apartament 4 pokojowy położony w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

359 000 zł65 m² 5 523,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania z balkonem , usytuowanego na trzecim piętrze w bloku w Dzierżoniowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Oleśnica,dolnośląskie

389 000 zł49 m² 7 990,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 48,68 m , położonego w wyremontowanym bloku w zielonej części Oleśnicy. Lokal idealnie sprawdzi się dla pary, rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

875 000 zł40 m² 22 096 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje na zabłociu! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Pana Tadeusza, dzielnica Zabłocie. Dzielnica ta posiada mnóstwo punktów usługowo-handlowych: sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

736 560 zł37 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

! zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera! oferta bez prowizji | zakup bezpośredni | 0% pcc Nowy etap już dostępny - Wybierz swoje wymarzone mieszkanie jako pierwszy! Wysoki standard wykończenia 10/10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 350 000 zł140 m² 9 642,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu poddasze do adaptacji znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Salwator.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Karpacz,dolnośląskie

389 000 zł28 m² 13 745,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Super oferta! Na wyłączność w Biurze Nieruchomości Optima - nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu przytulne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 28,30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Czeladź

Czeladź,śląskie

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli marzysz o przestrzeni i własnym ogródku, poza tym zależy Ci na spokojnej lokalizacji blisko centrum miasta to ta oferta zdecydowanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł40 m² 9 856,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania, zlokalizowanego na osiedlu stawki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piła,wielkopolskie

335 000 zł53 m² 6 362,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Pile z loggią, po kapitalnym remoncie wysoki standard, w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

642 823 zł62 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie dwustronne, przeciwległe o powierzchni 63,11m2 na zielonym, spokojnym Brochowie to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł50 m² 12 004 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokoje | 49,90 m2 | ul. Szarych Szeregów | oś.Kmity | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 49,90 m2. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze niskiego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piekary Śląskie,śląskie

399 000 zł62 m² 6 445,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Przedstawiam na sprzedaż apartament z dużym balkonem na osiedlu Sowińskiego w Piekarach Śląskich. Bardzo wysoki standard wykończenia, duży balkon, wysoki parter, zamontowany alarm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

285 000 €94 m² 3 031,91 €/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

^ czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania około 20 000 euro rocznie + ochrona.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij