dowolna

Działki

64 097 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 097 ogłoszeń

750 000 zł3 111 m² 241,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Żukowie przy ul. Jana Pawła II "u stóp" Jaru Raduni. Nr. działki: 851/14 Działka niezabudowana o łącznej powierzchni 3111.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 000 m² 349 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 300/31 w Dzierżążnie - gotowa pod realizację wymarzonego domu lub inwestycji usługowej. Nieruchomość została przygotowana pod budowę, a wyrównany teren znacząco.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł1 300 m² 630,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona przy ulicy Błękitnej w Stanisławowie Pierwszym, tuż przy Kanale Żerańskim, w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy jednorodzinnej. Idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 746 m² 119,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1746 m2 położona w Grzegorzewicach gmina Żabia Wola. Działa bezpośrednio przy drodze gminnej objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania - zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł2 568 m² 817,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży nieruchomości niezabudowanej w jednej z najładniejszych zakątków Szklarskiej Poręby. Takiej oferty na rynku nie było od kilku lat. Wyjątkowa lokalizacja pod wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 390 m² 150,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane nr 116/12 oraz 116/13, położone w malowniczej miejscowości Smętowo Chmieleńskie (gmina Kartuzy, powiat kartuski). Powierzchnia działek: działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 123 m² 230,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pilne: jedyna działka W okolicy Z pozwoleniem na budowę! To ostatnia szansa na zamieszkanie w tej prestiżowej, zielonej części Łodzi. Podczas gdy okoliczne tereny zostały objęte nowym.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 615 m² 40,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana Zdrody Nowe, gm. Poświętne Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1615 m , położoną w malowniczej i spokojnej miejscowości Zdrody Nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł644 m² 1 024,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 644 m położona w zielonej i spokojnej części warszawskiego Wawra Miedzeszyna. Nieruchomość posiada wydane Warunki Zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Obora

Obora,dolnośląskie

354 000 zł5 110 m² 69,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 5110 m (0,5110 ha) położona w miejscowości Obora, zaledwie 5 km od centrum Lubina. Lokalizacja: działka znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł500 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Grunt to dobra inwestycja! Działka sprzedawana ze zgłoszeniem na budowę domku o powierzchni 35m2. Na sprzedaż działka położona w kompleksie działek w miejscowości Wierzbno nad.

Szczegóły ogłoszenia

300 500 zł3 005 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z warunkami zabudowy w Porbadach to propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, spokoju i jednocześnie wygodnego dostępu do miasta. Działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

41 600 zł2 600 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Brzeziny, gmina Wielopole Skrzyńskie Powierzchnia: ok. 26 arów (2600 m) Numer działki: 3343/8 Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki położonej.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 270 m² 177,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w Kołczewie, blisko Pola Golfowego, jeziora Koprowo. Odległość do morza 8 km, do Międzyzdroje 14 km. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł9 266 m² 108 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana w Górze Siewierskiej przy osiedlu czerwony Kamień Działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 3809m2 i część rolna o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

153 900 zł1 282 m² 120,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

NR ogłoszenia: #377dz0725 Możliwa zabudowa bliźniacza oraz dachy płaskie! Wodociąg (projekt, budowa) oraz nawierzchnia drogi wewnętrznej w cenie! #dzialkitonaszaspecjalnosc kupujący za.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 940 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa o powierzchni 2940 m2 zlokalizowaną w Łaziskach przy ul. Wierzniowickiej. Nieruchomość posiada kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach około.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł1 000 m² 339 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w spokojnej i zielonej miejscowości Kościno (gmina Dobra) jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 019 m² 117,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Białej przy ul. Longinusa Podbipięty to oferta dla osób, które chcą zacząć budowę bez miesięcy oczekiwania na dokumenty. Warunki Zabudowy są już wydane, a prawomocne zgody na.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 954 m² 81,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Sprzedam Działkę Rolną na Obrzeżach Miasta Lokalizacja: na sprzedaż oferuję działkę rolną położoną na obrzeżach Bydgoszczy z bardzo dobrym dojazdem do centrum. Powierzchnia: działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł6 464 m² 6,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do bliższego zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej położonej w obrębie Olchówka gm. Narewka, woj. podlaskie. Klasyfikacja gruntowa - rolna rv Powierzchnia działki 6462.

Szczegóły ogłoszenia

2 549 000 zł6 906 m² 369,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Obiektem sprzedaży jest działka położona w Nowym Targu, w rejonie Kokoszków przy ul. Kokoszków Boczna, u podnóża Gorców. Lokalizacja zapewnia widok na panoramę Tatr oraz bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł670 m² 161,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w dobrze skomunikowanej części Żar o pow. około 670 m2 w cenie 108 tys. Przy granicy nieruchomości są wszystkie media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Mieszkanie * hotel * pensjonat * restauracja * korty * kręgieln Prezentujemy atrakcyjną działkę mieszkalno-usługową, usytuowaną w malowniczym i pełnym zieleni Pierwoszynie. Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 000 zł2 530 m² 6 324,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2530 m położona na ul. Kardamonowej w Wilanowie z nowo wybudowanym domem jednorodzinnym wolnostojącym o powierzchni 340 m (10.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł1 187 m² 153,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Piękna działka budowlana z udziałem w drodze Owieczka, gmina Łukowica, pow. limanowski, woj. małopolskie. Cena: 182 000 pln Powierzchnia działki: 1187 m Na sprzedaż piękna, ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 536 m² 68,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1536 m2 , zlokalizowana w malowniczej miejscowości Krokocie , w gminie Ełk. Ta nieruchomość stanowi doskonałą okazję dla wszystkich, którzy pragną.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 200 m² 791,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bibice - Nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem! Doskonała lokalizacja bezpośrednio przy trasie S7 Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość inwestycyjną zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

105 945 zł1 009 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Startfragment Działki budowlane przy lesie - Łabiszyn Wieś, kujawsko-Pomorskie Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki budowlane położone w malowniczej części Łabiszyna Wsi (powiat żniński, woj.

Szczegóły ogłoszenia

234 120 zł1 951 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Numer oferty w biurze 5687 Polecamy do sprzedania ładnie położoną działkę budowlaną o powierzchni 1951 m2 o kształcie trapezu położoną w miejscowości Zazdrość gmina.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 745 m² 52,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ligota Rybińska, gmina Międzybórz, powiat oleśnicki, województwo dolnośląskie Cena: 195 000,00 zł (52,07 zł/m2) do negocjacji! Powierzchnia: 0,3745 ha nieruchomość przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 417 m² 211,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej miejscowości Maszyce, gmina Skała. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta, co ułatwia zagospodarowanie terenu. Znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Polne

Polne,zachodniopomorskie

999 000 zł48 400 m² 20,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 4,84 ha, zlokalizowaną w miejscowości Polne, położonej w odległości 13 km od Czaplinka oraz 12 km od Barwic. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł7 200 m² 84,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka dla inwestora - 7 domów! Lokalizacja: zdrada - wieś kaszubska położona w rejonie turystycznym nieopodal Pucka. Malownicze miejsce, spokój, przyroda i nowe zabudowania, które powstaną.

Szczegóły ogłoszenia

193 200 zł55 200 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną o powierzchni 5,5200 ha w miejscowości Życin. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 497 m² 59,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Budowlano Usługowa Produkcyjna -rolna 25 ar | Widokowa | Krępa, gm. Gołcza Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2497 m2 25 arów, położona w malowniczej miejscowości Krępa.

Szczegóły ogłoszenia

247 950 zł1 305 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do miejscowości Rydzynki w gminie Tuszyn koło Łodzi. Rydzynki to piękna, zielona miejscowość bardzo blisko Łodzi. Można tu cieszyć się bliskością przyrody bez wielogodzinnej jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

117 018 zł1 182 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, w odległości 300 metrów od jeziora Lubichowskiego. Działki znajdują się na terenie byłej szkółki roślin, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 100 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana nr 83/3 o powierzchni 2100 mkw. o wyjątkowo atrakcyjnym położeniu - w malowniczym Nochowie, przy cenionej i spokojnej ulicy Leśnej. Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł1 567 m² 370,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy usytuowana w cichej części Wołczkowa Działka z wydanymi warunkami zabudowy przeznaczenie terenu pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 500 m² 76,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność Działka o pow. 1500 m2, położona w Strzeżenicy, ok. 2 km od Mielna. Działka o regularnym kształcie o wym. ok. 37 m2 x 37 m2. Na działkę został.