dowolna

Działki

64 093 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 093 ogłoszenia

144 000 zł800 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną, która znajduje się w spokojnej dzielnicy Orzesza, wśród luźnej zabudowy domów jednorodzinnych i działek niezabudowanych.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł2 628 m² 2 245,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2628 m 2 , zlokalizowana przy ulicy 11 Listopada w centrum Jędrzejowa. Wymiary działki to około 21 m (front) x 125 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł2 642 m² 223,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dwie, sąsiadujące ze sobą działki, pierwsza o powierzchni 465 mkw, kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach około 14,5 m x 32 m i druga, również prawie prostokąt,.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł3 658 m² 478,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bielsko biała, lipnik grunt dla inwestora projekt budowlany! wydana decyzja O warunkach zabudowy! Proponuję na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 3658 m2 z wydaną decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

104 000 zł1 300 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** 1300 M2 *** wszystkie media *** piękne widoki na całą panoramę *** Jeśli poszukujesz działki w małej i spokojnej miejscowości w otulinie natury - sprawdź tę ofertę! Działki.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł12 000 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Unikalna Nieruchomość na Białołęce. Powierzchnia Gruntu: 12 000 mkw = 1,2 ha Doskonała Lokalizacja na Białołęce: bliskość Głównych Dróg Krajowych oraz łatwy dostęp do lotnisk i stacji.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł3 200 m² 34,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę działki budowlanej o powierzchni 0,3200 ha położoną w miejscowości Banica, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki, woj. małopolskie. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł4 247 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ostatnie 3 działki Działka budowlana znajdująca się w malowniczej miejscowości Wilcza, w powiecie Kłodzkim, o powierzchni 4247m2 jest wspaniałą okazją dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł1 600 m² 356,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka z zabudowaniami mieszkalno-gospodarczymi, doskonała pod sklep lub siedzibę firmy - Podrzecze, nowy Sącz! Tylko u Nas! Homfi przedstawia ustawną działkę 16a wraz z wyremontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł48 400 m² 9,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kolonia Golina gm. Golina- działka rolna o pow. 4,8400 ha Lokalizacja - Golina-Kolonia Cena - 480 000 pln Powierzchnia - 48400 m2 Cena za m2 - 9,92 zł Charakterystyka przeznaczenia - Studium: ł, ps.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł4 838 m² 175,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: działka budowlana Lokalizacja: legnica, okolice ul. Ceramicznej Powierzchnia: 4838 m2 największe zalety! atrakcyjna lokalizacja duża powierzchnia, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł2 500 m² 99,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o pow. 2500 m2 zabudowana domem o pow. 241,2 m2, położona Brzeźno 2, pszczew (sulęciński, sulęcin, brzeźno) Przedstawiam Państwu do sprzedaży działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

2 710 200 zł13 551 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 13 551 m położoną we Otominie (gm. Kolbudy). To przestronny teren, który daje szerokie możliwości realizacji inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł6 900 m² 101,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki o powierzchni 69 arów, zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Stobierna o numerze ewidencyjnym 3321 powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

462 000 zł1 408 m² 328,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wisła Czarne- działka budowlana o symbolu o13mn2 budownictwo jednorodzinne o pow. 14 ar. Składająca się z dwóch geodezyjnych działek. Bardzo widokowa (widok na Zameczek Prezydencki).

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł1 535 m² 50,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w naszej ofercie 2 atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Tawęcino w gm. Nowa Wieś Lęborska. To idealne miejsce dla osób, które pragną uciec od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 003 m² 164,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż dwie działki położone w miejscowości Osowiec gmina Sicienko. Działki o powierzchniach 1003, 1015m2 położone przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł1 471 m² 659,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Otwock, 1471 m2 Polecam działkę budowlaną, w bardzo dobrym miejscu w Otwocku. Działka w kształcie trapezu o bokach 30m x 38m x 45m x 42m. Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł1 400 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1400 m2 usytuowana przy głównej drodze przelotowej - Nowe Miasteczko- polkowice, 5 km do zjazdu na S3. W pobliżu budynki mieszkalne oraz w rejonie firma.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 047 m² 114,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane położone niedaleko Gorzowa, na Osiedlu Poznańskim przy ul. Świetlanej. Dojazd drogą asfaltową. w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Dostępne powierzchne działek.

Szczegóły ogłoszenia

450 300 zł3 002 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana nad jeziorem Bukowo w pobliżu miejscowości Gleźnowo w gminie Darłowo. Do morza w miejscowości turystycznej Dąbki około 3 km. Działka w zespole działek.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł1 477 m² 287,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona, słoneczna działka budowlana w Koleczkowie! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana we wsi Koleczkowo. Jest to doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie łatwy dojazd do Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 329 m² 97,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną, na sprzedaż, mierzwin, bolesławiec. Wgn Nieruchomości zaprasza do zakupu doskonałej działki budowlanej o powierzchni 1329m2,.

Szczegóły ogłoszenia

102 600 zł1 026 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki budowlano-przemysłowe o powierzchni 1026m 2 i 1092m 2. Działki zlokalizowane są w Bukowinie, kaszubskiej wsi z rozbudowaną infrastrukturą usługową.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł8 187 m² 23,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż wyjątkowa działka z dwoma stawami - Modzerowo, gm. Izbica Kujawska niezwykła działka nad jeziorem ze stawami.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł23 200 m² 6,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gmina Świercze, miejscowość Świerkowo. Do sprzedaży grunt o powierzchni 2,32 hektara, położony 650 m od drogi asfaltowej. W ewidencji gruntów wyszczególniono: 1. grunty rolne 2700 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł5 769 m² 190,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferowana jest działka inwestycyjna z wydanym pozwoleniem na budowę, która dotyczy projektu przedszkola. Można wystąpić o projekt zamienny na inne nieuciążliwe usługi. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Mącze,warmińsko-mazurskie

140 000 zł1 501 m² 93,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki na sprzedaż w miejscowości Mącze - blisko jeziora i Ełku Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w miejscowości Mącze , w powiecie ełckim, obręb Mącze.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł22 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Na sprzedaż oferujemy działkę budowlano - rolną o powierzchni 22 000 m2, z czego część budowlana ma powierzchnię około 4500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 656 425 zł31 795 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę inwestycyjną położoną w obrębie miasta o powierzchni 31795 m2. Nieruchomość położona przy drodze głównej, asfaltowej, przy obwodnicy w przepięknej.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł20 989 m² 33,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży są działki o numerach ewidencyjnych: 2648/22; 902/13; 991/19 położone w gminie Opoczno, powiecie opoczyńskim, województwie łódzkim. Działka nr ew. 2648/22 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 000 zł17 400 m² 267 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży kompleks działek tanowo (1,74 ha). Nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w Tanowie, gm. Police, powiat policki, woj. zachodniopomorskie, ul. Szczecińska, objęta.

Szczegóły ogłoszenia

354 200 zł1 610 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu niezwykle malowniczą i pięknie położoną działkę w Jeżowie Sudeckim powiat karkonoski. Działka znajduje się w górnej części.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 865 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zagrodowa 1865 m2, w całości ogrodzona. Dojazd z drogi gminnej, asfaltowej. W pobliżu wszystkie media: woda, światłowód, prąd, gaz i kanalizacja. Długość działki - 135.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bosowice

Bosowice,świętokrzyskie

300 000 zł160 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

We speak English. Do not hesitate to contact us. Emmerson prezentuje : Kto z nas nie marzył o posiadaniu urokliwego skrawka ziemi z małą przystanią i kawałkiem jeziora, aby.

Szczegóły ogłoszenia

380 320 zł2 377 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu pięknie położoną działkę budowlaną usytuowaną w malowniczej lokalizacji w Wysokiej, gmina Lubiszyn. Działka o powierzchni 2.377 m2 położona w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

196 080 zł1 634 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie dotyczy działki o powierzchni 1634m2. Działka budowlana położona w miejscowości Cierpice 15 minut od centrum Torunia, z pięknym widokiem na Lasy Państwowe. Zaledwie 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł230 m² 2 130,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka pod inwestycję przy Jeleniogórskim Rynku. Idealna propozycja dla osób poszukujących gotowego pomysłu na biznes. Zapraszam do zapoznania się z ofertą jedynej takiej działki.

Szczegóły ogłoszenia

751 500 zł3 106 m² 241,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w pierwszej linii brzegowej bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino / Kamień Pomorski. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 3 106 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

8 760 990 zł41 719 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dziaka rolna o powierzchni 41719 ha, z przeznaczeniem w Studium pod zabudowę jednorodzinną ( częściowo z wz) położona w atrakcyjnej i spokojnej części Nowego Miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł2 743 m² 947,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja: przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o pow. 2743 m. Kw, idealnej pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą. Można pobudować domy dwulokalowe.