dowolna

Działki

64 015 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 015 ogłoszeń

169 000 zł1 340 m² 126,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną, położona 3 kilometry od morza. Teren płaski, wymiary działki 33m x 41m. Dostępne media przy działce: energia elektryczna oraz woda.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł2 476 m² 296,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki budowlanej o nr geod: 623/10 położonej na Dojlidach Górnych przy ul.Kowalskiej w urokliwej okolicy. Działka posadowiona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 047 m² 75,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1.047m2 położona w Deszcznie. Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Przeznaczenie - zabudowa jednorodzinna. Media ok 80m woda, energia. Sąsiedztwo - nowa.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 583 m² 68,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki pod zabudowę zagrodową o powierzchni 15.83a a, położonej w miejscowości Władysław, oddalonej ok. 7 km na północ od Iwanowic. Obszar objęty jest mpzp Gminy.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł800 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia w cichej i zielonej okolicy. Oferujemy sprzedaż działki o powierzchni 800 m2 , dodatkowo ofertujemy kompleksową usługą budowy nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

425 100 zł3 270 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Sokule, w gminie Wiskitki, w powiecie żyrardowskim. Duża, ustawna, słoneczna działka o powierzchni 3270 m2 i wymiarach ok. szer. 56 m x.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 127 m² 754,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową działka o pow. 1127 m2 położoną w samym centrum osiedla Stara Miłosna. Wszystkie Media miejskie przy działce: prąd, gaz, woda, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

105 400 zł1 054 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek w otulinie lasu i terenów zielonych! Na sprzedaż niepowtarzalnie piękne działki budowlane (z wydanymi warunki zabudowy) w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 841 m² 206 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Pieniny, gmina Krościenko nad Dunajcem Na sprzedaż piękna 18,4 arowa działka budowlana z widokiem na góry w malowniczym kurorcie turystycznym Gmina Krościenko.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o kształcie pięknego prostokąta [42x47]. Płaska. Zabudnowa mr, zagrodowa z dopuszczeniem mieszkalnej. 2000mkw; czwarta linia zabudowy media - gaz i prąd - skrzynki w granicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 820 000 zł18 175 m² 210,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu unikalną działkę inwestycyjną, której lokalizacja przyciąga możliwościami z maksymalnym potencjałem na zyski. Położona bezpośrednio przy strategicznej drodze krajowej nr.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł4 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 4500 m2, usytuowana w gminie Siechnice, obręb Łukaszowice 2 km od Świętej Katarzyny. Dojazd do działki drogą asfaltową. Media przy działce:.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł6 557 m² 42,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka znajduje się przy głównej drodze w ruchliwym miejscu. Na działkę jest już doprowadzony prąd. Jest projekt na doprowadzenie wody. W cenę działki wchodzi projekt budowlany na budynek.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 841 m² 111,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Ornowo z dostępem do jeziora Morliny, realizowanym poprzez gminną plażę. Odległość do jeziora około 300 metrów. Działka położona bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ciekawa oferta sprzedaży działek Koźmice Wielkie, gmina Wieliczka w jednym kompleksie z wspólną wewnętrzną drogą. Działki z lekkim nachyleniem, wykarczowane, zadbane, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł462 m² 90,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rekreacyjną w miejscowości Skrzydlów, położoną w pobliżu szkoły oraz osiedla bloków, w otoczeniu innych działek zabudowanych domkami rekreacyjnymi. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 700 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka budowlana w Kołaczycach idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Sprzedam wyjątkową działkę budowlaną nr 715 o powierzchni 17 arów, położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

979 200 zł3 264 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłączny Opiekun oferty: jakub Wantrych Licencja pfrn 30928 tel.   Działka rolna o łącznej powierzchni 3264 m2 położona we Wrocławiu (psie Pole - Pawłowice) w spokojnej ulicy na.

Szczegóły ogłoszenia

187 500 zł2 500 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

cztery działki pokazane przykładowo. Wydzielenie z całości na życzenie Klienta. :link do strony :KONTAKT DO AGENTA Krzysztof Lesiak   .

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł1 833 m² 1 090,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania oferuję Państwu grunt o powierzchni 1 833 mkw. w miejscowości Reguły przy ulicy Ogrodowej. Na działce usytuowany jest budynek wolnostojący. Działka jest dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Biesowo

Biesowo,warmińsko-mazurskie

2 100 000 zł81 700 m² 25,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż pięknie położoną działkę rolną z linią brzegową jeziora Tejstymy. Teren pofałdowany , częściowo zadrzewiony , nad jeziorem resztki przedwojennego siedliska. Jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

88 995 zł1 047 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowy Jasiniec - wieś w Polsce położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie bydgoskim, w gminie Koronowo. Wieś położona na północny wschód od Koronowa, na trasie do.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł10 800 m² 23,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super cena : 200.000 zł! Siedlisko o powierzchni działki 1,0775 ha, położone w miejscowości Jarosławiec, gmina Uchanie, powiat hrubieszowski. Nieruchomość daje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

3 270 000 zł10 900 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż idealnie usytuowaną działkę budowlaną o przeznaczeniu mn1 (zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna) położoną w malowniczej miejscowości Kranów - zaledwie 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 504 m² 199,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tokary - Oferta dotyczy o pow. 1504m2, ten obręb objęty jest wydaną decyzją o warunkach zabudowy, przeznaczając teren pod zabudowę mieszkaniową. Działka dobrze nasłoneczniona, nie.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 001 m² 109,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka z wydanymi warunkami zabudowy, w bezpośrednim sąsiedztwie domów. Procentowa powierzchnia zabudowy wynosi 11,6%, wysokość do 9m., kąt połaci dachowych od 30 do 45.

Szczegóły ogłoszenia

2 256 000 zł5 014 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W sprzedaży pojawiła się atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Mosty, gmina Kosakowo, powiat pucki w odległości 1200 metrów od morza, gdzie powstanie Ekomarina. Ekomarina.

Szczegóły ogłoszenia

270 045 zł3 177 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Kamienica, w gminie Załuski, powiecie płońskim. Nieruchomość stanowi świetną okazję inwestycyjną idealna pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 830 000 zł16 200 m² 113,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,6152 ha w skład której wchodzi obszar leśny , około 36 ar , oraz działka budowlana. Sprzedaż dotyczy obszaru 5 działek. Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł1 200 m² 15,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt