dowolna

Działki

64 013 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 013 ogłoszeń

119 000 zł2 339 m² 50,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyłącznie U nas! Działka o powierzchni ponad 23 arów zlokalizowana przy asfaltowej uliczce w miejscowości Ligota Turawska. Działka płaska, otoczona polami, łąkami, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł15 000 m² 32,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną w bliskości lasu w Drogoszowicach koło Twardogóry. Oaza dla tych, którzy pragną spokoju i bliskości natury. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł5 100 m² 196,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ojrzanów piękna działka budowlano-rolna 5100m2 - na sprzedaż. Działka budowlano-rolna o powierzchni 5100m2 i wymiarach 134 x 38. Działka położona w atrakcyjnym miejscu. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

656 000 zł72 890 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| oferta na wyłączność - Inwestycyjna działka Rolno - Budowlana z lasem w Nowej Wsi k. Kłobucka lokalizacja: nowa Wieś gm.Popów Działki nr: 821, 815, 820, 814, 816 POWIERZCHNIA: 7,28ha.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł31 900 m² 4,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Trzy przyległe do siebie działki położone w obszarze Natura 2000, pomiędzy Kamieniem Pomorskim a wsią Grabowo, w starej delcie rzeki Świniec, przyległe z jednej strony do wałów.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł5 756 m² 78,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania zadrzewiona działka nr 115/1 o powierzchni 5750 m2 z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Cezarów , gmina Dębe Wielkie. Do działki zostały wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł1 251 m² 190,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana Sokule o powierzchni 1251 m2 w otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Działka pomiędzy Puszczą Bolimowską a rezerwatem Puszcza Mariańska. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł2 141 m² 120,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dwie działki budowlane położone obok siebie - zgodnie z mpzp możliwa zabudowa jednorodzinna. Działki położone w urokliwej okolicy przy ul. Adama Asnyka (boczna ul. Pszennej) na.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł5 939 m² 14,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę o powierzchni 5939 m2. znajdujący się w Ostrowie gm. Żarki. Wymiary : szer. 32,5/ dł. 175 m media : woda, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 562 m² 243,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną, zlokalizowaną w atrakcyjnej i spokojnej części miejscowości Opole w dzielnicy Grotowice. Działka o powierzchni około 15,62 ara. Media (w.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł3 000 m² 76,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż siedem działek w miejscowości Sucumin. Sucumin - wieś kociewska na Pojezierzu Starogardzkim w Polsce położona.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł11 300 m² 6,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna położona w miejscowości Młyńczyska , Gmina Łukowica, powiat limanowski. Działka o powierzchni 1 ha 13 ar kształtna o średnich wymiarach 65 m na 180.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 000 zł1 055 m² 37 914,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka inwestycyjna w centrum Krakowa english description below - please do not hesitate to contact us opis nieruchomości Hamilton May ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dobino

Dobino,zachodniopomorskie

299 000 zł47 400 m² 6,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z wydanymi warunkami zabudowy (budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego i budynku gospodarczego w zabudowie zagrodowej) o pow 4.74 ha z własnym lasem o pow 0,69 ha.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł501 m² 659 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Klucze zabudowa wielorodzinna Działka przy ul Sosnowej, powierzchnia działki wynosi 501 m2. Działka w całości budowlana budowlana. Szerokość około 26 metrów. Dojazd drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł3 000 m² 299,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest malownicza działka położona nieopodal Wolina w miejscowości Płocin z pięknym widokiem na Zalew Szczeciński. Na oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 506 444.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł2 148 m² 34,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 2148 mkw, w kształcie prostokąta o wymiarach około 33 m x 56 m + droga dojazdowa 5 m x 57 m, położona w miejscowości Chełmica Mała,.

Szczegóły ogłoszenia

932 000 zł10 351 m² 90,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo mieszkaniowa w Hucie Żabiowosliej powiat Grodziski. W niedalekiej odległości do Trasy Katowickiej. Działka o szerokości 26 m, w lekkim klinie - zwężająca się.

Szczegóły ogłoszenia

143 280 zł1 194 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki budowlane pod budowę wymarzonego domu, a może nawet pod inwestycję. W ofercie sprzedaży kompleks działek budowlanych o pow. od 1034 do 1326 m2 zaprojektowanych w formie.

Szczegóły ogłoszenia

4 720 000 zł2 304 m² 2 048,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej w Jastrzębiej Górze. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia 3 sąsiadujących działek o łącznej powierzchni 5.536 m2. Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł16 900 m² 8,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Homfi ma przyjemność przedstawić ofertę wyjątkowej działki mieszkaniowo-rolnej w miejscowości Czestków A. To urokliwa miejscowość w gminie Buczek, gdzie można poczuć bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Drogosław

Drogosław,kujawsko-pomorskie

75 344 zł1 108 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż kompleks działek budowlanych w powiecie nakielskim, w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53 998 m² 5,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzenie o gospodarstwie? To miejsce spełni Twoje aspiracje! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu urokliwego siedliska wraz z gospodarstwem w malowniczej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 204 m² 181,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 2204 m z zabudową Sokółki, gmina Kazimierz Biskupi Na sprzedaż działka o powierzchni 2204 m (0,2204 ha), położona w miejscowości Sokółki, gmina Kazimierz Biskupi, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł2 000 m² 329,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa, duża działka 2000 m kw położona w Sitnie, pomiędzy dwoma jeziorami, jezioro Głębokie 130 m, jezioro Sitno 250 m. Na działce stoi dom w stanie zerowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Godowo

Godowo,zachodniopomorskie

99 000 zł33 700 m² 2,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o pow. 3,37 ha położona w miejscowości Godowo gm. Maszewo woj. zachodniopomorskie. Grunt o kształcie czworokąta, dojazd drogą gminną gruntową. Klasy bonitacyjne: łiv,.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł8 000 m² 121,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

80 arów Dobranowice - dla inwestora Do sprzedania działka budowlana pod budowę kilku domów jednorodzinnych, mpzp - 47mn Działka pod zabudowę jednorodzinną, wolnostojącą i bliźniaczą.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł5 576 m² 279,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż dużą działkę pod zabudowę mieszkaniową w Zaściankach, gmina Supraśl. Położona jest przy ul. Szlacheckiej w otoczeniu terenów otwartych oraz nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 000 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w spokojnej miejscowości około 10 km od Namysłowa. Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 1000 m , położoną w urokliwej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł79 300 m² 4,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży są gruntu rolne zlokalizowane w powiecie łobeskim w gminie Węgorzyno o łącznej powierzchni 7.9300 ha Całość składa się z 2 numerów ewidencyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł4 800 m² 62,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż-działka w Łukowej z widokiem na Tatry Cena: 299 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 48 arów, położona w malowniczej miejscowości Łukowa.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł2 224 m² 143,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 2224 m2 pod zabudowę jednorodzinną, pomiędzy jeziorem Czarnym i Białym, w Szarłacie gmina Przodkowo, przy ulicy Wspólnej. Wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 504 m² 49,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka pod wymarzony dom 1500m barkowo cisza, natura I przestrzeń Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, śpiew ptaków zamiast miejskiego hałasu i przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

75 050 zł3 002 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji dla kupującego Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki położone w otulinie Ińskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Gronówko - kolonii położonej w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

204 000 zł1 020 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobrzewino - działki budowlana, kilka do wyboru o pow. 1010m2, 1020m2, 1020m2,1181m2, 1238m2,. Nieruchomości zlokalizowane w bardzo prężnie rozwijającej się miejscowości Dobrzewino, około.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł10 600 m² 27,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Giergiel ma przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży nieruchomość siedliskową z fundamentem oraz budynkiem gospodarczym , położona w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

99 100 zł991 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 991 m2, położona w Dzierżowie. Dzierżów to wieś w Polsce położona w województwie lubuskim, w powiecie gorzowskim, w gminie Deszczno.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł4 005 m² 212,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 4005 m położona w miejscowości Sowlany, gmina Grabówka , w bezpośrednim sąsiedztwie Białegostoku. Działka posiada wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł9 760 m² 220,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod planowaną inwestycję? Dobry dojazd, spora powierzchnia, wiele możliwości zabudowy mają dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działkę.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 340 m² 126,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną, położona 3 kilometry od morza. Teren płaski, wymiary działki 33m x 41m. Dostępne media przy działce: energia elektryczna oraz woda.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł2 476 m² 296,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki budowlanej o nr geod: 623/10 położonej na Dojlidach Górnych przy ul.Kowalskiej w urokliwej okolicy. Działka posadowiona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Działki